котопёс• 23 января 2019
Біофіксація брів, обіцяла результат( фото)
Без кокетливої волохатості, яка сьогодні в тренді) це насправді було б жахливо на моєму обличчі, приблизно показували).
Просто зафіксували форму, бо мої брівки ростуть врізнобіч, але загалом я не під враженням, більше робити не буду).
Копуша• 23 января 2019
Ответ длякотопёс
Наберіть в інстаграмі біофіксація брів і своє місто, зараз, мабуть, всі сучасні салони виконують цю процедуру.
Або просто брови і своє місто, а там вже шукайте на сторінках салонів біофіксацію.
Спасибо. Видимо, надо будет поискать.
в инстаграмме меня нет, и заходить не хочу, да и салонов в городе только пару, не уверена, что у нас про такое слышали и знают.
ладно, буду искать. Спасибо за ответ!
котопёс
• 23 января 2019
Ответ дляКИСЬ
А чем они плохие?
Выглядят натуральными и ухоженными.
Есть небольшая ассиметрия,но это поправимо. Мне такие брови нравятся больше,нежели с четкой архитектурой.
Покажите,какие вам нравятся.
Выглядят натуральными и ухоженными.
Покажите,какие вам нравятся.
Дякую, у мене до того ж лице асиметричне і губи
котопёс
• 23 января 2019
Ответ дляКопуша
Спасибо. Видимо, надо будет поискать.
ладно, буду искать. Спасибо за ответ!
Спробуйте просто в гуглі)
После 18• 23 января 2019
Ответ длякотопёс
Пробачте не бачила запитання, тобто надаю обєм, чи що Ви мали на увазі?)
Объем
котопёс
• 23 января 2019
Ответ дляПосле 18
Объем
Я накладаю дуже багато пінка на маківку, приблизно розміру середнього фрукту помело по об’єму( не знала з чим ще порівняти) перевертаю голову донизу, і сушу волосся руками, формую пружинки, особливо на маківці стараюсь).
Бачила ще є пудра спеціальна для фіксації обєму, це мабуть краще для прямого, або хвилястого волосся підходить.
Зараз скину відео з інстаграму)
После 18• 23 января 2019
Ответ длякотопёс
Зараз скину відео з інстаграму)
Спасибо
котопёс
• 23 января 2019
Ой, таке понаписувала)
Фрукта*, опускаю, перехиляю голову донизу*)
Радость моя• 24 января 2019
Ответ длякотопёс
Зараз скину відео з інстаграму)
Палитцейка, вы так долго жили за кордоном , шо забули укр.мову?????????
Tasha.Kasya• 24 января 2019
Ответ дляРадость моя
Да! Она такая))))
Палитцейку ничо не астановит))))))
Вот и чудненько