Бентливуман• 01 августа 2020

Застрелили полтавського терориста....

Правоохоронці застрелили чоловіка, який тиждень тому взяв у заручники поліцейського, а потім втік. У поліції кажуть, що коли «його дії почали загрожувати життю поліцейських, снайпер знешкодив чоловіка»
viter33• 01 августа 2020
Ответ дляБлондинка в Законе
Это взгляд в будущее?

Плохая порохоботятская привычка) Пока ещё не было удачных ’предсказаний’. Всё мимо.)
А кому він уже цікавий ?
Назад вже не переграєш, та і він ще може журналістам всього понарозказувати.
Тому ’полтавського терориста’ і ’грохнули’ зразу, щоб черговий цирк не розводити.

Блондинка в Законе• 01 августа 2020
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
зачем мне ссылки на проплаченные петей сайты?
Зря вы отказываетесь посмотреть.) Квартал отдыхает)

Ведущая несет чушь с непроницаемым лицом

Блондинка в Законе• 01 августа 2020
Ответ дляviter33
А кому він уже цікавий ?
А что рассказал журналистам Луцкий террорист? Что-то я пропустила его брифинг после добровольной сдачи.

Ссылкой на интервью не поделитесь?
Бюст Березуцкого• 01 августа 2020
Ответ дляТумба-юмба
Где это было?
Живу в Полтаве, не слышала пока об этом :)
Миргородский р-н, а ликвидировали уже в Опошне
МЧСница• 01 августа 2020
Ответ дляviter33
Канешно!!
Страшний терорист захоплює автобус, не може пояснити - що він хоче (по ходу міняє вимоги), а потім розмови з Зе - виходить та здається, але його ніхто не готовий заарештувати, а після його здачі - починається штурм))
Ніби й режисері ті самі, але в 95му кварталі - цікавіше виходило ))
йододефицит он такой
ЗабежАЛОЧКА• 01 августа 2020
Ответ дляГубы рыбы
В опошне ночью
в яреськах люди тоже рассказывали, что полиция типа его искала там.