11 апреля 2021

Червона шкіра лиця через близько розташовані судини. Що вам допомогло?

Вчора мене запитали чому я не користуюсь кремами, щоб покращити шкіру. Я сказала, що не бачу сенсу в тому, оскільки така шкіра у мене з дитинства і я така червона через близько розташовані судини, на що мені відповіли, що це можна виправити з допомогою кремів. Це дійсно так?
Фифачка 11 апреля 2021
Так
автор Доктор Варвар 11 апреля 2021
Ответ дляФифачка
Так
Яким чином це допомагає?
Сердючка 11 апреля 2021
Крема снимут красноту немного не более того
Астановитесь 11 апреля 2021
У меня тоже такая проблема. Посоветуйте крем пожалуйста!
Рожайтретьего 11 апреля 2021
я прижигала сосудики отдельные лазером, когда как прыщик были
а так говорят аскорутин
сама послушаю