ЯниЯ• 27 ноября 2019
Посоветуйте невролога,который специализируется по лицу, лицевому нерву
Киев
нужен хороший специалист, любой берег
спасибо
нужен хороший специалист, любой берег
спасибо
Ух ты какая Я• 27 ноября 2019
Нет такого, все вас будут кормить таблетками типа карбамазепина,финлепсина (тормозящими сознание) и сильными обезбаливающими
АнтиТроль• 27 ноября 2019
Я лікувала на Верхній колись в полвклініці. У них там був денний стаціонар, якщо є можливість їздити на машині кожен день, на громадському транспорті не треба. Ще зверталась в Феофанію до завідувачки неврологічного відділення Гармаш Юлія Юліївна. Можна підійти на консультацію до неї, попередньо домовтвшись, а лікуватись по призначенню в іншому місці, бо в Феофанії дорого лежати.
АнтиТроль• 27 ноября 2019
загалом, треба сказати, що запалення лицьового нерву лікують в стаціонарі, тому можна зразу туди звертатись. Інша справа, що деакі призначають антидеприсанти, а старої закалки лікарі лікують без антидеприсантів. Я за старі методи. Ще обов´язково треба МРТ голови, але це вам лікар все розкаже. В поліклініку можна навіть не йти, зразу в стаціонар в лікарню.
АнтиТроль• 27 ноября 2019
Ще є неврологічна клініка на Лівобережній Аксімед, якщо є можливість, то можна туди, але мені не сподобалось. Може лікар такий попався, але розвод на гроші.
ЯниЯ
• 27 ноября 2019
Ответ дляАнтиТроль
Ого, дякую за таку обширну відповідь. Я просто не знаю, що в мене, може то й не запалення лицьового нерва. Треба консультація нормального лікаря