У кого такое было• 23 апреля 2021

Ситуація ,ваші дії,терміново ,син куми

У сина подружка ,мабуть був секс,щось пішло не так,не знаю,почалася кровотеча,другі місячні як,грошей у неї немає,син просить дати 500 на лікаря,бо боїться що її батьки убьють її,якщо дізнаються.Їхати з ними,давати гроші?.Дасте?
Результат:
вже голосів: 1097
1004 (91.52%) Так
93 (8.48%) Ні
Бабушка-байкерша• 23 апреля 2021
Ответ дляУ кого такое было
Це так ,розхвилювався,нікуди)просто а мене дочка,і дуже боюся,що колись таке саме може бути,і побоїться мені сказати за гроші,а хлопець не дасть ...і помре(((
Виховуйте свою дочку так, що не боялася до вас звернутися. В моїй сім´ї секс ніколи не був табу, можна було кавалерів додому приводити. Своїх дітей так само виховую .

Фекла Персиковна• 23 апреля 2021
Ответ дляУ кого такое было
Так ,що перший...у неї.Кума дуже зла,дуже.
Залатавая• 23 апреля 2021
Якесь середньовіччя
В мене один син і йому скоро буде 17. Звичайно дала би гроші і порекомендувала хорошого лікаря. А куму не розумію..... разом з батьками дівчини. Вони, що, з якоїсь глухомані? Зараз зовсім інші часи. А кума майбутня свекруха, просто капець Напевно в них в сім´ї такі відносини раз так відмахнулась від сина
Бесстыдница• 23 апреля 2021
Ответ дляФекла Персиковна
У меня так было в 1 раз (20 лет), кровь всю ночь текла ручьем, все полотенца насквозь, утром пошли в больницу, посидели на лавке (боялась заходить), парень не отходил от меня, это видимо индивидуально. Потом поняла что сильно рисковала, это хорошо что обошлось. И дочь свою предупрежу когда подрастет, что бывает и такое.
Ну от, по різному буває. Звісно, так можна перелякатися.
ПрипоРошенная• 23 апреля 2021
Ответ дляУ кого такое было
Вона на роботі,дуже зла на сина.Ні грошей не дала,сказала можно звернутися до гос лікарні- не вижинуть,чи пункт швидкої,щоб самі там про цей позор розповідали,коли спростять що сталося.
дурненька в вас кума. от зовсім якась притруханена. сподіваюсь с дівчинкою все буде добре и вона вірно зрозуміє всю ситуацію і швидко кине такого хлопця с таким причепом як його маманя. свят-свят-свят.
хай знайде собі і нормального чоловіка, і добру свекруху.

(якщо що у мене дуже хороша свекруха, краще мами).
ШапкаУшанка• 23 апреля 2021
Конечно помочь. Представляю панику.
Повелительница лампочек• 23 апреля 2021
Ответ дляУ кого такое было
Я доньці говорила: якщо вже зробиш якусь одну дурницю, то не роби наступну дурницю. Навіть якщо я насварюся, то це буде краще, ніж ризикувати життям чи щось таке.
Власне, так і трапилося.... Деталі розказувати не буду (не вагітність, але дурість порівняна за масштабом), але благо, що вчасно мені розказала, то встигли врятувати. Могла й померти, якби не розказала. Без жартів, не вигадую. ((
Так що я дуже активно за те, щоб батьки своїх дітей не залякували, а підтримували. У підлітків реально в голові бозна що коїться, але вони мають знати, що у батьків можуть знайти допомогу завжди.

Крапипопка• 23 апреля 2021
Ответ дляУ кого такое было
а кума вчорашня, не знає, що в молоді буває секс.
я її мотивів не розумію - не подобається дівчина, вважає, що сину зарано сексом займатись,, геть бідна і 500 грн. не має?
Кудесница_с_пургеном• 23 апреля 2021
Ответ дляПовелительница лампочек
Дикість якась...
Мораль прочитати можна й потім, якщо дуже хочеться.
Але спочатку подбати про життя людини. Бо це просто людина перш за все, людина в небезпеці!!!
І так, батьків дівчини попередити обов´язково, бо вона ще неповнолітня. А оте все ’боїться що її батьки убьють її,якщо дізнаються’ - то дитинство ще в попі. Гратися в ці ігри-хованки я б точно не стала.
А ви уявіть, що мама теж так відреагує...не всі мами лояльні при таких ситуаціях. Є такі ще старої закалки шо ого го, не знати що гірше. Знаю таких, це сумно і страшно.
бифидобактерияЖоржик• 23 апреля 2021
Ответ дляПешеходик
Свекрови ваше респект! Беру себе на замітку, как будущая свекровь)
я тоже дваждьі буду свекровь,так что мудрости набираемся,девочки...а не как у меня кума заявила своему сьіну 20 ти летнему,что бьі невестка девственницей бьіла, ей так хочетсяа если нет, то она типа порченая,не чистая....каменньій век,кажу,ідіть в яслі невістку шукатьа если реально,то не смешно, если сьін не сможет мамке угодить,не дай бог
Капризуля• 23 апреля 2021
Ответ дляУ кого такое было
Какой позор?
Успокойся_Успокойся• 23 апреля 2021
Ответ дляАнтонина матушка
Будущая свекровище.
Считаю, что в этой ситуации надо было отвезти к хорошему врачу и оплатить. А потом уже с сыном проводить беседу....
А что за срочность? Куда спешите?
Знаете, а кума в какой-то мере права. Кто знает что там с девочкой, что послужило причиной кровотечения. Она не имеет права, как минимум, переступать через головы родителей этого ребенка. Пусть девочка обращается к ним, чтобы ни было. Или самостоятельно в больницу.
А то такая помощь может и боком вылезти
автор У кого такое было • 23 апреля 2021
Дівчата в мене немає телефону сина куми,не можу подзвонити ,спитала тільки як зараз справи,це трапилося годину тому,каже не знаю,прийду додому буде розмова,вона до 6 працює.Як там діти і де,не знаю.
Форточка• 23 апреля 2021
1 . В 17 это явно не первый секс ни у него ни у нее.
2. Если кровотечение, то явно начудили с беременностью и теперь от этого паника. Может выпила препарат и кровотечение. Не мешало бы взрослому и вмешаться.
Ответ дляКапризуля
Какой позор?
Ну по такій проблемі звертаються,як кума сказала,начудили...
ЯблокоРаздора• 23 апреля 2021
Ответ дляУ кого такое было
Кума сказала,виросла пипка рішайте,не дала,не поїхала .
Ну и дура, извините
Фекла Персиковна• 23 апреля 2021
Ответ дляФорточка
Вы прямо Ванга, я вижу. Интересно, а как у меня такое было в 20 лет? Или тоже беременность в первые полчаса секса наступила?
Выручалка• 23 апреля 2021
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А то такая помощь может и боком вылезти
Но вот так вот откреститься от ситуации тоже не нормально. Тем более не без участия ее сына это произошло
Капризуля• 23 апреля 2021
Ответ дляУ кого такое было
Кровотечение это позор или что, я не поняла. Вы на Западной Украине в глухом селе живёте?

Ответ дляКапризуля
Ні сама причина,що так сталося.
Капризуля• 23 апреля 2021
Ответ дляУ кого такое было
Ні сама причина,що так сталося.
А какая причина?
Успокойся_Успокойся• 23 апреля 2021
Ответ дляВыручалка
А кто знает с участием или без участия? Эта история рассказаная через пятые уши.
Пусть вызывают скорую, а скорая обращается к родителям девочки. Это самое верное решение.
Кудесница_с_пургеном• 23 апреля 2021
Схожа ситуація була у моєї сестри, ще в молодості. Їй тоді 18 було, почались типу КД, лиє і лиє, зразу не звернули уваги, аж поки свідомість не втратила. А по факту викидиш, кровотеча....
графиняВишенка• 23 апреля 2021
Ответ дляПовелительница лампочек
А ганьба-то в чому?? 17 років для сексу - нормальний вже вік, це ж не 12.
А проблеми в будь-кого можуть статися, в будь-якій ситуації.
Для матери видимо.
Сыну 17, а о сексе у них, видать, разговоров не было.
Ответ дляКапризуля
А какая причина?
Ну розказати що було щось не так при сексі
Одни_мысли• 23 апреля 2021
Ответ дляФекла Персиковна
Так а что было? Почему случилось кровотечение?
Капризуля• 23 апреля 2021
Ответ дляУ кого такое было
И какой тут позор? Секс позор? Так Вы откуда будете? Хочется понимать где такая дремучесть.
Капризуля• 23 апреля 2021
Ответ дляОдни_мысли
Киста лопнула, например.
Санта Барбара• 23 апреля 2021
Ответ дляУ кого такое было
ваша кума, извините, полная дура
Кудесница_с_пургеном• 23 апреля 2021
Ответ дляКапризуля
О да да, ви в точку попали))) я сама з ЗУ тому там це страшнющий позор))) сексу до шлюбу нема, як і не було в ссср, але діти якось з‘являлись на світ