Брызжу ядом• 19 марта 2021

Мужчина думає, що я до нього залицяюсь, а це не так...

Нещодавно почала знімати квартиру в новому районі. Пристойний ЖК, думала сусіди адекватні люди. Несла додому важкі сумки і один чоловік , який йшов зі мною по дорозі запропонував допомогти. Я згодилась. Розговорились по дорозі. Говорили про ковід, про Київ і він запропонував мені показати парк. Я згодилась, обмінялись телефонами. Потім я зателефонувала, сказала що вільна і могу прогулятись. Зібрались, вийшли. Сіли на лавочку. Я побачила на його плечі щось біле. Поплескала.
Потім ми ще пару раз ходили гуляти, він пропонував. Вийшла покурити і зустріла його. Говорю ´привіт, Олексій. Прогуляємось?´ . Він говорить ´не знаю, я просто боюсь, що ти будеш приставати´. Я думаю що він жартує і починаю сміятись. Бачу, що він серйозний і перестаю. Потім він починає на мене все вивалювати і говорити, що я товста, гидка і не подобаюсь йому, що я не його смак. Я просто в шоці, відчуваю себе як политою сміттям. Що це було? Натяків не буду НІЯКИХ !!
лише запитала, чи немає в нього проблем з серцем і сказала, що в нього гарні очі. Де тут натяки??? Де??? Дівчата, що зараз відбувається із чоловічою самооцінкою?
Зам. зав. Анонима• 19 марта 2021
Товста і гидка... забейте пускай сам в своем дерьме варится
автор Брызжу ядом • 19 марта 2021
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я досі в шоці від того, ЩО ЦЕ БУЛО??? Де тут натяки? Якщо прям розібратись, то більше навіть він молов різного
Жесть
Ariadna111• 19 марта 2021
Так прям и сказал - товста та гидка?
автор Брызжу ядом • 19 марта 2021
Ответ дляAriadna111
Так прям и сказал - товста та гидка?
Майже такими словами
Дещо м´якіше, але говорив таким тоном, ніби я тут же на нього накинусь і він цього боїться
Оцененная• 19 марта 2021
Ответ дляБрызжу ядом
Майже такими словами
Боится отношений. Трусло и больной на голову.
автор Брызжу ядом • 19 марта 2021
Ответ дляОцененная
Найбільше неприємно було слухати з якою відразою він це говорить
НЛОша• 19 марта 2021
Ответ дляБрызжу ядом
Так у нього явно якась вавка в голові і ви тут ні до чого
Розумію ваші почуття в той момент (((
Але що зробиш, як кажуть, що на хворих не ображаються)))
Однозначно• 19 марта 2021
А разве не так, раз вы ему звоните, по плечам штрыкаете, как по мне он вам был приятен, раз вы предлагали первой
Ms. Android• 20 марта 2021
Ответ дляБрызжу ядом
Жесть
Да просто він психічно хворенький
Карта мордвы• 20 марта 2021
То, что он себя по-хамски повел, это факт. Но с ваших действий он мог представить, что вы хотите отношений. Вот и ответил так.
Хорошо, что он сразу показал, что у него внутри