А я с Рио-де-Житомира!• 10 августа 2019
ну звідки вони їх беруть?де знаходять(
мені просто цікаво:ну звідки дівчата, жінки беруть коханців, які оплачують подарунки, забаганки, відпочинок, машини і квартири?це не заздрість, це цікавість.звичайно, мені б теж такого хотілося, а не як я зараз чоловіка в свої 22, який кожен день скаржиться на нашу фінансову ситуацію(
але мені просто цікаво де дівчата і жінки знаходять таких?..
бо мені ну хоч прибий , важко уявити де щнайти такого, який купив би машину а квартиру то взагалі у подарунок...не уявляю такого.
я думаю такого хотілось би майже кожній
Але що ж в таких жінках є, і де вони їх знаходять?!?!
я думаю такого хотілось би майже кожній
тогдалия• 12 августа 2019
Ответ дляДоставучая
Кто есть в инсте - наверняка знают Катю Полехину, polehh, бывшая участница «Холостяка «. Так вот - живет за счёт мужчин , и авто ей купили и квартиру пока снимают ей в центре города . Ее задача - быть красивой . но она такая секси, хищница) а для подписчиков - типа одинока и ищет любовь .
на фото - ужас
Разгуляшка• 13 августа 2019
Ответ дляalisska_leto
долларов, я думала, это не нужно уточнять) в моей отрасли у менеджеров и выше нет зп в 10 тыс грн)))))))
Вам менеджер хороший нужен? Я опытная.
Разгуляшка• 13 августа 2019
Ответ дляalisska_leto
Посоветуйте куда бежать? Я менеджер, но ухожу с работы именно по причине низкой з/п.
alisska_leto• 13 августа 2019
Ответ дляРазгуляшка
Вам менеджер хороший нужен? Я опытная.
сейчас нет, но напишите в лс, может я вас коллегам посоветую
Разгуляшка• 13 августа 2019
Ответ дляalisska_leto
Написала.