Фея_3уровень• 01 марта 2019

Що з моєю подругою?

Дівчата, можливо, хтось з таким стикався. Я розумію, що потрібно до лікаря, вона вже там була, з понеділка піде здавати аналізи. Їй 36 років, завжди була дуже здоровою, ніколи ніяких проблем. Десь півтора тижні тому мало не знепритомніла на роботі, поміряла тиск, було 140/100, потім наступний день знову високий тиск, потім весь наступний тиждень тиск нормальний, але постійні приступи слабкості -в один момент все добре, в інший вже мало не втрачає свідомість. Ось сьогодні зранку встала, прекрасно почуваючись, пішла в магазин, під магазином вже ноги підкошуються. Приїде чоловік за годину-півтори і повезе її в лікарню, просто якось страшно це все, вона завжди була дуже сильна і здорова...
Ро30BbIu_CJIoHuK• 01 марта 2019
Терапевт, невролог, кардиолог. Может быть много чего.
Nightwish• 01 марта 2019
У меня соседка была..в 44 года здоровая женщина и вдруг на работе в туалете потеряла сознание, рассекла бровь... В больницу - анализы, обследование... - рассеянный склероз. Через полтора года ее не стало...
пусть у вашей подруги будет все хорошо!
Слава Українi• 01 марта 2019
А я сдавала анализы все гуд. А вот нервы ВСД,это дааа. голова ,сосуды.
Накопилась усталость в организме.
Это нервы.
Конечно терапевт направит на полное обследование в тч щетовидка и голову,почки просветить надо.
Я делала всееее.
и питание витамины гранаты,апельсины,мясо,рыбка и быть меньше в масовке
Пэрисхилтонша• 01 марта 2019
Климакс?беременность?
автор Фея_3уровень • 01 марта 2019
Ответ дляПэрисхилтонша
Климакс?беременность?
Та їй лише 36, намагається завагітніти вже півроку, ніяк не виходить
Вытворунка• 01 марта 2019
Ответ дляФея_3уровень
Може бути що завгодно...

Низький гемоглобін.
Потрідно здати загальний аналіз крові. Обов´язково!

Остеохондроз шийного відділу хребта.
Шийний остеохондроз провокує запаморочення, порушення координації, слабкість у ногах, порушення рівноваги, бувають відчуття ніби втратиш свідомість. Я із-за захворювання хребта майже не виходжу на двір. Від шийного остеохондрозу розвивається вертебро-базілярна недостатність.

Побічні ефекти деяких препаратів (в кожному препараті є в побічних запаморочення, а в деяких і знепритомнення). Треба обов´язково читати побічні.

У кожного різна реакція на підвищення тиску.
Хоч тис 140/100 мм рт. ст., це невисоке підвищення тиску, на початковій стадії, ці підвищення можуть бути відчутні різними симптомати.
У мене, наприклад, щодня тиск підвищується в діапазоні 165-195/105-115 мм рт. ст., при гіпертонічних кризах в діапазоні 200-221/116-127 мм рт. ст. Симптоми це підвищення супроводжують різні, навіть декілька раз була задуха і напади коронароспазму (стенокардії).

Щодо гормональної перебудови (клімакс), у мене перші ознаки (приливи, посилення запаморочень і інші симптоми) почалися в 35 років в сукупності з симптомами ПМС.

Можиливий навіть сингдром хронічної втоми.

ПРОЙТИ: загальний аналіз крові; рентгенографію в 2-х проекціях та МРТ шийного відділу хребта; доплер (УЗД) судин шиї і голови.

КОНСУЛЬТАЦІЯ: сімейного лікаря, невролога. Якщо буде знижений гемоглобін - консультація гематолога.
Вытворунка• 01 марта 2019
Може бути що завгодно...

Низький гемоглобін.
Може з´являтися непритомність, слабкість, втомлюванність при низькому гемоглобіну. Потрібно здати загальний аналіз крові. Обов´язково!

Остеохондроз шийного відділу хребта.

Хоча тиск 140/100 мм рт. ст., це невисоке підвищення тиску, на початковій стадії, ці підвищення можуть бути відчутними і супроводжуватися різними симптомами.

Щодо гормональної перебудови (клімакс), у мене перші ознаки (приливи, посилення запаморочень і інші симптоми) почалися в 35 років в сукупності з симптомами ПМС. Гормональна перебудова буває і з повною втратою працездатності.

Можливий навіть синдром хронічної втоми.

Бажаю всього найкращого і здоров´я Вашій подрузі!