Танцепесенная• 04 ноября 2020
Такое масло чёрного тмина качественное?
Такое брать и как его выбрать?
Миллион АлыхРос• 05 ноября 2020
Ответ дляТанцепесенная
А яке воно на вигляд, темне?
Майже чорне,але прозоре. Різкий запах. На смак десь як бензин. Бензин не куштувала,але так собі його уявляю)
Танцепесенная
• 05 ноября 2020
Ответ дляМиллион АлыхРос
Ну капєц... гугл видає, що темне то не корисне, вже не перший раз читаю що темне якраз краще допомогло. Весь день витратила на пошук інформації, не знаю як його правильно вибрати, тільки заплуталась. Скажіть, будь ласка, Ви помітили результат лікування ним?
Миллион АлыхРос• 05 ноября 2020
Ответ дляТанцепесенная
Ми брали для імунітету та для крові. Випили Лесь 100 мл. Найсвіжішого. Суттєвих змін не було. Але треба довго приймати. Чула що це від всіх хвороб, цілющі амінокислоти та ін
Танцепесенная
• 05 ноября 2020
Ответ дляМиллион АлыхРос
Я замовила від Hemani, надіюсь буде результат... Спробуйте, можливо, теж іншого виробника, він добре допомагає протистояти організму і від ковіду. Я планую батькам вислати, хоча на масло звичайно надіятись... Тіна Кароль недавно казала, що п´є, якби ще сказала, яке)
Танцепесенная
• 05 ноября 2020
Ответ дляВалентина-49f8
Я брала для хронического тонзиллита, помогал классно, но через неделю пошел типа отек гортани и рта, а муж допил норма. Иммунитет поднял.
Кстати, я по гинекологии планирую попробовать, и если тампоны, нужно 1:1разводить с оливковым, чтобы не обожгло слизистую , вот похоже тот же случай...
Валентина-49f8• 05 ноября 2020
Ответ дляТанцепесенная
Ой даже не знаю