Идущаяповолнам• 05 августа 2020
ROX ROYAL HOTEL 5* кто был , как вам?
Мозговая пилочка• 05 августа 2020
Були ще два роки тому, він тоді був гранд хабером. Після резервації перший рік відгуки були не дуже, може зараз краще.
Два роки назад готель був непоганий. Іжа смачна, територія прикольна, але сама будівля трохи втомлена. В номерний фонд був зношений. Персонал працював чудовий.
Мозговая пилочка• 05 августа 2020
Море хороше, але аквашузи конче необхідні. Можна купити прямо там, коштують дешево. Плюси - поруч центр кемеру. Магазини зовсім поруч, до вайкікі пішки 5-7 хв, магазини солодощів там же, купа агенцій з екскурсіями, аптеки
Мозговая пилочка• 05 августа 2020
Два роки тому на 5 не зовсім тягнув, скоріше на непогану 4. Але, можливо, стало краще