Чудо-Рыба-кит• 16 декабря 2013
Девочки-продавцы машинок на РУ предложите Газовую службу, плиз
Девочки, нужна для сына на НГ машина Газовой службы на ру. Видела в магазине недавно (Той Тойз, по-моему), но как приехала покупать - ее уже нет. В городе найти не могу. Спасибо
Я не в теме• 16 декабря 2013
А ви впевнені що бачили саме Газову службу ? а не Аварійну ?
От таку ?
У цій серії я памятаю аварійку, швидку, телебачення, таксі та спорт - а газової якось не дуже...
От таку ?
Чудо-Рыба-кит
• 17 декабря 2013
Ответ дляЯ не в теме
От таку ?
да. это она!! а купить где?
Я не в теме• 18 декабря 2013
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
да. это она!! а купить где?
Там у лінку видно назву сайту.
Шукайте у вашому місті СП по Бебіплюс та замовляйте.
Я не в теме• 18 декабря 2013
Але враховуйте от це
Тому по коду товару =JoyToy 9129-6= пошукайте наприклад на Кідстафі або у інших інтернет-магазинах.
От наприклад на клумбі у Києві