Мадам Тю-лю-лю• 26 мая 2020
Як провчити сусідів зверху?
Пізно ввечері шумлять неймовірно!!! І так постійно. Вчора до 1.30 ночі кричати, матюкались і діти плакали...вже немає терпіння на них. Піднімались сьогодні до них двері не відкривають! Сусідка яка живе біля них на поверсі(спільний коридор) каже що теж дуже втомилась від того вже, говорили 1000разів-не реагують.
Що робити?????
Да Щас же• 27 мая 2020
Счётчик их доступен? Сорвите пломбочку) и так раз 5
А потом письмо в почтовый ящик что мол будет хуже если будут шуметь
Штрафы там большиииие за сорванную пломбу))))
Твердая валюта• 27 мая 2020
Скачайте концерт Паганини для скрипки.И купите мощные колонки.Ну и сутреца культурно просвещайте)