Му ма му ма му• 03 марта 2020

Я знаю - ви допоможете.

Завтра буду в Україні. Їду з Варшави. Заробила трохи грошей. Далі хочу розвиватися в Україні. Знаю, що у нас нібито гірше, але й на чужині не краще. Дому свого немає (війна). Тому вільна як птаха. Куди податися? 31 рік. Трохи знаю англійську. Вільно володію українською. Учитель за професією.
ГендиреХтор• 03 марта 2020
Учитель чего?

волосатое стекло• 03 марта 2020
Чехія, Австрія, Німеччина там краще ніж у Польщі чи в Україні.
Кредитная• 03 марта 2020
как-то не похоже что вы из областей, в которых война... пишете на укр. языке...
Новогодняя пальма• 03 марта 2020
Киев. Без вариантов.
Весенний Марафон• 03 марта 2020
Для початку, нікому не розповідати, що ви заробили трохи грошей.
А взагалі, хай щастить!)
автор Му ма му ма му • 03 марта 2020
Ответ дляКредитная
Учитель української мови.
КтоЕслиНеЯ• 03 марта 2020
Устраивайтесь на курсы подготовки к ЗНО, либо свои открывайте, либо репетитором. ЗНО на украинскому обязательно, будете востребованы, если хорошо знаете предмет
лаМпочка• 03 марта 2020
Чому не лишились за кордоном? Ви спочатку спробуйте тут поживіть. Якщо не виникне бажання дряпати знов за кордон, тоді подумаєте.
Пленница SexShop-а!• 03 марта 2020
если хороший,опытный учитель,то можно арендовать небольшой кабинет в школе или в муниципальном здании(чтобы не дорого)и там работать со школьниками.Либо устройтесь воспитателем или преподавателем по подготовке к школе в детский центр развития.

Гадаю_По_шнуркам• 03 марта 2020
Ответ дляМу ма му ма му
Учитель української мови.
Учитель? Вы тролль.
автор Му ма му ма му • 03 марта 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Учитель? Вы тролль.
Чому троль?
Тетя из министерства• 03 марта 2020
почему вам в Польше было плохо? Не остались там жить, а не на заработках? Расскажите минусы.
Nataly_Nab• 03 марта 2020
Я бы не возвращалась, если в Украине никто и ничего не ждёт
автор Му ма му ма му • 03 марта 2020
Ответ дляТетя из министерства
Морально погано. Не моя це країна. Тут чуєш рідну мову, спілкуєшся нею. Для мене найбільший мінус - мовний бар´єр, хоча я вже розумію польську і трохи говорю нею. Але неможливість висловити увесь спектр емоцій через мову мене пригнічує. Загалом, мені зустрічалися гарні люди - і серед наших, і серед поляків.
Тетя из министерства• 03 марта 2020
Ответ дляМу ма му ма му
я тоже была в Польше, муж настаивает на переезд (он там живет). Но вот медицина и языковый барьер пугают. Пока думаю.
автор Му ма му ма му • 03 марта 2020
Ответ дляNataly_Nab
Але й в Польщі нікого і нічого немає.
автор Му ма му ма му • 03 марта 2020
Ответ дляТетя из министерства
Якщо з чоловіком, то легше. Будете підтримувати один одного. Одному набагато важче. Можливо, й ваш чоловік це розуміє, тому кличе вас до себе.
Тетя из министерства• 03 марта 2020
Ответ дляМу ма му ма му
у нас ребенок начальная школа, волнуюсь за адаптацию, не знание языка и учебу там
спальное место• 03 марта 2020
Ответ дляПленница SexShop-а!
Хороший написал бы вчитель как минимум.

Тетя из министерства• 03 марта 2020
Ответ дляспальное место
Хороший написал бы вчитель как минимум.
мой вам совет, меньше замарачивайтесь чужой писаниной. Это форум всего навсего и такие высказывания не в тему ну вообще лишние.
Кинг-Конгша• 03 марта 2020
Ответ дляспальное место
Хороший написал бы вчитель как минимум.
Много вы понимаете.)

Учи́тель (вчи́тель), жін. учи́телька (вчи́телька)[1] — людина, яка навчає інших людей (своїх учнів), передає їм певні знання про життя. У вузькому розумінні — спеціаліст(-ка), що проводить навчальну та виховну роботу з учнями в загальноосвітніх школах різних типів. В українській мові слова вчитель(-ка) та учитель(-ка) мають однакове значення, але використовуються в різних випадках. Вчитель пишеться у випадку, якщо попереднє слово закінчується на голосну літеру або на літеру «й». Наприклад: моя вчителька, улюблений вчитель. (с)
автор Му ма му ма му • 03 марта 2020
Ответ дляспальное место
Хороший написал бы вчитель как минимум.
Учитель, тому що початок речення. Вчитель - якщо попереднє слово закінчилось на голосний.
автор Му ма му ма му • 03 марта 2020
Ответ дляТетя из министерства
Чим старша дитина, тим важче їй буде алаптуватись. Подумайте.
автор Му ма му ма му • 03 марта 2020
Ответ дляКинг-Конгша
Много вы понимаете.)

Улюблений учитель, бо й - це приголосна
Тетя из министерства• 03 марта 2020
Ответ дляМу ма му ма му
я разумем
автор Му ма му ма му • 03 марта 2020
Ответ дляКинг-Конгша
Много вы понимаете.)

Справді щось нове. Передивилась - улюблений вчитель.