любименькая• 26 августа 2020
Мені 39р і я вагітна.... Не те , щоб плачу....ридаю...
Навіть не знаю чого пишу тут.... Ситуація така , вагітність не планова... давно вирішила , що вже не хочу дітей..... І ось на тобі 2 полоски.... В мене є донька їй вже 21рік. Зараз в мене другий шлюб , 8 років ми разом.... Спочатку ми дуже хотіли дитину спільну...але я не могла завагітніти ніяк 4 роки.... Потім вирішили , що так і буде.... Десь 2 роки тому , я зрозуміла, що я вже і не хочу малих дітей, мені вже це все складно... Та й діти дорослі...в чоловіка теж є син від першого шлюбу.... Жили вже для себе з чоловіком..... І тут на тобі.... Плачу, дуже шкода вбивати нашу дитину... коли хотіли , то не було , а зараз.... Як подумаю, що мені буде 60р а дитині лиш 20р.... Хто народжував так пізно , поділіться будь ласка як ви виношували, народжували, як зараз....
Ответ длялюбименькая
Як відноситься старший до молодшого? За це теж дуже переживаю, адже донька в мене одна, вона можна сказати, що виросла без батька, та й мої батьки її дуже любили , балували ї, бо вона без тата.... А зараз навіть не уявляю як вона зреагує... А ще й на житло їй вілкладаю, завжди хотіла дати їй старт... зараз розумію, що навряд чи зможу відкладати ще їй на квартиру...
Вашій старшій доньці потрібно дорослішати та йти у самостійне життя, а справа народження молодших дітей - то суто ваше рішення і чоловіка, а не вашої доньки.
У моїх доньок чудові стосунки із старшою зведеною сестрою, з однією різниця 15 років, з другою 20. Племінниці на 2 та 5 років молодші за ’тітку’, то граються разом:-). Велика дружна сім’я.
Схочете - і у вас так може бути:-).
Мама Карло• 26 августа 2020
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
радоваться надо, некоторые в 42 двойню вынашивают
Я им сочувствую
пышка_мышка• 26 августа 2020
А если б вам было 56, а ребёнку 20, это бы сильно что поменяло?
Хотите-рожайте, возраст нормальный, не 49 же вам. Не хотите-делайте аборт, но опять же возраст ни при чем. Важно только ваше желание или нежелание
Я родила почти в 36, раньше и не хотела как-то.
никогда такого не было• 26 августа 2020
Странная вы, ну честно. Я родила в 38 (третьего). Очень рада. Муж вначале испугался, переживал, но я настояла, теперь его любимая бусинка))
Беременность была легче первых, роды - тоже. Не вижу у вас причин для аборта, тем более хотели и общих детей нет.
БезобидныйКрокодильчик• 26 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Я им сочувствую
ага, и ни капли не завидуете столько крепкому здоровью))
Алиса в стране Советчица• 26 августа 2020
боже автор.. мне 36 я вот так хочу наконец-о счастливых отношений, и конечно же ребенка от любимого.
39 - это ж не поздно! это ж не 49, и даже не 45!
Кучерявочка• 26 августа 2020
Не решайте сгоряча. Подождите пару дней, шок пройдет. Какое решение Вы бы не приняли, ни о чем не жалейте, пожалуйста, Вы все сделаете правильно!
Ответ дляiriya
Я! Я народила другу дитину в 39 років. Вагітність пройшла чудово, народила самостійно, з дитиною все ок, ттт) Шилопопе маленьке 3-річне щастя в нас з чоловіком. І тепер ми не ’трохи за 40’, а ’молоді батьки’
однозначно у автора дело не в возрасте! она б и в 30 лет рыдала бы.. потому что уже тогда решила больше не рожать...
а почему забеременели? чем предохранялись? порвался презерватив?
Заместитель автора• 26 августа 2020
Ответ дляМу ма му ма му
Родила в 38. Теперь живу в постоянном страхе , что не доживу до совершеннолетия ребенка . Панически боюсь малейших болезней, до фобии. Своими страхами отравляю жизнь всем и ребенку, не могу сдержать себя,так и говорю ему- если я умру, тебя отдадут в детдом. Очень жалею, что родила так поздно. Со старшим ребенком такого не было.
От скажіть, будь ласка, якби зараз повернути час назад то зробили б аборт, знаючи яка у вас дитина?
На рахунок страхів, то від віку не залежить , коли я народила першу дитину в 26, я боялася навіть вийти в магазин під домом , пам´ятаю як мене трясло всю , що тільки в голову не лізло , що машина мене зіб´є, що цеглина чи дерево впаде і розчавить і дитина залишиться сиротою
це був такий дурдом, в мене навпаки вдруге вже було легше морально. Може просто пропийте курсом легке заспокійливе, хоч валеріанку.
Воленс-неволенс• 26 августа 2020
Ответ дляМолчунья
Бред, что все от денег зависит. Я финансово могу позволить, но реально не вижу ни одной причины, чтобы родить третьего ребёнка. И это мне 34 года - меньше, чем автору. Двое моих детей уже школьники - 14 и 9 лет.
Не хочу жертвовать ещё раз своим телом, здоровьем, становиться «заложником» новорожденного. Даже при наличии нянек нужно думать постоянно о потребностях ещё одного человека - есть более приятные и полезные занятия и без этого.
Не все видят радость только в детях
У вас двое детей совместных с мужем и нет беременности, которую вы хотели несколько лет назад.
А автор мечтала о совместном ребёнке с мужем много лет и уже беременна.
Ситуации разные
ПрипоРошенная• 26 августа 2020
Ответ длялюбименькая
Чоловік в шоці... нічого не каже , переживає чи зможу я виносити і народити.
Сколько мужу?
Я родила в 36 - проблемы вообще не вижу. Чего плакать?
Знакомая родила в 39 и 41! И вперед.
Сбылось ваше желание. Это же круто. Вы теперь знаете механизм - сильно хотеть, а потом перехотеть.
Знакомая родила в 39 и 41! И вперед.
Творю чудеса• 26 августа 2020
В смысле, 2-4 года назад ещё хотели, 2-4 года назад вас не смущало, что вам будет 56-58 лет, а ребенку 20, а как ваше желание исполнилось, то все, давай заднего? Это странно.
любименькая
• 26 августа 2020
Ответ дляПрипоРошенная
Сколько мужу?
Знакомая родила в 39 и 41! И вперед.
Човіку 42роки...
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Не факт. Ми другу дитину дуже хотіли і планували. А як тест показав оті ’дві полоски’, я теж ридала. І то були не сльози радості. Я тоді раптом злякалась того ж, що і автор посту - важкої вагітності, пологів, бути ’старою мамою’, що з немовлям буде тяжко, а воно вже є і мені нікуди дітись від того факту)))) Але чоловік був беззаперечно щасливий і мене це якось заспокоїло. Такий собі приступ паніки))
Планшетница• 26 августа 2020
Я родила в 39. Первенца. Сейчас третий класс. Сравнить с тем, что родила б в 18 не могу)))
Ну ниче се• 26 августа 2020
Ответ дляПолБатона
Никто не знает наперед, что с ним будет в 79 и искренне надеюсь, что не буду такой
так с чего вы решили, что автор такой будет
Булку Дай• 26 августа 2020
Автор, я на 6-ом месяце, все отлично. мне 42.
первенца рожала в 32, осознанное материнство это здорово, можно жить в счастье, а не мечтать спихнуть ребенка на сад/школу/бабушку.
Анонимчик• 26 августа 2020
Ответ длялюбименькая
Дякую
І я вам напишу про себе. В 39 завагітніла, двое дітей вже є - 7 і 9 років. Теж паніка, як виносити, як народити?..
Ось зараз моєму найменшому сонечку майже півтора роки.))
Народила легко, носила теж легко, перші місяці, звичайно недосипала. Та це і в молодшому віці буває важко. Подумайте як зараз зручно - памперси, віброшезлонги, пелюшки-кокони, подушки для годування..
Наважуйтесь! Бажаю легкої вагітності та здорового малюка!
Ответ дляiriya
что такое 39???
очень многие до 35 еще и своего мужчину не встретили..
Планшетница• 26 августа 2020
Ответ дляНу ниче се
акавыповедетевшколу
акаквыпускной
аребенокбудетстесняться
ну, где вы?
акаквыпускной
аребенокбудетстесняться
ну, где вы?

любименькая
• 26 августа 2020
Ответ дляТворю чудеса
Якось не смущало... було всього 31 рік мені як ми з моїм чоловіком почали жити, потім якось для мене до 36років це було ще для мене нормально . . Після я зовсім вже про це не думала, розуміла що вже не буде в нас дітей.. а десь 2 роки тому, я вже й зрозуміла що вже і не хочу змінювати своє життя....
Ну ниче се• 26 августа 2020
Ответ дляБулку Дай
в школу ребенок не ходит ваш?
Булку Дай• 26 августа 2020
Ответ дляНу ниче се
в школу ребенок не ходит ваш?
старший ходит - идет в 6 класс.
Ну ниче се• 26 августа 2020
Ответ дляБулку Дай
старший ходит - идет в 6 класс.
спихнули на школу?
Ну ниче се• 26 августа 2020
Ответ дляБулку Дай
ага, без продленки.
шош вы так...надеюсь, младшего не спихнете.
Творю чудеса• 26 августа 2020
Ответ длялюбименькая
Вам не на советчице надо сидеть, а с мужем идти разговаривать.