Ваше отношение? Власть отключила камеры на Майдане? Начали собираться люди...
Ответ дляteddyBear
а ви новини останнім часом дивились? як ми скоренько прийняли всі потрібні закони? От приблизно таким чином і буде встановлюватись порядрок. Але вам особисто треба багато чого обдумати, щоб зрозуміти як, коли і скільки часу і зусиль потрібно для таких змін. Ви їх навряд чи застанете )
У мене достатньо знайомих у високих кабінетах. Усі вони кажуть одне і те саме: ’НІКОЛИ не було прийнято і узгоджено стільки законів, як за останні 2 місяці. Працювали навіть вночі’. І це не жарт.
Печальки.нет• 22 ноября 2013
Ответ дляchuha
а знаєте, чому так сталось? бо наш народ усі віки був вєдомий. Козаки воювали за Україну, але до чого довоювались?
Хіба не кожнолму відома фраза: Моя хата з краю.
Так це було і при Катерині і ще раніше, тому ми довзолили Росіїї і Польші нас пригноблювати.
Ми так любимо всіх хаяти, так любимо всіх осуждати, сусідку, сестру, батька, а от себе чомусь ми не бачимо.
І повірте, тут ні Європа, ані інший союз чи держава не змінить.
Ми виховуємо покоління, яке буде таке саме я к ми.
От і все. Катерина робила те, що ми їй довзоляли. Росія робить те, що ми їй довзоляєм. Європа нам диктує те, що їй вигідно, і ми знову погоджуємся.
ТО ХТО ВИНЕН???
ви гарно пишите українською! приємно! ви були у ЛЬвові? вибачили як сьогодні віглядає місто? я прожила там багато років, але віїхала більше 10 років тому, я приїхала до Львова і не впізнала те місто, як там стало гарно, мені нагадало те мсто Італію, там все спрямоване на розвиток міста, добробут людей, вони зробили акцент на Туризмі і вдало розвинули цю тему, напевно потрібно подякувати владі.
А на що став схожий КиїВ???? на що? навокло все розвалюється, дороги не ремонтуються, за літо я не бачила ні однієї машини поливайки, а от при Омельченку 4 рази на день поливали асфальт, так що змінилось? чому Київ- столиця наша, на межі розрухи?
чому в ОДесі на моїх очах, вид з нашого номеру, за 4 дні відремонтували проспект, працювали по ночах, але так працювало, любо дорого було подивитись, 4 дні і проспект блестить новим покриттям...
а от київ помирає....от вам два приклади коли є влада і коли її не має
Ответ дляkatie_777
я же пишу Польша- выиграла, ПРИБАЛТИКА проиграла. Вы слово ПРИБАЛТИКА в моем посте увидели про ситуацию с фермерством?
я бачу слово Прибалтика, але дискутуємо ми про ЄС, то приклад з ЄС і навела - не можна так однобічно обговорювати ту тему, на яку ми всі так палко дискутуємо. От поїду наступного року в Прибалтику - буду мати можливість перевірити ваші слова )))
Ответ дляБезберлоги.ру
ясен пень, это как стоять на пороге, перед хорошим домом, который может быть твоим, только надо поднапрячься, а потом развернуться, нас..ть, и уйти дальше в общаге жить, потому что там коммуналка дешевле и гомики прячутся, да и вообще, там наши ’братья’.
Я б так не завернул ))) 100% !!!
Безберлоги.ру• 22 ноября 2013
Ответ дляКастрюлька
Хорошо описали.
спасибо:)
серце второй день болит, это ведь НАША жизнь, наша молодость, почему мы должны вместо того, чтобы жить, выживать?
почему должны тратить молодость на то, чтобы эти суки набивали себе карманы и прикарманивали то, что строили наши деды?
нету патриотов, нету...жаль.
Ответ дляteddyBear
До речі - чи багато є прибалтійців, що працюють і живуть в Україні ? І не збираються.
Печальки.нет• 22 ноября 2013
Ответ дляБабушка Бетман
Тут в основном говорят что Украина имеет огромный потенциал и ей не нужны ни Россия ни Евросоюз.
потенціал-то є, толку не має.
знаєте присліввя: золоті руки, та дурному в руки попалися.
Просто любий соціум поребує лідера, а без лідера- це стадо.
Насправлі проблема в українців не в тупості , а в відсутності лідера, який поведе нерід в правильному напрямку, а не покине його на привозляще: викарабкається- проживе, не викарабкається- ну і х... з тим народом....
та ба навіть не прийняття заборони на Е - добавки, відміна яких просто зробить дорощим виробництво, а якщо люди не будуть купувати дорожче, то це втрати власника, а хто в основному в нас власники заводів- парахідів??? - правильно, депутати, от ми і їмо всіляку дрянь, а вони заробляють мільйони і їм чхати на те ща в Україні немає банку донорів кісткового мозку, що наші люди поневіряються по іншим державам де є клініки, а наші можновладці годують нас Е-добавками витравлюючи свій власний народ раком.
Безберлоги.ру• 22 ноября 2013
знаете,что все облэнерго принадлежат Азарову?
это ведь всегда было нашим, государственным. это НАЦИОНАЛЬНОЕ добро, это наш стратегический обьект. а ведь украли..
я Кукарача• 22 ноября 2013
Ответ дляchuha
ви знаєте, мене батько виховува з ненавистю до Росії. А тепер, коли в мене своя думка, то я вам скажу: Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ, тому , навіть якщо у мене буде можливість, я звідси-ні ногою.
Я не буду кричати: ЯК ДОБРЕ В ПОЛЬШІ, ДОБРЕ, ЩО Я з ЦІЄЇ ГРЬОБАНОЇ УКРАЇНИ ЗВАЛИЛА.
Якщо вви уважно читали мої пости, то майже у кожному йдеться про те, що нам ніяка ЄВропа не потрібна. Як і Росія, якщо ми самі себе не змінемо.
А тепер давайте по-чесноку:
Я до всіх звертаюсь: ви так хаяте державу. А тепер, уявіть, що ви там. Тепер ,хто мені скаже з чесною душею, що він не буде тягти в свій карман, бо в мене діти, онуки?????
Наша влада-це МИ.
Я вже писала про те, що навіть маленьки закони порушують. Да в нас знайдуть тищу обходів і Єропейських законів.
Це нам НЕ СТРАШНО.
А от те, що Європа на нас вплинула негативно - це як день ясний, хоча б з підвищенням пенсійного віку і цін на газ
А тепер давайте по-чесноку:
Наша влада-це МИ.
Це нам НЕ СТРАШНО.
я не буду тягти,чесно кажу, тому і не змогли жити тут, бо без того щоб не тягти вижити тяжко )))
а і я не буду кричати що добре, що я поїхала з України, але саме тут я спокійна за майбутнє моєї дитини, саме тут я можу дозволити їй набагато більше, ніж могла дозволити собі на Україні, притому що пахали ми з ранку до ночі, а тут в нас нормований робочий день. Я говорю не про заробітчан-нелегалів. ти дійсно важко, хоч і отримують більше, але і витрати в них теж великі. Більшість поляків теж була проти ЄС, але зараз ще ні від кого не чула що шкодують. І якби в нас на Україні було хоч половина того що є тут, я б з радістю вернулась. На даний момент мене хвилює майбутнє моєї дитини, і шкода що нашій державі-Україні,точніше владі, нас..ти на всіх
Анка-пулемётчица• 22 ноября 2013
Ответ дляПокращена
Нас чекає шлях Зімбабве, де Роберто Мугабе за 20 років довів країну до грязьових злиднів, а за нього все рівно голосують, бо він свій. Так і у нас, давайте без ілюзій, Янукович переламає через коліно країну, а в славному донбаському краю за нього будуть голосувати: патамо што єта наш парень и Данбас на калени не паставиш!
В такому випадку - краще розділитися, свого часу Західна Нічеччина тільки виграла від такого розподілу! Жаль, звичайно, але іншого виходу не буде.
Ответ дляПечальки.нет
я погоджуюся!!!!
але ось дивіться: сьогодні люди вийшли на майдани. Не знаю, хтось організував, что хто інший з кишенею. То чому тоді не збирають майдани проти поборів? Проти дибільних законів? проти влади?
Тому що ми боїмся. А тут хтось кишенькою розструсив: і гайда всі на майдани.
Я он в контакті кожен день зустрічаю обьяви: 100 грн за час на майдані, 20 грн на 15 хв. на протесті.
Доречі, на цей мітинг також збирали людей за гроші, нормальні гроші пропонували.
Але ось ще таке питання: мусор, навіть якщо дороги побиті, як дворовий пес, хто залишає?
В наші часи навіть при кріпосництві у селян хати були хоть і бідні, але охайні.
Можна і в біності, але в чистоті. Нажаль, сам янік не ходе і не розкидує сміття, це все ми(((((((
я хоч і сьогодні пішла на мітинг, якщо це були мітинги проти корупції і влади
Печальки.нет• 22 ноября 2013
Ответ дляБезберлоги.ру
ви праві, це правда.
Безберлоги.ру• 22 ноября 2013
Ответ дляАнка-пулемётчица
сепаратизму-нет!
у нас одна страна, поймите, они этого и добиваются, это их крайний вариант. если народ выйдет на улицы и их выгонят поганой метлой-это их спасенье, такая себе ’Донбасская республика’, денег на это хватит.
будьте умнее, мы должн это понимать, и не позволить этой своре разделить страну.
Ответ дляchuha
я погоджуюся!!!!
чого не мітингують? забули, як майдан ремонтували )))) охоту надовго відбило
Ответ дляБезберлоги.ру
так а почему мы молчим? никто же не вышел на майдан и кричал: геть азирова! возвращайте нам наше добро!!!
а потому что все митинги организовываются с помощью денег. сам народ не в состоянии собраться. Хотя, хочу честно признаться: если бы кто-то начал, то и другие подтянулись. Но я такой же трус, я первая не смогу выйти(((
Печальки.нет• 22 ноября 2013
Ответ дляchuha
я погоджуюся!!!!
і я би пішла, пішла би безкоштовно, але за ідею, за Україну, потрібно шукати таких, які не за гроші з чієїсь кешені, а за покликом , напевно тільки в такому випадку в Україні можна було би очікувати зміни на добро.
До речі, я теж можу віїхати до Польщі, т.я. дід мій поляк, у мого чоловіка бабка- полька, але ми живемо тут, але надавно нам таки прийшла думка, а може ну його, можливо краще пусть будет тоска по родине но в нормальном государстве, правовом, с законом, будем варить картошку в мундирах и селедку(помните про Штирлица ...)....
Безберлоги.ру• 22 ноября 2013
Ответ дляchuha
я погоджуюся!!!!
Сила слова((((
Они умеют, не зря целый штат пропагандистов на них пашет (Геббельс отдыхает).
Выходили-вспомните-чернобыльцы, митинговали.
В новостях-митинг чернобыльцев, и тут же сообщение-средняя пенсия чернобыльца-такая-то (хоть она и в два раза меньше, но кто ж проверит). а наш народ-во, получают, еще жалуются. поддержали люди?-нет, только позавидовали, обсудили.
Предприниматели вышли. Тот же сюжет-вот, обороты бешеные, налоги не платят. Опять рассорили людей между собой. на этом все закончилось.
Разделяй и властвуй.
Ответ дляchuha
ну от зараз народ на Майдані - що заважає приєднатися?
Дама с собачкой• 22 ноября 2013
Ответ дляКредитная
Я рада что мы не подписали эти гребаные бумаги и не ’вступили в ЕС’. Девочки подписание этого документа и вступление в ЕС повлекло бы за собой обязаность легализовать однополые браки и дать свободу действия секс меньшинствам. Вам будет приятно видеть в городе мужиков одетых не понятно во что и целующихся друг с другом? Так же Европа уже вводит у себя и принудила бы нас ввести сексуальное воспитание детей с 3-ох лет. И поверьте там система сексуального воспитания направлена не на моральные ценности а идет с гомосексуальными наклонностями. И такое прививают детям в 3 года когда их психика начинает формироваться.
Вы че? Шутите? Речь идет о будущем Уркаины. Вы хотите к России прильнуть? Станем, к примеру, Воронежской губерней
Ответ дляПечальки.нет
так і я пішла. да я думаю, дуже багато пішло б.
Але ж потрібно такого лідера, який зможе зібрати країну. Ех, де наші історичні борці((((
КАПСЛОЧНИЦА• 22 ноября 2013
Ответ дляВеселуха Муха
Да вот нет к сожалению,русских много но их не любят-с!На русском говорить не следует,только молчать))))
Да ладно.
Недавно вернулась из Берлина. Была на обучении.
На каждом шагу русская речь, русских очень много, никто ни в кого камнями не бросает,
но Берлинскую стену до сих пор помнят