Ні. Не вважаю за потрібне, бо один раз на рік запалити свічу ’типу пам´ятаю’ це ритуальна дія, померлим не потрібна, а живим шкідлива, бо створює враження, що достатньо лиш свічу запалити і усе. Пам´ятати - намагатися впливати на те, щоб голодний сьогодні був нагодований і не помер
Такое впечатление что только евреи пострадали несчастные, компенсации только им. Почему нет компенсаций остальным нациям или все остальные не пострадали, их не угоняли в концлагеря и т.д. Мне евреи не интересны.
Чув схоже запитання і відповідь: - Ви українець, а вишиванки не носите. - Я хоч і українець, вишиванки не ношу. У мене вишиванка під шкірою. Так само в мене по діду й по тітці свічка у душі запалена цілодобово.
Как правильно написано! Намного лучше этой напоказ заженной свечки - 50 грн в помощь малоимущей семье либо одинокому пенсионеру с мизерной пенсией.