всемВсёИмного• 20 апреля 2020

Хто відновлювався на навчання у ВНЗ, підкажіть...

Всім доброчо вечора. 5 років тому мене відрахували з університету через пропуски, я народила дитину, написала заяву на індивідуальне навчання, але моя заява якимось чином загубилась в деканаті і мене відрахували з 4 курсу, хоча на 4 все-таки перевели і на початку навчального року відрахували. Розбиратись тоді у всьому не було сил, дитинка народилася хвора, її лікуванням, реабілітацією займалась до року, але всі ці роки мене не покидає думка як так могло статись і як мені відновити навчання, щоб все-таки отримати диплом. Чи варто їхати в інститут, чи вже добиватись правди не варто, так як пройшло 5 років? Диплом для мене дуже важливий і вища освіта, навіть планувала в цьому році здавати ЗНО і з нуля вчитися. Хто також з якоїсь причини відновлювався у ВНЗ, з чого починати?
Просто болталка• 20 апреля 2020
Як правило на сайті ВУЗу є інформація . Або ж зателефонувати потрібно.
автор всемВсёИмного • 20 апреля 2020
Ответ дляПросто болталка
Дзвонила, але там довгий процес, спочатку написати заяву, щоб мою справу знайшли в архіві, на це піде не один день, потім мені знову їхати у ВНЗ, щоб уже розглядати. Питаю тут, щоб хоча б знати, чого очікувати.
Просто болталка• 20 апреля 2020
Ответ длявсемВсёИмного
То вам дали конкретну відповідь по вашому закладу.
Що вам поради з інших закладів?
Пирожкиня• 20 апреля 2020
Вам на руки видали академічну довідку? Або повинні були вислати. Там номер наказу і дата. І також причина відрахування. Якщо немає, то тільки архів. Без неї вас не поновлять
Хорошенькая• 21 апреля 2020
По поводу Вашего индивидуального графика и отчисления - вероятнее всего Вы пишете заявление раз в семестр, семестр закончила, Вы сдали зачеты-экзамены и Вас перевели на след.курс. И если не писали новое заявление об инд.графике - за невыполнение учебного плана (пропуски в том числе) отчислены.
Попробуйте посмотреть на сайте вуза положение о порядке восстановления. В нем прописываются требования
English Teacher Victoria• 21 апреля 2020
Зацепила Ваша история. У Вас какие-то контакты остались в вузе: преподавателей или хотя бы методиста, секретаря деканата? Больше шансов было бы на восстановление.
автор всемВсёИмного • 21 апреля 2020
Ответ дляEnglish Teacher Victoria
Ні, не залишилось. Секретарі, методитсти, декани у цьому ВНЗ змінюються кожних 2 роки. От коли я приїхала, коли дитині було рік, у деканаті вже були інші секретарі, вони і сказали, що мене відрахували. Я думаю звертатись до юриста, бо не могли мене просто так відрахувати, там повинні ще прислати лист мені попередньо. Цього всього не було.