бЭйбА• 02 декабря 2013
Я боюсь думати. пердбачаю ситуації
Дівчата,я налякана не на жарт,що це?Хтось з таким стикався?
Декілька років тому,я зранку проснулася і почала стверджувати,що наш родич який живе в Росії повісився...жах...Думаю треба подзвонити і запитати як справи так як здзвонюємося дуже і дуже рідко,на тому кінці дроту його син відповідає.. -В нас біда,тато повісився....Звідки я це знала,до тепер сказати не можу,просто проснулася і знала,що його більше немає.
Була ще одна ситуація,коли в дворі зрізали дерева,я дуже цього не хотіла,ці дерева ще колись мої дід з бабою садили.Значить стою я на балконі з сестрою і кумою,наблюдаємо всю цю картину і я говорю -Дівчата він зараз впаде з драбини,а на нього гіляка....тільки як це промовила,дивлюся а з працівника жеку вже знімають гіляки....
Ще одна ситуація яка вчора сталася...Сиділи ми на кухні я,синочок 2,5р,чоловік і кум...чоловік взяв в руки чайник щоб залити кумові каву,а біля кума стояв син мій,чоловік тільки наливати воду,а в мене в голові картинка як кружка лопає навпіл,і думка,Господи тільки не на дитину,я одним ривком хапаю дитину і штовхаю до пральної машинки (чим врятувала його від опіків)...тільки я схватила дитину лопає навпіл кружка і кипяток кумові на ноги.
ЩО ЦЕ?ДАР?ПРОКЛЯТТЯ?НЕВІДОМЕ ПЕРЕДЧУТТЯ?ВИПАДОК.?
В Вас таке було?
Вибачте за довгий текст і помилки,пишу в темноті.
Дякую тим хто дочитав
В Вас таке було?
Дякую тим хто дочитав
бЭйбА
• 03 декабря 2013
Ответ дляКусочек Сыра
*чем ребенка лечить?
Мені Ваш коментар сприймати як насмішку?
Капризуля• 03 декабря 2013
Ответ длябЭйбА
Я розумію,це важко коли знаєш,але коли ти можеш допомогти-це добре.Якесь двояке відчуття
У вас пока по мелочам.
Если дальше будет развиваться способность, то сможете и машины разворачивать во время аварий и врагов кидать взглядом на земь.
Сложно это всё. Чаще всего морально
По некоторым источникам, хороший секс освобождает энергию и на все остальное её будет не хватать.
Сложно это всё. Чаще всего морально
Кусочек Сыра• 03 декабря 2013
Ответ длябЭйбА
нет, я не смеюсь! Я думаю, что раз у вас так быстро развиваются способности, может вы лечить людей сможете или по фотографии определить жив человек или нет. Вы чувствуете, что произойдет в ближайшее время с другими людьми. Не исключено, что откроете в себе новые способности.
Капуста Маша• 03 декабря 2013
Я очень впечатлительный человек и иногда от своих снов с ума схожу((( Автор, возьмите себя в руки, ведь от этого не избавишься уже никак и будет повторятся все чаще и чаще!