Звоночек• 21 декабря 2019

Сьогодні повинні бути місячні, а їх нема

Щось дивне в мене з циклом 27-28-31 день коливається. В минулому місяці був 31 день в циклі, сьогодні вже 35 дц, а їх немає. Але я знаю що мали бути +- сьогодні, бо я добре чую коли овуляції закінчується і тоді на 12 +- день вони приходять. В цьому місяці була пізня овуляція.
Я доросла тьотка, 33 роки, вже маю 2 дітей але як таке стається, то я як підліток, накручу себе так що сама в шоці. В принципі цього місяця і сексу нормально не було, так поласкались і чоловік кінчив ( вибачте за подробиці) збоку. Корпоративи, відрядження в мене, потім в чоловіка. Чесно, не до інтимну було.
І тут здоровий глузд розуміє , що як би не було від чого вагітніти, а голова вже накрутила , руки трусяться, зможу зла на всіх.
Хоча живіт тягне внизу, сьогодні вночі проснулась від болю, думала прийшли , а не, нічого немає.
Ви також кожного разу перед місячними нервові і боїтесь? Чи я одна така дурна?
Поумничка• 21 декабря 2019
зробити тест кілька хвилин часу
неДоПриличий• 21 декабря 2019
Яка ж Ви нудна, ох
автор Звоночек • 21 декабря 2019
Ответ длянеДоПриличий
Яка ж Ви нудна, ох
Ага, є трохи.
Баба_Воля• 21 декабря 2019
Оба в командировках, а интима не было?!! Как вы с мужем- то живёте хорошо....
Инстагра_мерша• 21 декабря 2019
Будут....к осени ждите.
Анонимчик• 21 декабря 2019
капец, в 33 у многих уже предклимакс начинается а тут 1 день задержки..
лаврового листочка выпейте
parele• 21 декабря 2019
Я банальность скажу, но...лучше с такими вопросами к своему гинекологу, а не на форум)
автор Звоночек • 21 декабря 2019
Ответ дляparele
та я знаю, але тут завжди все розкажуть, аж легше стає, а то депресняк накрив прям
Любимка-анонимка• 21 декабря 2019
Выпейте детскую настойку солодки.1 ч.л на стакан воды.Сразу придут.
автор Звоночек • 21 декабря 2019
Ответ дляБаба_Воля
не завжди так, але кінець року і роботи у всіх багато
автор Звоночек • 21 декабря 2019
Ответ дляЛюбимка-анонимка
перший раз таке чую, вона ж від кашля
Любимка-анонимка• 21 декабря 2019
Говорю по своему опыту.Это гормон растительный.
parele• 21 декабря 2019
Ответ дляЗвоночек
Ещё нет повода для депрессии))
автор Звоночек • 21 декабря 2019
Ответ дляparele
Ещё нет повода для депрессии))
Кажу ж завжди заспокоять, бачите вже чуть легше стало
Ксерокопия ночи• 21 декабря 2019
Автор, я теж така сама, люблю коли чітко. Як тільки хоч день затримка - напрягаюсь.
автор Звоночек • 21 декабря 2019
Ответ дляКсерокопия ночи
та всі ми певно такі
Веселуха Муха• 21 декабря 2019
Я занимаюсь сексом только с вибратором, поэтому даже если месячные опаздывают на неделю, я все равно спокойна как удав
БезВзяток• 21 декабря 2019
У меня цикл как у Вас 28-32 дня. Последний цикл с задержкой 35 дней был и тест две полоски показал
БезВзяток• 21 декабря 2019
Кстати, тоже в тот цикл особо секса не было, только в начале и была ранняя овуляция.
И живот тянуло - думала вот вот месячные начнутся, а это тонус был
Делайте тест
автор Звоночек • 21 декабря 2019
Ответ дляБезВзяток
Ну у вас секс хоч був, певно ефектніший, ніж в мене.
автор Звоночек • 21 декабря 2019
Ответ дляБезВзяток
Делайте тест
Так мужа пиписька ( вибачте) у мені не була. Тому тут я і сексу як такого не мала.
БезВзяток• 21 декабря 2019
Ответ дляЗвоночек
Оу... я не сразу вчиталась
автор Звоночек • 21 декабря 2019
Ответ дляБезВзяток
Оу... я не сразу вчиталась
ага, я вже настрашилась. Але я себе так накрутила. Що самій аж страшно.
Все будет, но потом• 21 декабря 2019
Ой,автор,я тоже такая.Вроде,и повода особо нет,а боюсь.36 мне и один ребенок-подросток.
автор Звоночек • 21 декабря 2019
Ответ дляВсе будет, но потом
Я ніж дочекаюсь цих місячних, то посивію ще більше. Дибільний в мене характер.
Пасти Ла• 21 декабря 2019
Я така ж, в мене затримка 20 днів була, уявляєте мої емоції?. 2 тести зробила, УЗД зробила, у лікарні була. А виявляється просто гормональний збій після сильного стресу. А очікування місячних хіба не стрес? Як тут не нервувати?
автор Звоночек • 21 декабря 2019
Ответ дляОноВамнадо
співчуваю