Веселуха Муха• 26 января 2020

Тупенька сестра: як змиритись... крик душі

Навчання їй не давалось. Освіту ніяку не отримала. В 18ть вийшла заміж, родила дитину. Розлучилась. В 27 знов заміж. Той же сценарій.
Меншому - 6 років. Сидять у мами з татом на шиї. Мама вже не може. Раніше якось було простіше, бо 2й чоловік більше допомагав. Зараз тільки аліменти. Працювати вона нормально не може. Елементарно продавцем. Пару тижнів попрацює, наробить недостачі, виженуть без зарплати і знов вона місяцями ніде не робить.
В голові тільки гульки і нові залицяльники. Там той ще контингент. Пьє, курить і шляється з мужиками. Такими ж безтолковими і без копійки в кишені. І з кожним новим в неї любов. І весь час страждає як її кидають.
За 2019 рік було 7 мужиків, яких вона тягнула додому знайомити з батьками. Мама їх вигонить, вона все додому тягне.
З усіма "показує" свою любов в фейсбуці. Наприклад: це мій Вася і по 10 фоток як вони цілуються. Як з Васьою розійдеться, фото повидаляє. Але через 10 днів вже нові фото: це мій Саша, в нас така любов і бла бла бла... і все це в якомусь ганделику сфоткане.
Приходить прстійно пьяна додому. По пів дня спить. Дітьми не займається.
Мама вже не може це терпіти. Вчора взяла меншого внука і відвезла до його батька, попросила щоб малий пожив з ним, а сестру вона хоче виганяти з хати. Щоб шукала житло.
Вона собі нічого не думає, думає що поживе в мене трохи та й вернеться до мами.
Так воно скоріш за все і буде. На неї нічого не діє. Вона просто тупа.
Аноним_1289• 26 января 2020
Такие люди паразиты. Они отбирают вашу энергию, потребляют вашу заботу, выжимают вас как мочалку. Они не исправимы. Никакие уговоры и увещевания не помогают. Давят на жалость, на родственные чувства. Не пробиваемы ни совести. никаких моральных установок.
Единственное спасение - это полная изоляция от них.

Бабканадвоесказала• 26 января 2020
Ответ дляНапланетянка
Возможно. А вот тут родители упустили, такой бы терапию и не позволять размножаться
А как они не позволят?
Кукарачка• 26 января 2020
Ответ дляМастерЮля
Если возьмете к себе, то не решите вопрос. Подумайте над другими вариантами. Может ее на заработки в Польшу отправить?
её ещё в Польше не видели!
автор Веселуха Муха • 26 января 2020
Ответ дляБабканадвоесказала
Если человек тупой от природы, как ни воспитывай, он не поумнеет. А у людей с низким интеллектом и умственно неполноценных бывает сильно повышено либидо, что хорошо видно по сестре автора.
Дякую, ви мене зрозуміли. Ось приклад: у неї флюс. На лікування немає грошей. Мама не дає, я не даю. Виходить на роботу. Отримує ЗП, (за час поки працювала флюс сходить) і скидає мені фото що вона наростила нігті і вії, купила смартфон. Пишу, що треба в першу чергу лікувати зуб а тоді нігті робити. Вона, мені пише що зуб не болить уже
автор Веселуха Муха • 26 января 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Бедные дети, у вас в семье не только вашей сестре на них начхать, но и маме вашей и вам тоже. Ребенка хотя бы пустили переночевать.
Та я не знала, що вона там сидить, я ж думала що вона додому пішла.
Кукарачка• 26 января 2020
Ответ дляИсправлялочка
Отправьте её в Киев в бордель и ей счастье а вам никаких проблем. Ещё и зарабатывать будет. Это её предназначение.
не!у нас тут уже всё позанимали раньше))
пусть едет в ваш населённый пункт.
Бабканадвоесказала• 26 января 2020
Ответ дляНапланетянка
В идеале - психиатр и гормональная терапия на понижение либидо, это обычная схема в таких случаях
Я думаю, это сработает на несовершеннолетних, взрослую тетку не заставишь ведь.
Точный сантиметр• 26 января 2020
Тут как-то напрашивается диагноз, умственная отсталость возможно.
Бабканадвоесказала• 26 января 2020
Ответ дляВеселуха Муха
Вам только посочувствовать. Такие люди всегда тяжкий крест для родни.

Скокмоно - стокнуно• 26 января 2020
Ответ дляВеселуха Муха
Як не беру трубку то приходить в двір і чекає поки ми з роботи прийдемо, під дверима може годинами стояти. Вже колись вигнала її бо вона прийшла з малим в гості, вийшла покурити і пропала до ранку. Малий пів ночі плакав: де моя мама
Вона собі зранку прийшла пьяна, виспалась і як так і треба пішла до мами.
Пиз. Юлей не дали я ей патов повырывала
Пошаманю• 26 января 2020
Вона не тупа, а очень даже продуманная!
Миледи• 26 января 2020
А у старшої дитини є батько?
Напланетянка• 26 января 2020
Ответ дляБабканадвоесказала
А как они не позволят?
Гормонотерапия . Депо провера.Там побочки колоссальные, но из двух зол...
Леди Г• 26 января 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вот меня тоже передернула. У автора, похоже, личные обидки - с сестрой родители носились, как с писаной торбой, ревность. А реальная проблема не с сестрой, та - здоровая баба, уж если и пропадёт, то сама виновата. Проблема в ситуации с детьми. Как перекотиполе по родне мотаются..И автора, судя по ее тексту, .они не особенно заботят, так как о них упоминалось вскользь и в контексте «простояли на зупинці»
Любимка-анонимка• 26 января 2020
Ответ дляВеселуха Муха
Вона взагалі нічого не розуміє, в тому і проблема. Одними інстинктами живе. З нею безтолку говорити, виженеш з хати - йде по сусідах проситись ночувати. Ухажори її такі ж самі. Соціальне дно. Їй з нормальними не цікаво
То нормальным с ней не интересно. Как она в школе училась? Она во всём глупая или только личная жизнь так складывается?
Напланетянка• 26 января 2020
Ответ дляБабканадвоесказала
Сработает. Но нужен стационар психиатрической клиники. Там и не таких пригашают медикаментозно. Ну и, экспертиза психиатра, диагноз.
автор Веселуха Муха • 26 января 2020
Тут справа взагалі не в вихованні. В неї погляд пустий. Ти її хоч ножем ріж - ноль. Вона не знайомій людині на вулиці може почати розказувати про своє інтимне життя. З ким вчора спала, з ким хоче з ким не хоче
Скокмоно - стокнуно• 26 января 2020
Она и дальше плодить будет
ХдеЯсь?• 26 января 2020
Ответ дляБабканадвоесказала
Это да,согласна,знаю.

Бабканадвоесказала• 26 января 2020
Ответ дляНапланетянка
Я имею в виду не сработает, не потому что препараты не помогут, а потому что сестра автора просто пошлет желающих полечить ее в стационаре. Она ж думает что ее либидо это романтичность и фишечка, а не последствия умственной неполноценности.
ЛисАпедная• 26 января 2020
так она Вам еще пару- тройку племянников родит, а маме внучков...
автор Веселуха Муха • 26 января 2020
Ответ дляНапланетянка
Її просто посадити в машину і відвезти в лікарню. Приймуть? Чи можуть соц служби направити на лікування примусово?
Бабканадвоесказала• 26 января 2020
Ответ дляВеселуха Муха
Автор, ну тут явно диагноз. Как же пропустили такое, вряд ли она вундеркиндом была в детстве?
Напланетянка• 26 января 2020
Ответ дляБабканадвоесказала
Ну, тут уже от родственников зависит.
Бабканадвоесказала• 26 января 2020
Ответ дляЛисАпедная
Очень вероятно, и учитывая образ жизни, не факт что здоровых.
автор Веселуха Муха • 26 января 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Не вчилась. У всьому така. Може їсти зготувати, прибрати. Все більш нічого.
ХдеЯсь?• 26 января 2020
Ответ дляВеселуха Муха
Так тут диагноз значит у нее.
ЛисАпедная• 26 января 2020
Ответ дляБабканадвоесказала
вот- вот !!!
автор Веселуха Муха • 26 января 2020
Ответ дляБабканадвоесказала
Після другого шлюбу її понесло так. Раніше батьків більш менш слухала
автор Веселуха Муха • 26 января 2020
Ответ дляХдеЯсь?
Так тут диагноз значит у нее.
Хто знає яка процедура примусової експертизи? Лікуванн?