Весёлая морковка• 31 марта 2021

Киев сады закрыты и транспорт по пропускам

С 5 апреля
Пьера Безухова• 31 марта 2021
Ответ дляКаменная Фрося
ну что, все слышали кто пропуска получит? такого как в прошлом году не будет, реально их единицам выдадут, только что по тв украина сказали
кому дадут и кто этим занимаеться?

автор Весёлая морковка • 31 марта 2021
Ответ дляКаменная Фрося
совсем не пром, тут и сад и школа есть, а с магазинами печаль и таких уголков на борщаге, отрадном и возле аеропорта киев много, а сейчас еще и фуршет возле аеропорта закрыли, еще дальше стало, аптек тоже рядом нет, реально до ближайшей аптеки и маркета около 30 мин пеха
Тогда сейчас нужно закупить все по максимуму конечно, чтобы только за хлеблм выходить грубо говоря
Вот Она Я• 31 марта 2021
Ответ дляКаменная Фрося
Машите ручкой дальше
Каменная Фрося• 31 марта 2021
Ответ дляВесёлая морковка
та я тут уже не живу, сегодня как раз сдаю квартиру новым квартирантам, но бабушкам и людям тут не сладко....

в принципе я и объясняла этими локациями желание людей закупить все заранее
КАПСЛОЧНИЦА• 31 марта 2021
Ответ дляМиззери
А смысл всего этого мероприятия на 11 дней?
не буде це 11 днів
там Великдень і травневі, тому карантин буде поступово введений по всій країні і на Великдень зроблять локдаун і заборону на свята

і вийдемо ми можливо з локдауну аж 10-15 травня.
школи не відкриються взагалі в цьому навчальному році
ДПА в 4 і 9 вже відмінено
ЗНО буде проводитись
прозідний бал знизять
Відео уроки вже відзняті для шкіл, з минулого року...
Каменная Фрося• 31 марта 2021
Ответ дляПьера Безухова
кому дадут и кто этим занимаеться?
кмда, медики, менты, мчс, соц сфера, гос, как в прошлом году не будут давать
КАПСЛОЧНИЦА• 31 марта 2021
Ответ дляШкура Шуры
Зачем? Продуктовые не закрывают
хахахаха
а хто ті продукти буде доставляти? приймати? перевозити? виробляти?
роботи? чи люди, які не можуть добратись до роботи?

Железная тетя• 31 марта 2021
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
не буде це 11 днів

ДПА в 4 і 9 вже відмінено
ЗНО буде проводитись
прозідний бал знизять
А пишут, что комитет рады рекомендует отменить зно и дпа для выпускников школ и профтех....
Глаголица• 31 марта 2021
За область кто-то слышал, тоже закрывают, или нет?
лаМпочка• 31 марта 2021
Ответ дляЖелезная тетя
ЗНО не відмінять.
ДПА профтех - логічно. А для 11 класів- під питанням
КАПСЛОЧНИЦА• 31 марта 2021
Ответ дляЖелезная тетя
зно відмінити НЕМОЖЛИВО
бо так швидко ніхто не зможе прийняти нові закони стосовно зарахування дітей у виші!!!!
а потім розробити вступні іспити!!!
це все потребує часу!!!

о, я знаю, що можуть зробити - відмінити ЗНО і відмінити вступ у виші в цьому році ВЗАГАЛІ - оце найпростіше....
Пьера Безухова• 31 марта 2021
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
не буде це 11 днів

ДПА в 4 і 9 вже відмінено
ЗНО буде проводитись
прозідний бал знизять
И я думаю, что продлят...
Королева Сарказма• 31 марта 2021
Ответ дляXвостокрутелка
На вынос.
тело на вынос? как до работы добраться работникам ?
Доставучая• 31 марта 2021
Ответ дляУты-фрутик
Посмотрела статистику, пока ничего это не предвещает у них плюс минут все ровно
вакцинация Covid в США протекает быстро, но, несмотря на это, эпидемия коронавируса далека от поражения. Во многих штатах случаи заражения растут настолько, что США опасаются четвертой волны пандемии. Байден призвал губернаторов восстановить обязательство носить маску повсюду.
лаМпочка• 31 марта 2021
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
зно відмінити НЕМОЖЛИВО
а потім розробити вступні іспити!!!
це все потребує часу!!!

Тобто вступу не буде? Чи як студентом стати?
Каменная Фрося• 31 марта 2021
Ответ длялаМпочка
ЗНО не відмінять.
зно отменят для тех, кто не поступает
Уты-фрутик• 31 марта 2021
Ответ дляДоставучая
Ну не знаю, посмотрела график, на нем никакого роста нет.
лаМпочка• 31 марта 2021
Ответ дляКаменная Фрося
зно отменят для тех, кто не поступает
Це потрібно відмітити ДПА у формі ЗНО . А не ЗНО для тих хто не вступає.
Хто не планує вступати їх ніхто силою на ЗНО не тягне. А от ДПА обов´язково
Доставучая• 31 марта 2021
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
хахахаха
Та все доберутся, кто хочет работать, не переживайте.

КАПСЛОЧНИЦА• 31 марта 2021
Ответ длялаМпочка
якщо буде локдаун по всій країні, то як зробити ЗНО?
як дітей доставити до пунктів тестування?
а інструкторів?
а те, що вони зберуться в одній школі? їх там буде близько 500 людей в кожній школі! і це під час локдауну?
це ж нереально
вчителі відмовляться іти на пункти тестування, а навчити нових - ха, неможливо, бо курси по навчанню вже пройшли!
і данні про інструкторів -вчителів вже всі зібрані і передані в центри тестування
Железная тетя• 31 марта 2021
https://www.ukr.net/news/details/society/84228964...., вот что читала.именно про выпускников школ.
Уты-фрутик• 31 марта 2021
Ответ дляДоставучая
Там ситуация последние пару месяцев плюс минус одинаковая, судя по графику.
Миззери• 31 марта 2021
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
не буде це 11 днів

ДПА в 4 і 9 вже відмінено
ЗНО буде проводитись
прозідний бал знизять
Ясно.
Интересно как людям жить у которых не ездить на работу не вариант и детей не с кем оставить
КАПСЛОЧНИЦА• 31 марта 2021
Ответ дляДоставучая
ще не бачила жодного вчителя в Києві, хто рветься бути на ЗНО інструктором!
нас заставляють туди іти!
а у випадку ковіду і локдауну, то всі будуть або на ізоляції або на лікарняному і не буде ким замінити інструкторів!
Щас ухожу• 31 марта 2021
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
зно відмінити НЕМОЖЛИВО
а потім розробити вступні іспити!!!
це все потребує часу!!!

ЗНО отменили для тех, кто не планирует в этом году поступать. Для поступающих ничего не меняется. И набор конечно будет.
КАПСЛОЧНИЦА• 31 марта 2021
Ответ дляМиззери
Ясно.
світ перевернувся повністю!
Європа загиналась від навали біженців!
а перестати бути толерантними не могла!
були і інші речі!
а тепер )))) проблема біженців вирішилась сама по собі!!!
переїзди будуть заборонені!
толерантність привела до погибелі те суспільство, що ми мали ще в 2000-х.
лаМпочка• 31 марта 2021
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
а інструкторів?
це ж нереально
Навчання цього року онлайн і пройти можна до написання наказів про залучення. Тут без проблем.
Вже є документи, де вказано, що зно відбудеться в карантин сто відсотків.
І останнє- у минулому році зно провели в умовах карантину- збирали таку кількість людей. Іншого виходу немає.
Єдине- можна зменшити кількість учасників- відмінити ДПА у формі ЗНО для 11 класу, профтех
КАПСЛОЧНИЦА• 31 марта 2021
Ответ дляЩас ухожу
ось якби зараз було ЗНО. ось в квітні цьому.
звісно, що батьки б пустили своїх дітей на тестування, а ось вчителі ? пішли б інструкторами? та 80% би відмовилось!
Каменная Фрося• 31 марта 2021
Ответ длялаМпочка
ну в целом все говорят о сдаче зно в 11 классе, так вот теперь для тех, кто не поступает, его хотят отменить
Каменная Фрося• 31 марта 2021
Ответ дляДоставучая
не доберутся, уже сосед пришел и сказал либо своим ходом либо за свой счет