Радикальная• 06 мая 2019

в гостях у батьків, дідусь вдарив онука

вже другу годину ридаю! багато тексту, але тільки там можу передати всю ситуацію . Спасибі всім, хто дочитав.
Я дуже люблю батьків, вони для мене зробили все можливе. Люблять моіх дітей, синам 5 і 3 майже. Ми навідуємо іх кілька разів на місяць по 2-7 днів, вони нас ждуть і любязно приймають, просять приіхати. Батьки живуть у селі, діти, особливо старший, люблять сюди іздити. Ми ходимо до озера і годуємо качечок, в лісочку є майданчик, ціле пасовище козочок, вони люблять спостерігати. Дідусь тримає курочок і разом з онуками сідають чистити кукурудзу і це вони дуже люблять. В селі багато завжди роботи, у батьків бізнес на землі своіми руками. Дуже втомлюються, стараюся допомогти чим можу, поки гостюємо. Сьогодні багато допомагала я мамі, дідусь пів дня провів з дітьми. Він не звикший до такого шуму гаму, коли ім треба 20 разів сказати, аж поки не перейдеш на крик, щоб вони не брали ножів, чи не сунули руки в трактор, чи вийшли з калюжі, чи не топтали грядку і тд. Старший особливо впертий (в чоловіковій сім´і це сімейна риса, а він і зовні, і характером в той бік). Борюсь, як можу. Зламати його не виходить. Проводимо багато бесід, обмежуємо мультики за непослухання, ставимо у куток, в критичних ситуаціях звязаних з напругою отримав по рукам, кілька разів і по попі вже отримував. Загалом ці покарання він в серйоз не сприймає, бо йому було не боляче, а так, щоб прилякати.
Сьогодні він своєю впертістю вкрай дістав діда. Мій батько не звик, що дитина може отак не слухати зауваження (якщо син вирішив проіхатися велосипедом в грядці куплених черенків хризантем, то йому 3 дорослі людини вслід кричать не ідь, а він поки не доіде до кінця і не зреагує. Ну такий він у мене)
Я була дитиною слухняною, за найменше непослухання був зі сторони батьків крик такий, що я боялася його, як вогню, і не доводила до краів. Мене ніколи не били. Але крику я дуже боялася і плакала. У батька все життя проблеми з алкоголем, кодували його з молоду, вистачало коли на пару місяців, коли на 10 років. Останні 3 роки, після смерті бабусі, в запоі батько часто уходить,мама рятує, знову лікує. Коли не п´є чудовий чоловік, хозяін, батько і дідусь. Коли п´є, то нема життя нікому.....
За ці останні роки особливо нервовий, просто загорається як спічка.
Зайвий раз не чіпаємо.
І от ввечері син не слухався, кілька разів попросили і я, і дідусь, щоб він перестав.
І я чую із сусідньоі кімнати ляпас, такий серйозний хлопок. Він вдарив мого п´ятирічного сина по лиці. Він дуже плакав, ляпас був серйозний. Плакала і я. Він не стримався, але вже по попі б дав, щоб прилякать, не по лиці ж.
Дідусь звичайно сам зрозумів, що погарячкував, але пробачення не попросив. Закрився в кімнаті.
А я реву. Завтра по плану ввечері збиралися додому, навіть не знаю як цілий день себе поводить з батьком.
Як це боляче, коли твою дитину вдарили. Я вперше відчула цей біль всім серцем. Не зможу простити батька. Не було там взагалі такоі ситуаціі, за яку хоч якось треба було бити. Можливо, накричати, віддьоргнути грубо, всадити силком, але не бити, тим паче по лиці.
Ридаю.....
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 мая 2019
Я бы больше не ездила к отцу. Точка! Мой ребенок совсем непослушный, слово нет/ нельзя и т.п его вообще не касаются, он творит что хочет, но даже я его не ругаю словесно, не то что бить! Ему можно все! Кошмар у вас какой-то!!! Ваш сын запомнит этот поступок дела на всю жизнь....

Неправдиша• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
плаче і бабуся від цієі ситуаціі. А мені.ще більш не по собі, що сколотилася вся сім´я через моіх дітей. Думаю, краще було б не приіжджати.
Я не конфліктна людина і дуже важко переживаю конфлікти.
Напевно і не засну
я вас понимаю, сама такая. В вашей ситуации либо собралась сразу уехала. Либо досидела до завтра и делала вид что ничего не случилось. но с отцом не говорила бы.
Readerprofi• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
мармизами називайте обличчя своіх дітей, моіх не треба, будь ласка
Аттттатата, атттатата )) Меня воспитывать поздно, да и смысла для вас нет, обратите внимание на своих неуправляемых детей.
Снежнакомка• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Як? Як мені його навчити розуміть?
Я ж не з вредності.
Я не заглядую йому в попу, зриваюся вже на крик і він знає, що мені це не подобається знає, що я засмучуюся і що він не правий.
Але поки не доведе задумане діло.до кінця, хороше воно чи погане, то трава не рости, а він зробить.
Я не знаю як із цим боротися.
От чесно! в мене опускаються руки. Я так із ним втомлююся, що з молодшим коли лишаюся вдвох, то мені здається, що з ним мега легко.
Мабуть трохи більше дозволяла, ніж було варто, коли народився менший, щоб він не відчував себе обділеним, забутим і тд. Кожну вільну хвилину намагалася йому присвятити, навіть коли годувала грудьми малого, то читала старшому книжки.
Знову ж таки, по порадам психологів, щоб не було ревнощів, то обох годувала з ложки, не говорила йому, що він дорослий і не змушувала самому вдягаться, взуваться.
І за порадами психологів довела до того, що йому майже 5 , а він сам не хоче ні істи, ні вдягатися, ні попу витерти.
Я не знаю.як мені себе.з ним поводить, щоб.виховать.у нього ці всі.якості.
Доречі в садочку найслухняніший по словам виховательки, ніколи ні голос не підвищить, в усьому слухає, ість, вдягається, дуже акуратний і дружний
Крик - не наказание. Ребенок со временем начинает его воспринимать как фоновый шум. Более того, судя по всему ваше недовольство и ’не нравится’ для него не проблема. И это вполне в границах нормы. Ребенок проверяет границы вашего терпения и оказывается, что их вовсе нет. А ведь границы и ограничения для детей - гарантия ощущения безопасности. Читайте книги, что ли - есть множество вариантов наказания, кроме криков, побоев и унижения.
ШанельКуКу• 07 мая 2019
Ответ дляМуроводчица
А что, той бабушке нельзя было вывести девочку из кухни, раз ребенок не слушается? Вывела бы в комнату, дала бы бумагу и карандаши рисовать, или мультик включила и пошла бы спокойно заниматься своей консервацией. Но тупым взрослым проще ударить по жопе, чем найти нормальное решение ситуации.
А с бубном вокруг внучки бабушке не нужно было танцевать? Дети должны понимать границы дозволенного. Сказала бабушка отойти от плиты, внучка должна послушаться. Не доходит через слово, дойдет через мягкое место.
Кирикова• 07 мая 2019
Ответ дляReaderprofi
Нет, што вы. Когда великовозрастные дети, нарожав детей и не будучи в силах/желании с ними справиться, сбрасывают на всё лето родителям в селе или на даче, бабушке, вырастившей уже своих, надо бросить всё - консервировать, пропалывать клубнику, ходить в туалет, пить чай, дышать громко рядом..... Надо сесть с деточкой, достать фломастеры и занимать только её сутками, пока мамка с папкой не соизволят сами заняться своим ребенком.
Вы, знаете когда мои дети приходят в гости к свекрам или моим родителям, именно так и происходит.
Потому что бабушки и дедушки целенаправленно хотят провести время с внуками, им приятно, они любят это время.
Никаких домашних дел и огородов, но я всегда спрашиваю можно ли, хотят ли они, есть ли у них время.
Наши бабушки и дедушки умеют говорить, НЕТ, если у них были планы и личные дела, внуков никто не пригласит.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 мая 2019
Ответ дляШанельКуКу
Фигасе у вас методы мой бы послал бабушку в решении путишествие и меня туда же, если бы поддержала бабушку.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 мая 2019
Решении - пешее
melisa-milena• 07 мая 2019
У меня ваш сын уже б синий ходил...... И послушный.......)))))

Петриківна• 07 мая 2019
Я своего ребёнка не бью. Но если бы мой такое устраивал- то, наверное, я бы тоже таким образом поступила, как дед.
Автор, вам не страшно, что позже вы будете плакать от других проделок своего ребёнка??
Readerprofi• 07 мая 2019
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У бабусі є рот і вміння говорити ’ні’, а не дорослі проблеми вирішувати за рахунок дитини
Бабуся своїх виростила, с вої проблеми за її рахунок якраз вирішують ті, в кого женілка виросла, а відповідальність - ні.
Пропеллер на 6 персон• 07 мая 2019
Ответ дляКирикова
Причем тут гости на пару часов и когда привозят ребенка на какой то срок? Если на лето, например, привезли. Тут и спрашивать не надо, понятно, что взрослый будет занят домашними делами
Кумушка• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
от вас би лупонула точно по морді
Автор,все закономерно.И к чему ваше Карл?Советчицы перечитали?И скорее сюда строчить,вместо того,чтобы сесть с отцом поговорить,пока дети спят.
Петриківна• 07 мая 2019
Понятно, что вы для него не авторитет - а муж ваш, папа ребёнка - является авторитетом для ребёнка? Кто воспитывает?
ШанельКуКу• 07 мая 2019
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А баба-ідіотка не могла почекати з консервацією, треба було ризикувати здоров´ям дитини
Ага. Бабе надо все бросить, пусть продукты пропадают, бо діточки свою квіточку привезли. Я с 3 лет все летние месяцы проводила у маминых в родителей селе. Никто из-за меня не отменял будничную работу. И огород, и хозяйство и консервирование - все в моем присутствии. А как по другому?
Оябунчик• 07 мая 2019
Ответ дляПетриківна
Автору не страшно, ей наоборот нравится, все вокруг плохие, а она бедняжка
Readerprofi• 07 мая 2019
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Точно всё? А из окошка прыгнуть? И под машину побежать? Тоже можно?
Ну тогда ок, все в порядке, вы последовательны в воспитании, растёт цельная личность.

Мне всегда интересно - что ребенок должен такого сделать своей матери своим фактом рождения, чтобы она его настолько калечила, как вы?
Readerprofi• 07 мая 2019
Ответ дляКирикова
’ но я всегда спрашиваю можно ли, хотят ли они, есть ли у них время. ’ - думаю, дело именно в этом.
Timber30• 07 мая 2019
Ответ дляА поговорить?
Ситуация не смертельная. По вашему рассказу ребёнок невменяемый. Вот отец и не выдержал. Будет пацану уроком, что не король он. Не надо из отца делать монстра. Не все готовы терпеть выходки невменяемых детей, и если по хорошему не понимает , ему объяснили доходчиво. Ловлю тапки приверженцев тонкой детской душевной организации и акакжедетская психика.
+10000 хоть дед поставил на место, если мать с отцом сюсюкаются

Кирикова• 07 мая 2019
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Мои родители прекрасно понимают степень ответственности, по этому у нас нет ’на лето’.
ШанельКуКу• 07 мая 2019
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну, так вы же терпила, а не родитель. Заслужили быть посланой.
Коко Шанель• 07 мая 2019
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Надеюсь Вы его держите подальше от людей?
Цыбулька• 07 мая 2019
я б вам ще ляпаса доброго дала, автор ві куку.
Любавишна• 07 мая 2019
Чого Ви плачете? Правильно зробив-хоть чоловіком виросте! Виховуйте самі. У такому віці повинен знати ні.
Фиктивная• 07 мая 2019
Отец прав. А Вы - носитесь с чадом как с писаной торбой.
Етитьская богомышь• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
повірте, я не яжемама.
Вони в мене на голові не сидять і.я всіма силами, з останніх нервів веду бесіди з ними про поведінку.
Навіть сьогодні наголосила йому, що так буває, коли не слухаєшся.
Для прикладу, моя подруга в декреті майже не сиділа з дітьми такого віку, як моі. В неі няня, дітей вона бачить дуже мало і так хвалилася, що в неі няшки. Що розмови допомагають в усьому, фізична сила - це край і руки батькам відрубать, криком нічого не доб´єшся, тільки розмови і повне взаєморозумінн, вчиться чути дітей. “щоб вони не були затюкані батьками, а виросли індивідуальностями ”. Я ій кажу “твльки два варіанти я бачу : або діти затюкані батьками, або батьки затюкані дітьми”. Я не хочу юути затюканою дітьми, тому буду і тюкати, і кричати, якщо заслужить.
Місяць тому подруга втратила роботу і сидить.з.дітьми дома. Пише мені “як ти це все витримуєш, ці істерики, спори, непослухання, я як потерпіла ору цілими днями. Вони такими в мене не були”. Висновок: просто проводила мало часу з ними, на ніч поцілувать це не материнство.
Веду до чого.....я не дозволяю керувати ім світом, просто, мабуть, не вистачає в мене знань як себе треба поводить і як донести йому, поки він всі грані не перейшов
Автор, вот Ваш папа и донёс ему что нужно понимать, что можно а что нет и как нужно слушать старших членов семьи. Я считаю трагедии нет здесь. Только объясните сыну за что он получил. И в следующий раз пусть вспормнит как это не слушаться родителей.
Етитьская богомышь• 07 мая 2019
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
а что же вы делаете со своим сыном? как воспитываете?
Видящие_помогите• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
накричали, видворили з городу і я далі продовжила садити хризантему.
Час піджимав, не було часу йти і спеціально наказувать.
Тільки проговорили з мамою, що він впертий і стіною стоіть на своєму, а ти хоч головою вбийся кричи, він не чує
Всё он слышит и его упёртость - невоспитанность. Ваш крик ничего не решит. Он чувствует вседозволенность, потому что его не наказывают ( и я не про физическое наказание). Если б вы не кричали, а молча взяли б за руку, сняли с велосипеда и отвели в свою комнату из которой ему выход был бы запрещён, возможно поставить в угол, то он бы начал вас слушать и слышать. И так каждый раз. Если с первого, второго раза не услышал - идёт наказание ( выключить телевизор и запретить смотреть, уйти с улицы домой и не разрешать гулять, отнять велосипед и прочее). Воспитывать не значит бить, но то что делаете вы это не воспитание. Ребёнок управляет взрослыми, а так быть не должно. Не надо оправдывать его действия, он всё делает намеренно и специально. Только чем старше он будет, тем его ’шалости’ станут изощренней. А представьте подростка, который чувствует вседозволенность? Могут быть очень печальные последствия.
Сегодня я не я• 07 мая 2019
Упрямость это одно,а наглость и невоспитанность -это другое. И не нужно это списывать на свойство характера. Надеюсь, Вашему сыену будет хороший урок,что на хзитрую поку всегда найдется тот,что прикрутит гайки.
Жаль Вас,так как,если Вы сейчас не поймете и не возьмете сына в руки,в 18 лет вы будите рыдать.
Фиктивная• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Як? Як мені його навчити розуміть?
Я ж не з вредності.
Я не знаю як із цим боротися.
Мне одной кажется, что яжематери вырастили поколение ’мой не такой’, ’он активный’, ’это генетика’ и прочей ерунды, прикрывая модными терминами свою несостоятельность и нежелание ВОСПИТЫВАТЬ своих детей.