Фигура мечты• 27 июня 2019

Хоть я русскоязычная, но за мову

Столько потратила на репетиторов детям, что теперь жалко будет, если все напрасно).
Вот какой у меня мотив.
А вам не жалко, что молодежь выучила мову, а теперь опять будет откат?
я-лёшичка• 27 июня 2019
Ответ дляЗимушказима
Удалено администрацией...
Значит, на вас и было рассчитано.

пат• 27 июня 2019
Ответ дляZlata_
смайлики в конце ваших предложений это правила укр языка?
А почему вы решили что имеете право указывать на каком языке им говорить? В гос структуре и так все на укр. В чем проблема? Расскажите о Швейцарии... где три языка. Представляете, живут люди..
Смайлики — то смайлики))) Ви ще до аватарку вчепіться, що вона не відповідає фото у паспорті))))
А ментально от ви особисто до Швейцарії ще не доросли за рівнем толерантності. Ви пишете агресивно і захищаєте російську не тому, що хтось її утискає, а лише тому що ваш особистий рівень не дозволяє вам вивчити ще якусь мову, окрім російської.
Кто знает или проследит мой ник, наверное, удивится, что в этой теме я пишу на украинском языке, потому что на этом ресурсе мне удобнее на русском и чаше я пишу на русском.
Не раз замечала, что наибольший срач на языковые темы разводят люди, элементарно не владеющие ничем, кроме одного своего не очень богатого русского)))) Таким людям и российские ВУЗы — иконой, потому что они сами осознают собственную интеллектуальную несостоятельность в иных языковых пространствах.
Моему сыну, например, жизненно важны английский и немецкий. Без них с карьерой может быть все не очень в будущем, поэтому, инвестируем, учим, а русский ему пофиг))) Посему мне фиолетово будет он свободно им владеть или просто бегло понимать и разговаривать бегло, как и иные «соседние» языки, которые мелькают в нашем инфопространстве. Для многих нынешних детей что русский, что беларусские, что польский))). А вот государственный и английский, да, важны! Это показатель уровня развития, как минимум, интеллектуального превосходства над постсовковыми пережитками))))

Тому — вчіть мову! І у вас зникне відчуття власної неспроможності, а, отже, перестанете чіплятися до смайлів та правил й законів тієї держави, яка прийняла вас і є вашою))) Якщо це Швейцарія — хто заважає спілкуватися та навчатися вам її трьома офіційними мовами?
пат• 27 июня 2019
Ответ дляi.ne.govori
Я согласна. И английский отличный вариант. Многие источники можно (и нужно!) читать в оригинале, при переводе теряется некоторый смысл.
Но посмотрите на уровень английского обычного ученика обычной школы. Вы считаете его достаточным, чтобы иметь возможность на нём учиться и работать? Я - нет.
И уж в чем точно не могу согласиться это в том, что обучение в росс. ВУЗе и ВУЗе Америки обойдется в примерно одну и ту же сумму.
Я считаю что запрет на русский - не выход. Популяризация украинского языка, взращивание гордости за свою страну, свой язык - да.
Так, багато в чому я з вами згідна. Популяризація, а не війна))) Але долати агресію людей, що елементарно нездатні вивчити ще якусь мову й прикривають свою нездатність ідеологією - це дикунство. Не можна цей пласт полишати поза увагою й популяризація таким нічого не дасть)))))
Qwaszx234• 27 июня 2019
Ответ дляФигура мечты
В вузах не было обучения на укр языке
Я закончила вуз в 2013 году в Луганске и обучение было на русском. С зно мову сдала на 180 без репетиторов.
я-лёшичка• 27 июня 2019
Ответ дляпат

пат• 27 июня 2019
Ответ дляSveta7
Вивіски були лише російською, ніяких двох мов не було й близько.
На Західній Україні багато вивісок було українською. А ще — газети, журнали, дефіцитні підписні видання книг, вистави у театрі))))) все це у вільному доступі в УРСР було українською. Хоча, звісно ж, російська превалювала
Мари-Хуан• 27 июня 2019
Ответ дляSveta7
Це де таке було?Я приїхала вперше до Києва як раз в радянські часи.І я добре пам´ятаю,що якраз більшість назв,реклами,і вивісок була українською. Мені було цікаво,і по ним я вчилася .
Sveta7• 27 июня 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Дивіться і скриньте. Я народилась на Буковині. В школі ми вивчали рос, укр, з 5 класу фр, з 8 класу англ. Чось я справилась з знанням укр мови. А ви? Соромились чи що? І в Київ я поступила вчитися, і хоч моя родина російськомовна, я пару років користувалась укр мовою, мені так подобалось, потім мене знов переклинило і я розмовляла російською, люблю цю мову. Користувалась цими мовами все життя і не було мені перепон для цього, не було соромно. А ви прям як не в Україні жили, все вам не давали і пригнічували. Може ви на Марсі жили? А нам байки чешете.
Історію вивчіть для початку та перерахуйте кількість заборон української мови, а також кількість закатованих за цю мову. А потім пишіть як пригнічували чи допомогти знайти інформацію?
DarinaKir• 27 июня 2019
Ответ дляКоролева спама
Оце ваша повага! Хіба не зрозуміло, або Україна, або московський придаток?
Ну , о всяких придатках могут думать только ограниченные и ущемленные люди.
Самодостаточные себя к московским придаткам не относят, говоря, о ужас, на русском языке

Zlata_• 27 июня 2019
Ответ дляпат

не устали?
Вы уже решили, что я знаю только русский ? точно знаете??

мда.
ваш пост лишь попытка ’уколоть ’ собеседника.
Мимо.
Мені байдуже... (Чтоб вам понятнее было)
До уровня Швейцарии не доросла Укр экономически. Жаль
А язык уже который год лишь средство манипуляции..
Галинка-малинка• 27 июня 2019
Ответ дляSveta7
Без вас розберуся, що вчити. В ті часи , коли не переслідували мову, такі як ви ,соромились нею користатися! А зараз всім іншим закидають, що мало не їх переслідували! Самі відповідайте за свої комплекси, ми тут ні до чого. Приїхали з сел і косили під городян, хто вам доктор.
Первоклассница• 27 июня 2019
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
А вам,что кто-то запрещает говорить на мове?
Кто хотел и хочет,тот всегда говорил и говорит на том языке,который ему родной,хоть украинский,хоть русский.
Пліз, їдьте уже на свою ’родіну’ із такої ненависної Вам України з українською державною мовою.
Sveta7• 27 июня 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Удалено администрацией...
broker182• 27 июня 2019
Ответ дляIsaBaier
Удалено администрацией...
Согласна на все 100. К тому же в Израиле никого не удивить вывесками, книгами, газетами и т.д. на русском языке. Там это не запрещается, а знание русского в довесок к ивриту - существенный плюс для соискателей различных вакансий. Да, русский в Израиле - не государственный, но никаких запретов и наказаний за русскую речь.
Sveta7• 27 июня 2019
Ответ дляЗимушказима
Удалено администрацией...
Тамара0104• 27 июня 2019
Ответ дляDarinaKir
Розкажіть це тим, хто звал расею и путина-введи вайска. Де немає української мови, там немає України. Крапка.
Chek-Anka• 27 июня 2019
Ответ дляSveta7
В Киеве при СССР в начале 80-х вывески были украинские, звиняйте. Прекрасно помню, как гуляли по Подолу и я читала ’Гудзики, Тканини’. Может, после перестройки поменялось - не помню, не обращала внимания.
Первоклассница• 27 июня 2019
Ответ дляЗимушказима
Удалено администрацией...
Що і треба було доказати, городяни Ви дорогі наші, - цвіт нації. Не зрозуміло тільки звідки така ненависть до мови і до всього українського.
Тамара0104• 27 июня 2019
Ответ дляГалинка-малинка

пат• 27 июня 2019
Ответ дляZlata_
не устали?

мда.
Мимо.
Не доросла— доросла.... Ви історію підніміть й причини проясняться. Врешті, давайте жити не мріями про те, що ми не швейцарці, а реаліями нашої держави. Усе, що пишете ви — це такі ж маніпуляції та «шпильки» у бік співбесідника ... Однак, ви ж не можете не розуміти, що мова є ідеологічною зброєю. Завжди. У кожній державі світу. Десь та мова суворо одна, десь їх три. Десь мовне питання гостро стоїть (до кривавої різні), десь ніхто на то не зважає у певний історичний момент.
Сьогодні в Україні є проблема з засиллям російської. Це факт. Перший—ліпший незалежний моніторинг будь-якої сфери це легко доведе. Українська мова, між тим, самодостатня, однак все випихається «на другі ролі». Однак, це н не логічно! Це не норма. Чому Україна в Україні має терпіти російську мову з державницьких трибун чи фінансувати навчання у школах російською? Це ж абсурд. Врешті, тоді давайте згадаємо, що значна частина України була під Польським панування, під Австро-Угорським і почнемо в школах вимагати навчання польською та німецькою? Дурниця? Звісно! Як і заяви щодо утисків російської. Я спілкуюся російською та українською де завгодно! Коли завгодно і як завгодно! Купую книги, переглядаю ТВ та сайти й ніколи ніяких утисків не зазнавала ні від кого. Жодного разу за сорок років мого життя у мене не виникли через це якісь проблеми. Не вигадуйте про утиски! Якщо якась мова і зазнавала коли-небуть утисків, то це лише українська. Це україномовне населення називають зневажливо «селбками», донедавна саме українську книгу була проблема купити у книгарні. Це українською мовою кіно нам — майже диковинка. Продавалки, усілякі форуми та сайти — все переважно російською. Між тим, саме українська є державною і вчити та знати її — прямий обов‘язок громадян, незалежно від віку, статусу чи власних уподобань.
Галинка-малинка• 27 июня 2019
Ответ дляSveta7
Удалено администрацией...
Sveta7• 27 июня 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Удалено администрацией...
В мене нема вишиванки, сопілки і т.д. - порвала шаблони? Звісно, ми ж сусідами були, як же ж не знати. Звичка оббріхувати незнайомих людей - то російське коріння промовляє, не здивована.
Галинка-малинка• 27 июня 2019
Ответ дляSveta7
Набір ’Зроби сам’- Дано-3 речення, не пов’язаних між собою) Завдання -Зроби осмислений пост) Дякую, повеселили
Sveta7• 27 июня 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Ну, окрім ватної маячні нічого й не чекала.
Галинка-малинка• 27 июня 2019
Ответ дляSveta7
Закінчимо цей позбавлений смислу діалог, ок? ВІдповідь про вату , напевно, універсальна та зручна, (в кожній дивній ситуації кричи - Тримай Вату!)але віднеї трохи тхне ) .Дякую.
broker182• 27 июня 2019
Ответ дляIrinnkA
Всі роблять помилки, будь-якою мовою. Це нікого не обходить. Я, как російськомовна, можу заявити, що мене взагалі чужі помилки не обходять. І ви за собою слідкуйте, ’руськоязична’
А меня вот ваше ’как’, вместо ’як’ еще как ’обходить’. Вот повыучивают десяток-другой слов на ’мові’, и всё, они уже ’щирі патрійоти’.
frolik• 27 июня 2019
Ответ дляbroker182
А що, у нас передбачене покарання за російську мову?
mega_amina1985• 27 июня 2019
В Україні повинна бути тільки українська, інші мови можуть використовуватись але на рівні приватних розмов та в побуті. Освіта, надання державних та медичних послуг, ТБ, тощо тільки українською.
Sveta7• 27 июня 2019
Ответ дляГалинка-малинка
’Сенсу’ мабуть, щось ваша українська не дуже, варто потренуватися ще, а то виходить, що ’селюки’ та ’флюгери’ вас, таку розумну, за пояс заткнуть .
Sveta7• 27 июня 2019
Ответ дляChek-Anka
Вибачайте та мене тоді ще й на світі не було. Пані писала про подвійні вивіски двома мовами - таких не бачила ніде.