vihola• 18 января 2021

Букінг, знижки Genius, яка максимальна?

Щойно помітила 25%, раніше ніби 15% була максимальна у мене.
автор vihola • 18 января 2021
І від чого залежить, також цікаво.

Золотая орда• 18 января 2021
Залежить від того, як часто ви бронюєте через їхній сайт. бронювала 4 готелі в одному місяці і мені дали геніуса 2 рівня, до цього був перший. Скільки це в відсотках не знаю.
автор vihola • 18 января 2021
Ответ дляЗолотая орда
Дякую, я вже знайшла інформацію в профілі. Максимум два рівні, в мене другий.
А 25%, це, мабуть, готель від себе особисто стільки дає. Просто зайшла спочатку з дитячого телефону там повна ціна, зайшла зі свого і дуже велика різниця. Приємно здивована, але розумію тепер, що це якийсь винятковий випадок)
mamaМия• 18 января 2021
Ответ для vihola
Глянула свій профіль, все точно як у вас))) і кількість поїздок, і знижки))
Думала зараз вдасться забронювати, бо якраз мала в Берліні ночувати, але друзі не дали :-)) так що ще не скоро я тими знижками скористаюся.
автор vihola • 18 января 2021
Ответ дляmamaМия
В мене бронювань більше, тільки в 2020-му 10, а другий рівень давно вже, десь з 2017-го. Очевидно треба всього 5 поїздок для другого рівня. Тому вони всім пишуть, що 5 вже здійснили).
Про Берлін не дуже зрозуміло, але бажаю здійснення всіх планів)
mamaМия• 18 января 2021
Ответ для vihola
Мала на увазі, що через карантин давно нічого не бронювала, думала хоч зараз, коли «вирвалася» за межі держави. Але друзі не дозволили нічого бронювати. Чекаю з нетерпінням кінця цього колапсу
автор vihola • 18 января 2021
Ответ дляmamaМия
Тепер трохи зрозуміло)
Ну якщо Ви вже там, то можете покататись, як не тепер, то пізніше)
mamaМия• 18 января 2021
Колапс - це вся ця ковідна фігня, так скучаю за вільними поїздками ☹️
mamaМия• 18 января 2021
Ответ для vihola
Тепер трохи зрозуміло)
Це робота, сильно не покатаєшся. Да і обмеження навколо, все закрито-капець якійсь.

автор vihola • 18 января 2021
Ответ дляmamaМия
А де Ви зараз? Хіба там не так, як завжди?
Тільки в масках?
автор vihola • 18 января 2021
Ответ дляmamaМия
А, зрозуміло, шкода, звісно.
mamaМия• 18 января 2021
Ответ для vihola
Тільки в масках?
Зараз я в Баварії, тут всі в масках, на вулиці лише деякі знімають, в магазинах лише продукти, там де одяг-все червоною стрічкою, інші, не продуктові магазини не працюють. Музеї усі закриті. Думаю, що в Берліні все те саме. На вихідних вже через Берлін додому))
автор vihola • 18 января 2021
Ответ дляmamaМия
Капець, ну всеодно бажаю гарно провести час і благополучно повернутись)
Волшебная палочка• 18 января 2021
Такі всі смішні з тим букінгом і геніусом.