АяВсёЗнаю• 14 октября 2020
8 день вологий кашель
Ввечері почало закладати ніс,погіршився нюх,температура майже в нормі(36.9),завтра у терапевта вихідний,я не панікую,але вдома дитина,чоловік ходить на роботу,завтра куплю вітамін С,що ще попити?
Тантрический кекс• 14 октября 2020
Что-то выводящее мокроту,капли в нос и противоаллергическое на ночь 1табл.
ИграйМойГормон• 14 октября 2020
Я боюсь сама назначать препараты от кашля, поэтому обхожусь пока витамином С, фервексом и пшикалками-смокталками.
вкрации• 14 октября 2020
Якщо є можливість шукайте де зробити КТ. У нас з чоловіком симптоми різні. А результат КТ - наявність вірусної пневмонії. Причому у мене - двосторонньої, при повній відсутності кашля, та температурі, яка після чотирьох днів прийшла в норму.