Изподтишка• 23 апреля 2020

який варіант кухні обрати?

Зараз йдуть ремонтні роботи на кухні. Електрика, витяжка і водопостачання зроблені під варіант кутової кухні, як на перших трьох картинках. Але несподівано чоловік «став у позу» - хоче без холодильника при вході ! І запропонував, як на інших двох картинках.

Кухня вузька прямокутна, майже 10 кв м (3,95*2,45). Перша половина від вікна так і буде в будь-якому варіанті (закінчуючи мийкою). Обов´язково треба всунути вузьку посудомийку на 45 см.
А як краще другу половину оформити?
Поки вбудованого холодильника не буде, але в перспективі. На місці духової шафи в пеналі буде вбудована мікрохвильова піч (у лінійному варіанті).
Буду вдячна за поради!
Результат:
вже голосів: 125
92 (73.6%) лінійна
33 (26.4%) кутова
Дарья7777• 23 апреля 2020
Ответ дляПолиэтиленовый привет
А в чем прикол того угла?
Его функциональность абсолютно нулевая, ещё и эстетику портит, бррр
Угловые шкафчики самые вместительные + доп рабочая поверхность.

Полиэтиленовый привет• 23 апреля 2020
Ответ дляДарья7777
Не смешите. Раком в них влазить, или дорогущее карго под угол заказывать?
Та этот аппендицит как собаке пятая конечность, очень маленький. Ладно, было б там хотя бы больше метра
автор Изподтишка • 23 апреля 2020
Ответ дляСорока-ворона
Однозначно грудью лечь и защищать угловую! Этот холодильник вам при входе вообще никак особо на пространство не влияет! Обеденная зона со столом и так и так ближе к окну будет!
А в эпике все кухни ужасного качества. Разве что слизать оттуда стиль можно.
Кухня - территория хозяйки!
Я со своим такую войну развязала, когда он левее на. 10см повесил домофон, что он вызывал мастеров, переклеивали целую вертикаль обоев (чтоб дырок не было) и перевешивали эту несчастную трубку! А тут речь о целой кухне!! Я б ей богу голову откусила!
Так, я хочу коло вікна обідню зону. Раніше у нас там холодильник стояв як болячка і трохи перекривав й так маленьке вікно...
Полиэтиленовый привет• 23 апреля 2020
И не пойму, почему на фото 1 одна духовка, а на фото 4 уже две?
автор Изподтишка • 23 апреля 2020
Ответ дляПолиэтиленовый привет
замість другої духовки (у пеналі) буде вбудована мікрохвильова піч
Полиэтиленовый привет• 23 апреля 2020
Ответ дляИзподтишка
Ну так на первом плане ее нет.
Из-за этого рабочая поверхность кажется значительно больше ))
Осторожная• 23 апреля 2020
Ответ дляИзподтишка
мийка буде більша, в програмі тільки така є
Це добре))
автор Изподтишка • 23 апреля 2020
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Ну так на первом плане ее нет.
у першому варіанті вона буде у тому закутку коло холодильника, але звичайна
автор Изподтишка • 23 апреля 2020
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Ну так на первом плане ее нет.
якось так

Полиэтиленовый привет• 23 апреля 2020
Ответ дляИзподтишка
Ну как хотите )
Я 5 лет прожила с угловой, но у меня на угол выведена мойка, и он больше значительно. Сейчас у меня линейная, больше угловых не хочу... Минус пространство, пользоваться не удобно...
автор Изподтишка • 23 апреля 2020
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Ну как хотите )
Я ще остаточно не вирішила, але завтра прийде плиточник укладати фартух, тому треба визначитися: до якого місця його робити...
автор Изподтишка • 23 апреля 2020
фартук)
Сиренькая• 23 апреля 2020
Я за линейную. Но холодильник не вплотную к стене, а сделать узкий добор в 5 см.
КРОТОСТЬ• 23 апреля 2020
Однозначно линейную + с заворотом столешницы под окно. На первом варианте у Вас на столешнице микроволновка съедает место. Я завернула столешницу и счастлива. На Кухне много рабочего места не бывает особенно когда семья.
автор Изподтишка • 23 апреля 2020
Ответ дляСиренькая
не зовсім зрозуміла. Не впритул до лівої/правої чи задньої стіни? Як робиться добір? Більше нічого, нажаль, не влізе, там в запасі сантиметрів 5. Хіба що тумбу з мийкою зробити меншою. На плані вона 60 см
автор Изподтишка • 23 апреля 2020
Ответ дляКРОТОСТЬ
А у Вас нема, випадково, фото Вашої кухні?
Сиренькая• 23 апреля 2020
Ответ дляИзподтишка
До стіни справа. Х 60 см, шафка над ним 65 і вздовж Х з-під шафки і донизу планка 5 см, щоб закрити простір між Х і стіною.
Сиренькая• 23 апреля 2020
Ця планка має бути запланована у проекті.

Очень-очень• 23 апреля 2020
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Ну как хотите )
Вот и у свекрови угловая, в углу мойка. Пипец неудобно.
Коко На Страже• 23 апреля 2020
Ответ дляИзподтишка
У меня то есть фото. Просто у меня возле окна Мойка. И кухня больше по размеру. Я уже сбрасывала недавно в других темках Попробую скинуть. Может что то понравится.Ну это дело вкуса. Если что не так так не судите строго
Полиэтиленовый привет• 23 апреля 2020
Ответ дляОчень-очень
У меня на крыле, и смотрится гармонично, но все равно не айс, весь угол - чертишо, нормально его не используешь, это просто катакомбы )
Вот вынос столешки в сторону окна - отличная идея.
автор Изподтишка • 23 апреля 2020
Ответ дляСиренькая
фото
зрозуміло. У нас зараз холодильник звичайний Лібхер шириною 60 см. і 190 см вис. Вбудовані, зазвичай трохи вужчі. Тому, якщо зробити нішу для вбудованого з такою штукою зараз - старий не влізе. А на новий якісний холодильник кошти поки що не заплановані. Цей ще більш менш нормальний, Можливо, як купимо - доточимо...
Очень-очень• 23 апреля 2020
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Вот тут согласна про вынос в сторону окна ))
автор Изподтишка • 23 апреля 2020
Ответ дляКоко На Страже
дякую за фото! У Вас кухня набагато більша. Дуже цікаво і не заїджено. У мене ще є ніч подумати, розгляну і варіант з стільницею біля вікна
Коко На Страже• 23 апреля 2020
Ответ дляИзподтишка
у меня 15 кв м
автор Изподтишка • 23 апреля 2020
заїжджено, вибачте за помилки
Полиэтиленовый привет• 23 апреля 2020
Ответ дляКоко На Страже
у меня 15 кв м
Кажется, что больше )
автор Изподтишка • 23 апреля 2020
Ответ дляКоко На Страже
у мене планується така ж кольорова гама
Коко На Страже• 23 апреля 2020
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Кажется, что больше )
Может с фоткала так