Ненавязчивый синтезатор• 17 апреля 2020
Чи є шанс на життя?
Не знаю кого питати, тому пишу тут. Бачила колись тут був нумеролог, чи є тут той, хто добре розуміється в медицині. Дуже хочу, щоб дали нам надію. Подруги мама в дуже важкому стані під ШВЛ. Я не знаю як її підтримати, що казати. Якщо легені майже всі згоріли, є шанс? Ми надіємось, та чи є надія...
Молчунья• 17 апреля 2020
Зачем вы несёте это всё на советчицу, врачи есть, спрашивайте у них, это просто невозможно от таких новостей.