Кому там слова не давали• 14 августа 2019
Дітям без щеплень заборонено відвідувати школу - МОЗ і МОН
Снова всех под одну гребенку!!!!
Школу дозволено відвідувати лише щепленим дітям
У міністерствах вважають, що батьки мають право вибирати відмову від вакцинації, але нещеплених дітей до школи не допустять.
Міністерство охорони здоров´я і Міністерство освіти і науки підтвердили заборону на відвідування школи і дитячого садка дітьми, які не були вакциновані згідно з національним календарем щеплень. Про це заявили глави міністерств Уляна Супрун і Лілія Гриневич на прес-конференції в середу, 14 серпня.
"Якщо у дитини немає щеплень і немає медичних протипоказань для щеплень, вона не повинна бути допущеною до школи. У неї повинна бути альтернативна форма навчання. Якщо батьки від цього відмовляються - це їхній вибір. Але їхня дитина не буде допущена до школи", - сказала Супрун.
Вона нагадала, що стаття 15 закону України про захист населення від інфекційних хвороб прямо говорить, що дітям, які не були вакциновані за національним календарем щеплень, забороняється відвідувати навчальні заклади.
"Це було підтверджено Верховним Судом України", - додала Супрун і зазначила, що в умовах спалаху кору і перед загрозою спалаху дифтерії невакциновані члени колективу можуть становити небезпеку не тільки для інших дітей, але і їхніх сімей і вчителів.
"Міністерство освіти і науки теж закликає всіх батьків зробити необхідні щеплення згідно з національним календарем. Якщо Міністерство охорони здоров´я вважає важливим і доцільним дотримання календаря, ми повинні керуватися цими настановами", - сказала Гриневич.
Міністр додала, що відвідування школи - не єдина форма отримання освіти в Україні.
"Якщо це якась світоглядна позиція батьків, вони мають право на альтернативні способи отримання освіти. Наприклад, дистанційний або індивідуальний", - додала вона. За матеріалами Корреспондент.net
Попижёновна• 15 августа 2019
Ответ дляНамакушка
прийом парацетамолу та дитячого нурофену також може дати усклданення, гарантій ніяких... але ще не бачила мам, яка б від них відмовились при темп +39 у дитини..
Я практично ніколи не даю ліки якщо просто температура. Лише якщо є головний біль. В людини чудово працюють природні механізми боротьби. Головне - достатньо пити. Можно просто воду. Але краще - морс, чай трав’яний. Хтось тут по приколу писав про святу воду.
В нас в сім´ї насправді 90% захворювань витягуються просто постільним режимом та достатнім питним балансом.
Идущаяповолнам• 15 августа 2019
Ответ дляНамакушка
дистанційне вам забезпечать -дадуть дитині 100500 книжок, розкажуть дитині по телефону ,що робити, дадуть посиланні на 100 відеороликів, а далі - по закону -ви реалузуєте обовязок вашої дитини все це вивчити.... це я вам описую ,як по факту можуть зробити
Ні. Це не мій обов´язок надати дитині середню освіту. Це обов´язок держави, саме так і ніяк інакше.
Сама не знаю• 15 августа 2019
Ответ дляИдущаяповолнам
Та я без посилань, своїми словами.
Ви маєте на увазі, по цьому ж випадку потім суд інше рішення прийняв, чи то по іншій дитині? Мене це цікавить. Бо насторожує цей прецендент, що вперше заборонили, до того всі суди вигравали ж.
Насколько я знаю, единственный суд, который был не в пользу родителей непривитого с запретом, это тот ,на котором родители требовали возмещения морального ущерба. А в остальных случаях даже в задрищенсках Конституция на стороне свободы выбора и права.
Жена сантехника• 15 августа 2019
Ответ дляФима Собак
Моему ребенку нельзя антибиотики из-за развившейся аллергии. И, представляете, его как-то лечит врач. Антибиотик был один раз и всего 3 дня при тяжелойпневмонии. Если вы не готовы пичкать антибиотиками, то у врачей есть альтернативные схемы лечения. Только их сложнее подбирать, чем выписать вам один антибиотик.
Какие? Напишите плиз. У мамы аллергия на все антибиотики
Намакушка• 15 августа 2019
Ответ дляФима Собак
В Бердичиве в начале января умер от кори ПРИВИТЫЙ малыш. В прошлом году умерла ДВАЖДЫ привитая 17-летняя девушка.
Как сообщали «ФАКТЫ», в школе села Иваново Лиманского района Одесской областизаболели 12 детей, шестеро из которых были дважды привиты, четверо — единожды, и только двое ребят привиты не были.
Как вижите, опровержение ваших слов. Обе смерти описаны в прессе.
1. я не патологоанатом, поки МОЗ не виступить з офіційною причиною...
2. фАКТИ також відомі своїми стаття типу ’Під шкірою жінки живуть комахи, але їй нее вірять’, ’Чупакабра вкотре зїла ягня’... кому що болить, той в те і вірить... я не можу казати,що факти 100% набрехали, але не можу сказати, що вони 100% написали правду...
знаю жінку, якк приклад чутки-факти, що стверджує, що дитина має діагноз через щеплення, бо того все було чудово. моя свекруха особисто приймала пологи як акушерка у цієї жінки, і її завжди це обурює .бо пологи були складні, води інфіковані, дитина не дихала... але проблем, як виявляється , по словам жінки, не було..
Намакушка• 15 августа 2019
Ответ дляПопижёновна
це чудово, але я своїх немовлят витягала нурофеном, не ризикувала морс при 39,5..
Идущаяповолнам• 15 августа 2019
Ответ дляСама не знаю
Та тут щось ходить ця мулька про суд, що заборонив дитині відвідувати садочок... не бачила достовірного джерела, але насторожує. Це ж саме після нього Супрун така збуджена та активна стала.
Фима Собак• 15 августа 2019
Ответ дляИдущаяповолнам
Та я без посилань, своїми словами.
Нет, не по этому случаю.
Идущаяповолнам• 15 августа 2019
Ответ дляНамакушка
Не виступить. Ніколи. Ніколи не визнає жодного пост-вакцинального ускладення.
А Ви продовжуйте вірити, що їх немає і бути не може.
бифидобактерияЖоржик• 15 августа 2019
Подскажите, пожалуйста , как можно сделать медотвод ребенку с аутизмом?
Намакушка• 15 августа 2019
Ответ дляИдущаяповолнам
так я вам і кажу -телефон, відео і книжку будуть вважатись, що держава дала, а далі -
Стаття 150. Обов´язки батьків щодо виховання та розвитку дитини
radnuk.info › ... › Сімейний кодекс › Розділ ІІІ (ст.121-206)
Батьки зобов´язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод ... забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, ... Цей обов´язок батьки повинні здійснювати відповідно до Закону України ’Про освіту’.
тобто контролюєте, щоб дитина сама сиділа і вчила.. їй же дали завдання? по телефону пояснили?
знову таки, це я приблизно, у нас дистанційне в школі було -для вагітної 8-кл - передавали їй завдання,вона виконувала, по телефону вчителі спілкувались у разі потреби.
Фима Собак• 15 августа 2019
Ответ дляЖена сантехника
Моему ребенку в каждом конкретном случае подбирает врач. В зависимости от диагноза.
Намакушка• 15 августа 2019
Ответ дляФима Собак
Когда они писала, что хруст в суставах из-за лопающихся в суставной жидкости пузырьков газов,какой медициной она пользовалась? )))
посилання
Фима Собак• 15 августа 2019
Ответ дляНамакушка
Врачи официально заявили о смерти от кори. В случае смерти девушки пытались говорить, что она не была привита. У папы был объемный пост в фейсбуке, где он все подробно описывал и выкладывал скан карты, опровергая вранье врачей.
Относительно двухлетнего малыша, умершего в этом году, съехали на то, что он был привит всего один раз.
Трахтибидох• 15 августа 2019
А ще ми з сестрою краснухою перехворіли, теж у важкій формі. Я навіть свідомість втрачала.
Коли були в санаторії у Бердянську(я була в молодших класах тоді), всю зміну були на масовому карантині - вітрянка.
Всі щеплення були за графіком
Фима Собак• 15 августа 2019
Ответ дляИдущаяповолнам
Я писала о смерти от кори привитых детей. Т.е. привика ничего не гарантирует.
Намакушка• 15 августа 2019
Ответ дляИдущаяповолнам
Не плутайте лікування та профілактику.
’при темп +39’
Розумієте?
Вже є якась проблема, і треба рятувати дитину.
Якщо апендицит, то теж ріжуть живіт.
І якщо гангрена, то ногу відрізають.
І зуби тільки так виривають, якщо доводиться.
А просто так здоровій дитині про всяк випадок вирізати апендикс чи щось там ще відрізати? Бо а раптом колись вона захворіє?
Та навіть при лікуванні нормальні лікарі завжди шукають більш шадящі методи!!
А профілактика навіть за законом не дозволена без згоди, якщо вона несе ризик.
’при темп +39’
Розумієте?
Якщо апендицит, то теж ріжуть живіт.
І якщо гангрена, то ногу відрізають.
скажіть, утрирую, а миття рук - це профілактика? а миття унітазів з хлоркою - профілактика?
а як же про страшну небезпеку хлору, який отруйний? може й не треба ту профілактику, хлором? отак помиє санітарка хлоркою ручки дверей, а у когось псоріаз, екзема, дерматит вилізе або загостриться? що це за примусова профілактика? вона шкідлива виходить, бо у Тані, мані і вані через ту хлорку проблеми... досить у лікарні профілактики!
к.Буланова• 15 августа 2019
Ответ дляЗоркая Зорро
На мой взгляд, от столбняка и дефтерии это единственная прививка, которая оправдана.
Не исключаю, что все же сделаем ее.
Остальное колоть точно нет смысла.
Не исключаю, что все же сделаем ее.
Остальное колоть точно нет смысла.
Минулого літа таки зробила їх своїй дитині, частково через тиск лікаря (нашої не було, заміна відмовлялася підписувати довідку), частково також через те, що вважаю їх виправданими, одночасно втулили від поліомієліту. Ще залишилася від кору, її мали зробити через місяць, але після реакції на ’коктейль’, який влили в доньку, якось передумала: її ще два чи три тижні штормило, ночами то сміялася, то плакала, то говорила мало не до ранку. Таке з нею було у ранньому дитинстві, коли страждала від внутрішньочерепного тиску, потім переросла (зараз співставила, що краще їй стало саме тоді, коли ми перестали робити їй щеплення, наша педіатр і не наполягалв), і якщо у трирічної дитини таку поведінку можна списати на примхи, за підлітка стає страшно.
Що цікаво, коли минулого року була епідемія кору, з її однокласників захворів тільки один, причому від був вакцинованим. Більше того, той хлопець дуже цікавий, декілька разів заявлявся до школи у самий розгар хвороби, так що весь клас був у безпосередній близькості, як розумієте. На щастя, ніхто не заразився, більше молодша школа постраждала, там хворіли всі підряд, як щеплені, так і нещеплені.
Фима Собак• 15 августа 2019
Ответ дляНамакушка
Тонда выдержки из закона об образовании представьте. Включая статью о том, что форму обучения выбирают родители, а не школа или врачи.
Сама не знаю• 15 августа 2019
Ответ дляНамакушка
У меня юыли сложные роды и проблемы с ребёнком, год обследований, серьёзных лекарств и контроль невролога. В 1 г. и 1 день педиатр вылавливает меня в коридоре и верещит что я хочу убить ребёнка, говорю- невролог, медотвод, Апгар... короче, у невролога мы уже не состоим в этот же день, и делаем прививки, температура 40 и дикие крики дитя это не осложнения, а нормальная реакция организма на вакцину... пропадает улыбка и указательный жест, колем дальше... перестает реагировать на своё имя- пора по графику еще одну... пропали зачатки речи... ну вы поняли. А потом эта же айболитша мне в глаза сказала что это у меня судьба такая, я перед богом вмновата, а прививочки тут не причём, просто не всем подряд рожать нужно.
Скажите честно, девочки, имея такой опыт с одним своим ребёнком, вы бы сделали хоть одну прививку своему второму?
Плюшевая дыба• 15 августа 2019
Ответ дляНамакушка
По закону ребенка должны учить учителя, а не мама и папа с книг. Если б так легко происходило обучение, прочел тему и уже все знаешь, то на кой черт столько учителей и уроки в школе. Пришёл один учитель, просидел за столом все уроки, наблюдая как дети читают и ушёл домой.
Фима Собак• 15 августа 2019
Ответ дляНамакушка
посилання
Вот статья со скрином сообщения Супрун в ФБ. Я читала лично на ее странице. Там уж сами ищите.
Намакушка• 15 августа 2019
Ответ дляСама не знаю
Так дело в том, что производитель парацетамола предупреждает о возможных побочных эффектах при приёме, а ПВО не фиксируют вовсе. Ну нет и не может быть никаких осложнений, вот и всё. И именно эта брехня от медиков делает для антипрививочного движения больше, чем самые ярые активисты-антипрививочники. Парадокс, ёклмн)
ви знаєте, на фоні поліомієліту, памятаєте? я - додзвонилася до департаменду здоровя в моз, чи що там було, висіли скрізь гарячі лінії, під час вакцинування попсувала нерви 2 педіатрам і медсестрі. добилася простині, що йшла з вакциною перевірила її серії, номери, строки. прочитала простинь - і прищепила дітей.
все.
коли вакцинує дітей від грипу - сама купую, витягаю простиню, перечитую, обговорюємо з чоловіком - прищеплюємо..
я думаю, що медики у нас чи то заложники колишньої радян системи - лікар сказав - слухай, ти нічого не розумієш. чи то заложники статистики дурної... я не знаю. але вважаю, чим більше будуть обговорювати, ні - просвічувати населення, бо у мене таке відчуття, що половина населення у школі або у вікно, або у дзеркальце дивилася((((
все.
Почемучечка• 15 августа 2019
Ответ дляНамакушка
ох,наверное вы-дирехтор ,который Вакцинатор?
Намакушка• 15 августа 2019
Ответ дляИдущаяповолнам
Ну поки що виходить штучний відбір.
Гатимо вакцини всім підряд, а там виживе чи не виживе... овочем стане чи не стане...
скажіть будь ласка, які ви знаєте речовини, що провокують/посилюють СДВГ або аутизм у дітей? я ж так розумію, якщо ви піклуєтесь про дитину, ви про них в курсі і шукаєте на етикетках їжі?
Намакушка• 15 августа 2019
Ответ дляФима Собак
Самим можно учить только в начальной школе. И то, там есть нюансы.
на який норм-прав акт ви посилаєтесь?
Трахтибидох• 15 августа 2019
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Чтобы люди прививались хотя бы нормальных врачей на местах посадили.
Пришла подруга по этим щепленням на консультацию ,у малого ранее были проблемы по неврологии. ...
Невропатолог:
’Катя,Ви ще не зробили щеплення?’
’ні,а коли треба вже робити?’
’Катя,та ще вчора треба було,а ти питаєш...’
’Ліля Миколиївна,так ви ж самі три роки тому казалаи ,що з нашим діагнозом не радите...’
’Нуууу...Подаєш 5 днів депакін до і 5 днів після.....’
ЗАНАВЕС.
Безобидненько типа ,да?
Педиатр:
’Ну поки не даю довідку в садочок....’
’Ок,даєте гарантію,що не буде ускладнень?’
’Ой,Катя,в цій країні ніхто ніяких гарантій не дає,ти смієшся?’
Млииин....Это что за повитухи из Калюкино????
Это ответ нормальных компетентных грамотных специалистов???
А это всего лишь у девушки тур одного дня был.
Ну так Катя та не полностью из ума выжила еще,чтоб после этих слов ребенка замордовать.
Невропатолог:
’Катя,Ви ще не зробили щеплення?’
’ні,а коли треба вже робити?’
ЗАНАВЕС.
Безобидненько типа ,да?
Педиатр:
’Ну поки не даю довідку в садочок....’
Мені взагалі наш педіатр тел-ла кілька місяців тому. Діалог був наступний:
- Як у вас справи? Чому не приходите?
- Ми захворіли, горло, шмарклі, невелика тем-ра
- Приходьте вакцинуватися, бо ви взагалі стерильні(насправді в нас є кілька щеплень)
- Так а як же вакцинуватись, коли хворіємо???
- Нічого, ви приходьте провакцинуємо, разом і послухаю вас, бо я вам довідку в садок не дам
- Як у вас справи? Чому не приходите?
к.Буланова• 15 августа 2019
Ответ дляФима Собак
А вона взагалі любить багато чого цікавого писати. Наприклад, що від переохолодження неможливо захворіти (чи щось в тому плані). А ми з подружкою колись на зупинці перемерзли в ноги, потім обидві рік з циститів не вилазили.