У кого такое было• 23 апреля 2021
Ситуація ,ваші дії,терміново ,син куми
У сина подружка ,мабуть був секс,щось пішло не так,не знаю,почалася кровотеча,другі місячні як,грошей у неї немає,син просить дати 500 на лікаря,бо боїться що її батьки убьють її,якщо дізнаються.Їхати з ними,давати гроші?.Дасте?
Результат:
вже голосів:
1004 (91.52%)
Так
93 (8.48%)
Ні
Повелительница лампочек• 23 апреля 2021
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А вы откуда обо всем этом узнали?
Ну як би тему читаю, автор все писала.
А Ви так, мимо пробігли, але вирішили написати?
Капризуля• 23 апреля 2021
Ответ дляПовелительница лампочек
Ну все-таки часи змінилися, і ніхто насправді за секс вбивати не буде.
Времена никогда не меняются. Есть жестокие ограниченные люди и они рожают детей, которые находятся в их полной власти.
Крапипопка• 23 апреля 2021
Ответ дляУ кого такое было
Вона також так сказала,що є державні лікарні безкоштовні,не хочу спонсором бути таких випадків.
так в державній лікарні лікар безкоштовно випише рецепт на ліки і що далі, за які гроші вони їх куплять?
щось тут не так. або кума боїться зайву копіку з рук випустити.
СкиниУскачи!• 23 апреля 2021
Ответ дляФорточка
1 . В 17 это явно не первый секс ни у него ни у нее.
2. Если кровотечение, то явно начудили с беременностью и теперь от этого паника. Может выпила препарат и кровотечение. Не мешало бы взрослому и вмешаться.
Посты автора перечитайте, там написано, что у девочки это первый секс.
Научительница• 23 апреля 2021
Ответ дляБабушка-байкерша
Чому зла?
Я не автор але мені здається можу пояснити
Щоб не займатись чимось що не хочеться, людина робить вигляд що ситуація її дуже злить. І все, це крута відмазка - я вважаю що це зроблено неправильно, тому я зла, а отже облиште мене всі!
Хоч би це стосувалося вказаної ситуації, хоч би наприклад дочка робила манікюр і дуже врізала нігтя - байдуже. Все не так, мама злюнькає, а значить мама нічого робить не буде.
Успокойся_Успокойся• 23 апреля 2021
Ответ дляВыручалка
Так пусть бы мама хоть вызов скорой проконтролировала, поговорила с сыном об этой необходимости.
Я просто не знаю, как маме спокойно сидится на работе ничего не предприняв
Так автор же пишет ’Ні грошей не дала,сказала можно звернутися до гос лікарні- не вижинуть,чи пункт швидкої’.
Кудесница_с_пургеном• 23 апреля 2021
Ответ дляПовелительница лампочек
Справа не в «вбивати»))) це все буквально, моральні наслідки для дівчини можуть бути гірше ніж би прибили. Я знаю по собі, правда. Я не знаю які батьки тієї дівчини, але якщо такі як моя мати то я розумію її страхи.
Интимная• 23 апреля 2021
Ответ дляУ кого такое было
Це так ,розхвилювався,нікуди)просто а мене дочка,і дуже боюся,що колись таке саме може бути,і побоїться мені сказати за гроші,а хлопець не дасть ...і помре(((
Поговорите с дочкой. Поработайте над отношениями так чтобы она в случае чего вам доверяла и первой к кому пришла это к вам. Вы должны быть для нее оплотом и крепким тылом.
А там понятно что за отношения раз мама убьет лучше мальчику сказать искать деньги и ездить с его мамой\крестной по гинекологам - вот где семейный провал (((
Успокойся_Успокойся• 23 апреля 2021
Ответ дляСкиниУскачи!
Та автор то откуда может знать, какой у девочки по счету секс. Ну сами подумайте
Повелительница лампочек• 23 апреля 2021
Ответ дляКапризуля
Думаю, якби це була дівчина мого сина, то я б її батьків хоч трошки знала б. І аж настільки ненормальних батьків (як реально будуть вбивати доньку за секс) змогла б визначити, та відповідно інакше діяти в подібній ситуації.
А у всіх інших ситуаціях, вибачте, приймати медичні рішення за неповнолітню дитину, базуючись виключно на її словах, - це така ж безвідповідальність. І виходить, нічим не доросліше тих дітей.
Армейская• 23 апреля 2021
Ответ дляпобольшомусекретику
Так наверное девственную плеву порвали
Второй месяц рвут? У девочки видимо очень сильное менструальное кровотечение, раз вторые месячные такое
У кого такое было
• 23 апреля 2021
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я не знаю,це від куми її здогадки,що наче перший і кровотеча,як при місячних сразу пішла...як другі місячні.
Кудесница_с_пургеном• 23 апреля 2021
Ответ дляПовелительница лампочек
Не вб‘ють звичайно) фізично! А морально можуть вбити конкретно і в результаті комплексів на все життя вистарчить.
Успокойся_Успокойся• 23 апреля 2021
Ответ дляУ кого такое было
Ну то есть вы не знаете. Давайте называть вещи своими именами. Может первый секс, а может уже три аборта за плечами.
побольшомусекретику• 23 апреля 2021
Ответ дляАрмейская
многие не знают , но вообще то бывает, что девственная плева эластична и не рвется при первом сексе. Может порваться позже!
Крапипопка• 23 апреля 2021
Ответ дляНаучительница
здається ви праві. завжди легше тупо насварити, чим пояснити, допомогти. на все є залізний аргумент - а я казала!
я ставлю себе на місце куми - я би була перелякана, а не зла.
Любительница• 23 апреля 2021
Якщо це зразу після акту кров, то це нормально. В мене три дня після того кровило, і пройшло. Навіть не подумала з таким звертатися кудись.
Це дітки зара перелякані якісь.
Може би дійсно їм зложити кошти і на прийом сходити до гінеколога? То ж дорослі вже діти, можна гроші не лише в мами просити, позичити в друзів , наприклад
Це дітки зара перелякані якісь.
побольшомусекретику• 23 апреля 2021
А вообще кума дура. Теперь сын сделает вывод, что мать не поможет в сложную минуту. Думаю запомнит это на всю жизнь
Аноним Секретарь• 23 апреля 2021
Ответ дляФигура мечты
Тогда съездить к врачу девочка может и сама. Как Мама мальчика я бы точно дала денег.
Я бы тоже и к врачу отвезла и родителям бы уговаривала все таки сказать, жесть какая
Повелительница лампочек• 23 апреля 2021
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Краще ризикувати життям дівчини? Серйозно?
Навпаки, якщо ось так тишком-нишком ’допомагати’ - то це означає, що ці комплекси дівчини будуть тільки зростати. Бо вона впевниться, що це таки щось страшне та соромне.
А так їй треба показати, що все ок, нормальна життєва ситуація. З усіма буває. Тим більше, якщо там близькі відносини з сином, то є ймовірність, що це майбутня невістка. Так що можна й поговорити відверто, переконати, що ніхто нікого вбивати не буде, і що раз вона вже дорослішає, то має переставати боятися, ну і так далі. А там вже по ситуації.
Коротше, будь-які інші варіанти допомоги нормально, але в жодному випадку не ось таке ’тихушичне’ прикриття грошима типу грішків сина. Ось це точно не варіант.
Ну й ігнорувати повністю - то ще гірше, звісно.
Фенте Фря• 23 апреля 2021
Ответ дляУ кого такое было
Вона на роботі,дуже зла на сина.Ні грошей не дала,сказала можно звернутися до гос лікарні- не вижинуть,чи пункт швидкої,щоб самі там про цей позор розповідали,коли спростять що сталося.
Одолжите вы ему денег. С маман все понятно.
Выручалка• 23 апреля 2021
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Мама это сказала, что б деньги не давать, и этой фразой отмахнулась продемонстрировав свое полное безразличие, мол на меня не рассчитывайте. Она как минимум могла донести до них необходимость обращения в скорую, рассказать о опасности
Показушница• 23 апреля 2021
Ответ дляMs. Dolly
Не для каждого это нормальные, привычные темы. Вы живете в какой стране, у нас люди стесняются открыто говорить о сексе, а еще и такая хня, кровит, сын пенис свой совал. Не так давно были новости о том, что маньяк школьницу хотел изначиловать, но успел только руки в трусы засунуть, и мама, говоря это, чуть сознание не потеряла, видно, что не могла на публику сказать именно что за половые губы трогал руками. Да, может быть стыдно.
У меня у подружки такое в 17 лет было с ее парнем. Они 2 года до этого втречались. И потом закончили универы и поженились))). Бывает, что плева очень плотно там расположена. Ну, это как травма что-ли.
Тра Ля Ля• 23 апреля 2021
Ответ дляУ кого такое было
який позор? вы о чем вообще?
Отмотала своё• 23 апреля 2021
Именно в такой подаче ситуации- не дала бы денег.
Объясняю. Моя дочь встречается с парнем, что-то пошло не так, у нее кровотечение. И ее парень, втихаря, совместно со свекровью, отправляют к врачу, и меня как маму в известность не ставят. Аргументы той стороны- ну дети боялись, и свекровь оплатила.
А теперь вопрос, если случилось что-то серьезное, или то что влечет последствия, или маточное кровотечение и прочее. Почему, меня, маму(!) взрослый человек, свекровь, не ставит в известность?
Именно поэтому, я деньги сыну не дала бы именно в этой интерпретации. Вот если бы сообщили родителям девочки, я бы обязательно предложила денег за врача. Да, и кажется, пора знакомится с родителями, раз такие ситуации возникают .
Голубая фишка• 23 апреля 2021
Ответ дляФенте Фря
Я б не только одолжила, но и как взрослая поговорила бы с доктором. Мало ли что там. Может там и родители девочки с прибабахом, поддержка важна для детей, пусть даже и взрослых
Успокойся_Успокойся• 23 апреля 2021
Ответ дляВыручалка
Она сказала, пусть обращаются в пункт скорой. И она абсолютно права.
А если этот доктор за 500 грн плохой и угробит этой девочке, допустим детородную функцию, то кто в итоге виноват будет? Подумайте.
Кудесница_с_пургеном• 23 апреля 2021
Ответ дляПовелительница лампочек
Я б спочатку поговорила з дівчиною, потім би щось вирішували. Мені б не було шкода 500грн на візит до лікаря. Я би була щаслива, що мій син звернувся до мене! А от чому дівчина не може звернутись до своєї матері це вже питання! Допомогти потрібно в будь чкому випадку! Якщо там нічого серйозного і дівчина категорично не хоче розповідати батькам, значить це її право. А якщо випадок серйозний, я б одразу сама повідомила її батьків.