маминаБубочка• 15 сентября 2019

Жаба давит

Пригласили на ДР детский , купили подарок мальчику заранее , а ДР отменили ( что то случилось у мамы с финансами , не смогла )
подарок я купила дорогой- набор лего, знаю что он очень хотел ,
вопрос , стоит просто так его отдать на площадке (вместе гуляем )
реально меня душит жаба
всправьте мозги мне

а еще мой сын заранее тому сказал, что на ДР подарить ему лего и парень ждет лего
Яжемать Мне можно• 16 сентября 2019
Конечно отдайте, тем более подарок озвучен

Яжемать Мне можно• 16 сентября 2019
1200 грн? Если вы уже решились их потратить на подарок мальчику из песочницы, то мечите бисер дальше- подарите на площадке. Мы сейчас отпраздновали 4 детских дня рождения подряд. Все что-то устраивали - кто кафе, кто дома, кто другие развлечения. Мы и нам дарили подарки в размере 300-500 грн.
Непонятно• 16 сентября 2019
Ответ дляОтблеск мысли
яка дитина? В сусіднього хлопчика є мама. от вона хай дарить подарки, які дитина забажає. Не в першої попавшої є тьоті вимагати подарунок, правда?
і в чому винен хлопчик автора, якому наобіцяли святкування др, який його так чекав. і пшик.
А де Ви прочитали, що хтось в когось вимагає? І де написано, що іменинник бажав Лего за 1200, що автор була змушена його купити?
Автор так і не написала, що сподвигло її викласти 1200грн (що для її смт, як виявилось, досить вагома сума), за іграшку, якої навіть у її дитини немає, щоб подарувати 3-річному хлопчику, з яким її син просто грається в пісочниці. Радість 3-річної дитини від упаковки Лего за 500грн і за 1200 не надто відрізняється. Погодьтесь, раціонального у вчинку автора мало, не вийшло справити враження на інших гостей. Був би подарунок дешевшим, розчарування від відміненого Дня народження було еквівалентно меншим. Товарні відносини у всій красі.
Всех анонимов аноним• 16 сентября 2019
Ответ дляАнаномчикус
а Вы только дай на дай дружите? странная дружба.. Если купили, то подарите от чистого сердца, а не потому что Вас должны еще развлекать..
Я тоже считаю, что нужно одаривать всех малознакомых мальчиков на площадках дорогими подарками от всей души
Всех анонимов аноним• 16 сентября 2019
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ну как только мама того мальчика продолжит метать бисер дальше и пригласит таки на супер пупер крутой ДР, так сразу и получит соответствующий подарок
Неутомимые шахматы• 16 сентября 2019
Не понимаю вас автор что вы так паритесь, если жаба давит не дарите. Сходите в атб купите упаковку барни что трехлетнему малышу для счастья надо))Никто вас не осудит. Был у меня похожий случай. Пригласил одноклассник сына на ДР. Купила наушники за 300гр в качестве подарка. Перед самым днем др отменяют. Сын решил все таки подарить подарок, я сказала твоё право)) после этого случая дарим только деньги)) НЕТ ДР, НЕТ ДЕНЕГ
Туфли в чешуе• 17 сентября 2019
Что тут думать, не идете на праздник подарок не дарите. Ну только, если у вас традиция одаривать всех знакомых в их дни рождегия, тогда да. А так я бы и без жабы не дарила. С какой стати? Мало ли что там дети друг другу наобещают....
Но я вообще от души дарю сестре и родителям, независисо будет ли праздник. А вот остальным - рыночные отношения -ты мне , я тебе.
Бамбарбия! Кергуду.• 17 сентября 2019
Ответ дляКуда_бежать
Не читали полностью текст автора? Не получилось отметить. Так теперь свое жлобство проявить и не дарить подарок?
не получилось отметить - не получилось подарить ) и это, поспокойнее давайте.
Куда_бежать• 17 сентября 2019
Ответ дляЖена аллигатора
Да ладно. А как это по другому назвать? У человека неприятность например, ну купили, так подарите. Пойму еще, если подарок не куплен и не обещан.

Отблеск мысли• 17 сентября 2019
Ответ дляLvivLady
це друг сина, якого автор хотіла порадувати на дн, тим більше що дуже чекав на лего! Сума 1,200 абсолютно відповідає бажанню ощасливити дитину, і не плакати в обнімку з жабою!
Ну, ок) Я викладач вузу кандидат наук, але сім´ю повністю забезпечує мій чоловік, оскільки моя з/п 8,600 грн
ну це ж не дохід на сім´ю. якби вам прийшлось за ці 8к і свою дитину розважати і малознайомомму хлопчику подарунки дарувати, я думаю, ви були би менш щедрі
Отблеск мысли• 17 сентября 2019
Ответ дляНепонятно
вимагання у багатьох советчиц, які розказують, що треба подарувати. бо в чому ж дитина винна.
Та все це досвід. і настпуного разу автор буде більш раціонально вибирати подарунки
LvivLady• 17 сентября 2019
Ответ дляОтблеск мысли
Ще раз, це НЕ! малознайомий хлопчик, а друг сина! Якщо автор не маючи фін можливості все ж виділяє на подарунок суму 1,200 і не помирає з голоду, - не все так як презентується... Це ж парадокс, не мати фінансів, але придбати!
Так, я можу дозволити зробити подарунок і на більшу суму, але! - якщо я пообіцяла щось дитині, то я все переверну, щоб викрутити, але я подарую очікуваний дитям подарунок! Це косяк батьків, що свята не було! І набагато більший косяк іі як мами, що власна дитина на має того, на що вона замахнулась для іншоі!
Я бы не на публіці, а, можливо, і підійшла до нього додому, і подарувала! ЩАСЛИВІ ОЧЕНЯТА ДИТИНИ нічого не замінять!!!

П. С. Це послужить ідеальним уроком для автора! А ганьбитись дарувати чи ні після прийнятого рішення ощасливити дитину - це для мене понад розуміння!!!
Та легко!• 17 сентября 2019
Ответ дляэнциклопУдия
А дитина в чому винна? То лише мамин косяк.
Здрасти, какое дело автору до чужого ребенка, она не должна исполнять его желания.
Туфли в чешуе• 17 сентября 2019
Ответ дляLvivLady

А в яке положення поставить автор маму того хлопчика?
Тоді нормальна мама мусить привітати на др і сина автора, подарунком на 1200. А якщо в неї немає грошей, то вона як мінімум буде хвиватися через відчуття боргу...
Краще не дарувати, або купити щось символічне.
LvivLady• 17 сентября 2019
Ответ дляТуфли в чешуе
Кожен повинен думати про себе!
Мама хлопчика і так поставила автора у вкрай негарне становище, не повідомивши про зміни! Віддавши дитині подарунок, це подвійний урок для обох - і автор буде добре обдумувати політ своіх фантазій, і мама зрозуміє свій недолугий вчинок.

Сподіваюсь, автору запропонують каву з тістечком і 100 г коньяку)
Бабка_в_кедах• 18 сентября 2019
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вы мама того мальчика?
Пффф)))
Нет,я - мама девочки)