Доль Чекомбана• 29 июня 2020

Про заборону внесків/поборів.

- Коли нарешті приймуть закон про заборону примусових благодійних внесків?
- Підпишіть петицію про заборону збору коштів!
- Знову побори. Як припинити?

Друзі, який закон? Яка петиція?
Ніхто, крім вас, не скаже "Ні!" поборам.
Ніхто, крім вас, не відмовить здирнику і шахраю.
Зрештою, це ж ВАШІ гроші. Зароблені вашою працею. ВИ – їхній власник. І тільки ВИ ними розпоряджаєтесь.
Якщо у вас не вистачає духу сказати категоричне "Ні!", вам не допоможе жоден закон, наказ чи навіть "страшна" петиція.

Коли у вас просять милостиню, ви УСІМ даєте? А звіт ви у жебраків просите про використання пожертви? Попросіть, дізнаєтесь про себе багато нового, може навіть гроші назад кинуть.
Як з жебраками, так і з батьківськими комітетами.
Ніхто вам не зобов´язаний звітувати. Ви самі віддали ваші гроші. Можете з ними попрощатися і забути. А попросите звіт - дізнаєтесь про себе багато нового, може ще й гроші повернуть.

Батьківських комітетів юридично не існує. Вони не передбачені жодним нормативним актом. Це самопроголошені утворення, які не мають жодного відношення ні до вас, ні до вашої дитини, ні до ваших особистих коштів. Будь-які рішення батьківських комітетів – фікція, порожнє місце, мильна булька.
Не знаю, як іще пояснити. Якщо голова батьківського комітету підписує якийсь документ, такий папірець є нікчемним, не має жодної юридичної сили. Такого суб´єкта правовідносин, як батьківський комітет, – не існує.

Це вже і сумно, і смішно:
- А забороніть мені здавати гроші не відомо кому і не відомо на що. Але так забороніть, щоб я їх точно не міг/не могла здавати. Тримайте мене за руки і ноги, краще прив´яжіть, бо я не можу не здавати. Це звісно мої гроші, але вони не потрібні мені, не потрібні моїй дитині. Вони потрібніші батьківському комітету. Я не хочу, але не можу не здавати.
Чому? Невже, такий страшний чорт, тобто, батьківський комітет. Може, ви купуєте щось вкрай необхідне? Мабуть, лояльне ставлення інших батьків і працівників закладу освіти? Чи повагу? Не забудьте доплатити за гідність – є така рідкісна і дорога чеснота.

Кожен збирач коштів - це конкретна людина, яка має прізвище, ім´я і по батькові. Якщо конкретна людина займається вимаганням чи шахрайством (ст.189 і ст.190 Кримінальнального кодексу України), тоді конкретна людина несе кримінальну відповідальність.
Але для того, щоб когось покарали за вчинене правопорушення, потрібно повідомити про це поліцію.

Зразок заяви до поліції за посиланням:
https://www.facebook.com/groups/1447547535497898/p...

Але заява сама до поліції не піде. Її потрібно написати/надрукувати (вказати кокретних осіб та конкретні факти, додати докази), підписати власноруч із зазначенням ПІБ заявника і подати до поліції (особисто чи поштою).

Для початку можете ПИСЬМОВО повідомити директора закладу освіту, про те що відбувається у закладі освіти, яким він керує. Бо за все, що відбувається в закладі освіти, на керівника покладена персональна відповідальність. Навіть, якщо він про це не знає чи робить вигляд, що не знає.

P.S. Якщо вже без заборон ніяк не можна, тоді їх є трохи. Фото:
Київ, Полтава, Львів, Запоріжжя, Ужгород, Чернівці, Черкаси, Одеса...
автор Доль Чекомбана • 29 июня 2020

Обнимашкина• 29 июня 2020
Не гавкаю- но охраняю• 29 июня 2020
Жаль, что нововведение учёбы в младшей школе по прописке не позволяет отделить желающих учиться без взносов от тех, кто хочет их платить. Всё были бы довольны.
У нас в гос школе взнос 2500 грн в мес, платим на счёт фонда. Я бы за нашу школу и больше платила.
автор Доль Чекомбана • 29 июня 2020
Ответ дляОбнимашкина
Вам соромно?
Обнимашкина• 29 июня 2020
Ответ дляДоль Чекомбана
Вам соромно?
Почему вы так решили?
кнопкодав• 29 июня 2020
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Так платите больше,раз хотите.Я думаю,этот вопрос решаем

Не гавкаю- но охраняю• 29 июня 2020
Ответ длякнопкодав
Нет необходимости пока, хватает на всё.
ПироженкА• 29 июня 2020
А я бы хотела чтобы школам выделялось достаточное финансирование, чтобы школы не нуждались в благотворительных взносах.
Но это пока невозможно.
В нашей школе видно, куда идут взносы родителей и раз в квартал вывешивается отчет о тратах из фонда.
И у нас нет вымогательства от руководства школы. Просьбы есть, но так чтобы вымогать, такого нет.
побольшомусекретику• 29 июня 2020
Багато хто просто не хоче йти поперек ,,течії,, бо ставлення до дитини буде відповідне. А от на це жалітися вже нема кому і куди. Будь яку розумну дитину можна завалити. А якщо дитина середнячок то й того.
Вже й бат комітети відмінили і все одно ходять клянчать активісти і *ополизи.
Грушки-яблочки• 29 июня 2020
Все простирадло не читала.
Але взагалі-то у нас це й так заборонено. Стаття про здирництво, читайте на здоров´я.
Вас ніхто не має права примушувати здавати гроші, не хочете - не здавайте. Це суто психологічний тиск, який елементарно вирішується звичайним посиланням на відповідну статтю ККУ.
КоролеВешна• 29 июня 2020
У нас запрещены и не собирают. Кременчуг.
Учитель пишет задания на доске, ей не дали бумаги , выяснять к администрации она не пойдет. Родители пошли, ответ : дали ,но мало , уже использовали , вот вам докУмент. Одна мама решила принести свою, а учитель : не надо, картриджи в библиотеке и у секретарей не заправлены, печатать все равно нечем.
В этом году даже полы красить не будут, денег нет даже на зарплаты техничкам.
Здрасьтенька• 29 июня 2020
У нас школа з благодійним фондом, про це попереджують при наборі. По реєстрації дітей майже немає. Звіти куди йдуть кошти регулярно публікують.
Поряд школа яка зовсім не збирає кошти, можна йти в неї, але охочих мало.
ЛедиДи• 29 июня 2020
Ответ дляГрушки-яблочки
Все простирадло не читала.
+++++ я скандал устроила в школе в конце 1 класса, сначала сдали по 1.500 на телек, ковры, игрушки и тд... Интеллект, тетради 250 грн месяц, ну вода, бумага сдавали каждый месяц, а потом началось новая стенка, вопросы подняли про ремонт, я сказала что меня устраивает, и денег в это трудное экономическое время у меня нет, если кого то что-то не устраивает то сдавайте, ремонтируйте и тд, больше вопросов ко мне небыло.