Ответ дляНаполеон Бонапарт
А кто отмалчивается? Он просто просит все с ним согласовывать.... Возможно Климкин ничего не согласовывал с Порохом, ибо того вопрос пленных моряков не особо интересовал и сделать он ничего не смог...(( Но мы ждем от Зеленского чего-то другого, вроде как?....
Як ви собі це уявяєте? Міністри вишиковуються і сльозно просять дозволу на будь-які дії від імені своїх відомств? Зеленський не знав, що до 25 червня РФ має звільнити моряків? Він не знав, що РФ висунула неприйнятні для України умови? Вибачте, але ж у нього є ціла АП, ой, Офіс, хоч хтось там відповідає за те, щоб тримати президента в курсі подій? За що всі всі ці люди отримують зарплату? До речі, сам він (або його радники або підлеглі) не подумали про те, що, якщо його бачення відрізняється від офіційної позиції України, треба якось узгодити позиції, щоб не ганьбити перш за све свою країну?
Щодо Порошенка, я нагадаю, що він користався буквально кожною нагодою, щоб нагадати світовій спільноті про полонених моряків. Маячня якась.