Винник• 12 января 2021
Поради, які ви дали сама собі до 30 років...
Я не на долго• 13 января 2021
Освоить новую профессию, путешествовать, поехать на работу за границу, родить ребёнка, не колоть лицо никогда
Нервогенератор• 13 января 2021
Ответ дляКукуша
В школі вчитись, далі в інституті, щоб бути не просто робочим,а висококваліфікованим працівником,який отримує гідну зарплату.
Нічого те вчіння в школі не дає, медаль і червоний диплом ні впевненості, ні успішного працевлаштування, тимпаче здоров´я і сил не дають