СтелькаОТединицы• 09 ноября 2020

Зимовий відпочинок в Карпатах.

Порахувала:житло на 4х від 7 000, а по факту 9000-1000, скі паси і обладнання ще стіж киж плюс харчування виходить за 6-днів ціна туру в Єгипет(( Може краже в Єгипет, в кінці грудня.
А вот недавно• 09 ноября 2020
Я не лижник, тому для мене краще Єгипет ))
Ms. Анонимная• 09 ноября 2020
Это на колько дней считали?
Зоя Жорівна• 09 ноября 2020
мне Карпаты и бесплатно не нужны, я не катаюсь, мне там скучно
автор СтелькаОТединицы • 09 ноября 2020
Ответ дляА вот недавно
Ми теж не лижники, на лижі пару днів, а так просто подихати, погуляти.
автор СтелькаОТединицы • 09 ноября 2020
Ответ дляMs. Анонимная
Это на колько дней считали?
6-7 днів, Єгипет теж 7 днів по ціні 30-35000.
МамОмужа• 09 ноября 2020
Ответ дляА вот недавно
для меня тоже)
зимой погреться хочется. лучше на нг за те же деньги в египет. если не закроют нас
автор СтелькаОТединицы • 09 ноября 2020
Ответ дляМамОмужа
для меня тоже)
Ми до НР повернутись хочемо, НР тільки вдома)
МамОмужа• 09 ноября 2020
Ответ дляСтелькаОТединицы
тут смотря что вы больше ходите, снега или моря)
автор СтелькаОТединицы • 09 ноября 2020
В Єгипет ще через вірус вагаюсь..
автор СтелькаОТединицы • 09 ноября 2020
Ответ дляМамОмужа
Мені хоч би щось, я так втомилась і так давно хочу на відпочинок.
Ms. Анонимная• 09 ноября 2020
Ответ дляСтелькаОТединицы
Я , как и Вы хочу в Карпаты на НГ, и мы не лыжники. Просто погулять.
Но суммы да , пугающие, плюс красные зоны, отели скорее всего без тестов не будут пускать.
Тоже сомневаюсь и думаю про Египет.
Зоя Жорівна• 09 ноября 2020
Ответ дляСтелькаОТединицы
В Єгипет ще через вірус вагаюсь..
а в Карпатах нет вируса?
МамОмужа• 09 ноября 2020
Ответ дляСтелькаОТединицы
Карпаты это 3-4 дня.Больше мне лично там скучно. А египет на 7-9 ночей ляпота)
автор СтелькаОТединицы • 09 ноября 2020
Ответ дляMs. Анонимная
Тоже сомневаюсь и думаю про Египет.
Египет для зими теж важко вибрати.
автор СтелькаОТединицы • 09 ноября 2020
Ответ дляЗоя Жорівна
а в Карпатах нет вируса?
Є звичайно..
автор СтелькаОТединицы • 09 ноября 2020
Ответ дляМамОмужа
Я ще не була в Єгипті
Бяки-козяки• 09 ноября 2020
Автор, так і є , що відпочинок в Карпатах= Єгипту. Ми в минулому році за 5 днів залишили 25000 грн. Це при тому, що скіпаси купували , коли була ціна по 350 грн за день катання. Якби по 700 грн купували, то взагалі б за 30 тис перевалило б.
жар-птица Нюра• 09 ноября 2020
Так вы лыжи хотите? Или..? Исходите из ваших предпочтений
Луноликая Вика• 09 ноября 2020
Ответ дляЗоя Жорівна
а в Карпатах нет вируса?
В Карпатах якраз-таки нема, якщо не пхатися в Буковель або Яремче на голову одне одному, і не треба товктися в купі народу по аеропортах
А вот недавно• 09 ноября 2020
Ответ дляЛуноликая Вика
В аеропортах зараз нема купи народу ))
Луноликая Вика• 09 ноября 2020
Ответ дляА вот недавно
В аеропортах зараз нема купи народу ))
Судячи по Борисполю чи варшаві - таки є, хоча й не порівняти з попередніми роками. Про натовп народу в літаку, ліктем до лікта пару годин, взагалі мовчу. Явно не порівняти з ’купою’, коли їдеш в Карпати своєю машиною і не в густонаселене місце. але я тільки за те, щоб сюди не пхалися купи народу, буде змога решті відпочити спокійно
Любавишна• 09 ноября 2020
Це саме я запитала своїх дітей. Вони одностайно відгукнулися: звичайно, взимку Карпати. Авторко, Єгипет це Єгипет, Карпати це Карпати. Дуже різні види відпочинку. У Єгипті буде холодно, полетіть навесні, щоб сповна налюбуватися підводним світом. А щоб зекономити на лижах, купують скіпаси по акціях, винаймають житло не в готелях, а у власників з домашнім харчуванням. Хоча цього року ми ще нічого не бронювали, хтозна , як буде... Поспускаємося у Протасовому яру, якщо сніг випаде і якщо будемо здорові...
автор СтелькаОТединицы • 09 ноября 2020
Ответ дляЛюбавишна
Ми теж не будемо бронювати, тільки якщо букінг з безкоштовним скасуванням. Я думаю може взагалі в Хургаду полетіти, в Луксор з´їздити, на інші екскурсії. Не була в Єгипті, тільки організовані самостійно подорожі в Європі. Я куди б не поїхала лежати тиждень не зможу) В Хургаді як холодно можна на екскурсіях відірватись.
Глаза_в_3_карата• 09 ноября 2020
На каком языке сей опус?
автор СтелькаОТединицы • 09 ноября 2020
Ответ дляГлаза_в_3_карата
На каком языке сей опус?
Китайською
Глаза_в_3_карата• 09 ноября 2020
Ответ дляСтелькаОТединицы
Китайською
стіж киж

даже переводчик вас не понимает
автор СтелькаОТединицы • 09 ноября 2020
Ответ дляГлаза_в_3_карата
стіж киж

даже переводчик вас не понимает
Не витрачайте час на перекладачі. Це унікальна мова людини, яка набирає текст лівою рукою находу за 2 хв до приходу на роботу. Можу дати приватні уроки, дорого)
Emeriez• 10 ноября 2020
Автор, отдых в Карпатах, если кататься, это дорого, потому что это лыжи и сноуборды, это везде недешево. Подумайте, чего больше хочется. Мы ездим в Буковель в марте в начале низкого сезона, цены более приятные. В Египте в декабре была несколько лет назад, там нужно искать мест без ветра, тк море было теплое но ветер такой, что и купаться не хотелось.