Муроводчица• 18 апреля 2020
Перший раз в житті спекла паски...і смішно і сумно водночас
Було велике бажання спекти паски,бо вже кілька років мешкаю в Польщі і тут такого не купити.Передивидась гору відео в ютубі ,очі засвітились.Ну приступила.Те що вийшло,розсмішило. Добре,що чоловік ( поляк) ніколи такого не бачив і йому все гарне .... Зі святами дівчата!!!
МойНеТакой• 19 апреля 2020
Ответ дляМуроводчица
Покажіть хоч одне фото паски традиційної в магазині Польщі.Ну незнаючи навіщо ото коментувати
Они не в магазинах, пекут на заказ в кафешках украинских.
Мы вот в такой сегодня купили.
Муроводчица
• 19 апреля 2020
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Нет как раз. Их сейчас распродают в Ашане. По 7-10 зл.
Сразу после польской Пасхи полно было.
В Ашані і контингент майже одні українці.Ніхто з родини чоловіка,ні сусідів наших ( поляки всі) не чув в не бачив таку випічку як наша традиційна паска
БлинчикБезСметанки• 19 апреля 2020
Ответ дляМуроводчица
Читайте уважно.Мені не потрібно було ’як паска ,але без глазурі’. Мені хотілось задовільнити свої смакові і візуальні потреби.
И чем не устраивает купить паску и покрыть ее глазурью?
Вы ж свои покрывали ...
Выкупаная• 19 апреля 2020
Ответ дляМуроводчица
Ви по батареї оприділили як виглядає наше житло і яке в нас життя?
Так, бо такого стародавнього давно не бачила.
Меблі також не дорогі.
Нема чого встидатися, абсолютно нормально.
Меблі також не дорогі.
Выкупаная• 19 апреля 2020
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Сразу после польской Пасхи полно было.
Але ж не зараз, тиждень після свят.
Ми свою з´їли вчора, смак добрий, трохи за солодка
Муроводчица
• 19 апреля 2020
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Вы ж свои покрывали ...
По- перше я не бачила тут за 5 років жодної паски,а по- друге я хотіла паску,а не якусь булку і самій ліпити на неї глазурь і робити паску
МойНеТакой• 19 апреля 2020
Ответ дляМуроводчица
Може десь є дешевше,я не шукала,бо з рук не куплю.Випадаово натрапила в групі в фб
Так вы так и пишите, что вы не хотите паску покупную.
Зачем же вы врёте, что в Польше пасок нет?
Муроводчица
• 19 апреля 2020
Ответ дляВыкупаная
Меблі також не дорогі.
БлинчикБезСметанки• 19 апреля 2020
Ответ дляМуроводчица
Они только покрытие такое не видели. А на вкус - полно тут таких.
И вы серьезно считаете, что огромный Ашан на украинцев рассчитывал когда два месяца перед католической пасхой продавал паски?
Ещё раз повторюсь: то что вы испекли сами пасочки очень похвально. Но не надо говорить что в Польше их не купить.
Муроводчица
• 19 апреля 2020
Ответ дляМойНеТакой
О Боже... В Польщі на свято нема такої традиції як випікання паски,нашої традиційної.А в інтернеті що хоч можна знайти і в любій країні
БлинчикБезСметанки• 19 апреля 2020
Ответ дляВыкупаная
Але ж не зараз, тиждень після свят.
Я вчера купила. И ещё пару недель точно продаваться будут.
Я уже пятый год тут живу и ещё 2-3 недели покупаю по 10 зл пасочки (паннетони)
БлинчикБезСметанки• 19 апреля 2020
Ответ дляМуроводчица
Это не булка, а паска.
А вот какая ваша на вкус вы ещё не знаете
Муроводчица
• 19 апреля 2020
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ну щось подібне і є,якщо прикрашати і тд. Але то не паска
Муроводчица
• 19 апреля 2020
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Это не булка, а паска.
Знаю вже
Выкупаная• 19 апреля 2020
Ответ дляБлинчикБезСметанки
В нас в Ашані найбільші черги. По 40-50 чол. :(
Спеціально за паскою туди йшли. Не думала, що так швидко зметемо.
Эластика-2• 19 апреля 2020
Ответ дляМуроводчица
Я з Києва.Ні,ніколи не пекла.Та і взагалі випічка не моє
Красивые у вас маски получились .
Муроводчица
• 19 апреля 2020
Всім дякую. Невгамовним пару особам гарних свят.Заспокойтесь і відпочиньте