Борода• 07 декабря 2020
Колишній чоловік розпускає плітки
Уже була моя тема про переслідування мого чоловіка, який дізнався що я подаю на розлучення. Ми прожили 11 років. Є діти. Живемо в селі. Чоловік став пити, нігде не працював і я вирішила розлучитися. Жили з моїми батьками. Він поїхав жити до брата, де немає елементарних зручностей. Цього він мені пробачити не може. Пише жінкам, шо я переслідую їхніх чоловіків, їзджу до бабок щось роблю, підсипаю. Каже шо я розпускаю слухи про їх секрети ( каюсь, дійсно ТІЛЬКИ чоловікові колись розказала про зради деяких подруг, тепер він цим тероризує) Дзвоне до моїх колег, розказує яка я. Мені реально страшно. Він це все робить в стані алкогольного сп´яніння. Що мені робити? Куди звертатись?
Отмотала своё• 07 декабря 2020
ищи нового мужика,пусть ввалит раз ваньке и скажет не трогай мою маруську
Борода
• 07 декабря 2020
Ответ дляЗам Ам
Точно такие же вопросы задавала я в прошлой теме. Ответа не было. Зато местные эксперты накинулись на меня всем ´селом´))
Зам Ам• 07 декабря 2020
Ответ дляБорода
Мати дійсно пила і покинула його на батька. А той написав відмову. Мій колишній був під опікою сусідки. У нього дуже тяжкі дитячі травми. Я старалася шукати підхід, завжди була ладком... Знаєте, набридло уже. Я розуміла, шо через це він мене дуже ревнував, перевіряв телефон, не пускав з подругами посидіти...
Сусідки ? То де Ви правду говорите?
Борода
• 07 декабря 2020
Ответ дляЗам Ам
І що?
Ну то так і є! Сусідка-тітка двоюрідна. Шо не так?
Японский Городовой• 07 декабря 2020
Ну Вам виднее конечно, чего ожидать от бывшего мужа. Я когда разводилась и подала на алименты, то он меня прям под судом пытался душить и угрожал. Конечно следов не осталось. Но я написала заявление и все описала, конечно пришлось подключить знакомых. К нему пришла милиция и провела беседу, после этого его попустило. Меня обходил стороной. Вот прошло 10 лет, он не платит алименты и опять начались разборки, так как ему на все арест наложили. Посмотрим чем это закончится.
Зам Ам• 07 декабря 2020
Ответ дляБорода
Ну звісно ж! Як я не додумалась.
І брат, і тітка, вже поступово й родичі з´являються у вашого чоловіка
из желе я• 07 декабря 2020
Ответ дляБорода
Я так не можу.
,,Шшшшоооооо не можу,?,,
А что лучше Вас пусть прибьют?
У Вас дети, пожилые родители, Вы работаете-а значит кормилиц!
Вы заслуживаете лучшей участи, не жить вечно в страхе.Ищите наемником чтоб от.....здили!!!
А что лучше Вас пусть прибьют?
Борода
• 07 декабря 2020
Ответ дляЗам Ам
Ну звісно ж! Як я не додумалась.
Звичайно, шо в нього є родичі. Батьків нема.
СиренаФеоктистовна• 07 декабря 2020
Вы свободно можете подавать заявление в полицию за попытку довести к самоубийству.
И блочьте его просто. Все.
ВыФсеВрете• 07 декабря 2020
Ответ дляБорода
В тому і справа що в поліції працює його кум. Дільничий взагалі тормоз, вони разом і п´ють.
тролите?
кум би якраз і допоможе позбавитися проблем. Чи думаєте куму треба такого алкоголіка поряд, дуже сумніваюся
Борода
• 07 декабря 2020
Ответ дляВыФсеВрете
тролите?
Мій чоловік хрестив у нього дитину. Вони дружать.
Кумушка• 07 декабря 2020
Ответ дляВыФсеВрете
брата ж має, де сирота?
Сирота - это когда родителей нет . Брат не родитель .
Кумушка• 07 декабря 2020
Ответ дляЗам Ам
Так Автор в прошлой теме писала, что он связи в полиции имеет
Тоже мне связи - кум . Вы думаете , этот кум будет работой рисковать ради мужа автора , если куму прокуратура и вышестоящее начальство хвост прижмут ?
Зам Ам• 07 декабря 2020
Ответ дляКумушка
Я вообще ничего не думаю по поводу этой истории.
Кум в милиции. Сама в соц.службе работает и не могут порядок нигде навести
Борода
• 07 декабря 2020
Ответ дляКокосиха
Нехрен было языком трепать кто кому изменил, даже мужу
Про це жалію найбільше! Вийшло шо я дійсно тріпло, але я розказала це уже 3-5 років тому. Буде уроком на все життя. Він мені також розповідав про своїх друзів. Але я колотити не буду.
Борода
• 07 декабря 2020
Ответ дляЗам Ам
З 1 січня я уже працювати не буду. Дякую колишньому. Все таки мене звільняють. Зараз зі мною на роботі ніхто не говоре, ігнорують, фиркають.
Кумушка• 07 декабря 2020
Ответ дляБорода
А вот с этого момента поподробней . Увольняют по какой статье КЗоТ ? И за что ? За то , что кто-то что-то кому-то сказал ? Сдается мне , мил человек , что вы - тролль .
Зам Ам• 07 декабря 2020
Ответ дляОтмотала своё
чим це ти його так приворожила? може секс забути не може твій?
Отета пять.
На зрозумілій мові))))
Зам Ам• 07 декабря 2020
Ответ дляКумушка
Нарешті)
Борода
• 07 декабря 2020
Ответ дляКумушка
За згодою сторін. Мені створили такі умови, що я б уже зараз пішла.
Кумушка• 07 декабря 2020
Ответ дляБорода
Вот не верю ! Обычно людям пофиг на слова неизвестного , который звонит на работу и начинает что-то бредить про коллегу , людям на работе просто некогда выслушивать это все . В крайнем случае , люди посмеются всем коллективом , и делу конец . Вы , я так поняла , работаете в соцзащите . Это прямо у вас в селе находится ?
ВыФсеВрете• 07 декабря 2020
Ответ дляБорода
то кому треба такий похресний батькол, точно не куму
ВыФсеВрете• 07 декабря 2020
Ответ дляБорода
яка стання по КзотУ на звільнення?
Борода
• 07 декабря 2020
Ответ дляКумушка
Ну в нашому колективі не так. Мені зразу чоловік сказав, шо я тут працювати не буду. Він свого добився. Незамінних нема. Кому потрібні ці погрози постійні.
ВыФсеВрете• 07 декабря 2020
Ответ дляЗам Ам
Отета пять.
На зрозумілій мові))))
гадаєте треба перейти на мову авторки? ну там про ворожок, про не те що можу забути жаліти чоловіка, про те що мстять один одному і т.д про поліцію більше не треба? бо ’а шо люди скажуть’... печалька, смуток