КлараЦеткин• 09 мая 2021

Це все?

Я втомилась і нічого не хочу. 2 дітей, один підліток з усіма цими заскоками, іншому скоро 2 буде. Дістає все, що може дістати, на майданчику не грається, кудись постійно біжить. Найкраще на дорогу або в річку чи озеро. Страшенно вищить, якщо щось не так, як він хоче. Чоловік працює з дому, хоче, щоб була тиша і малий не заважав. А він стоїть перед закритими дверима і ридає. Я теж працюю, хоч і менше годин, ніж чоловік. З дитиною на голові, стрибками на клавіатуру і виском в мікрофон під час нарад, бо куди я його діну? Приготуй, прибери, погуляй, продукти закупи, одяг дітям розплануй і знайди де дешевше. Останнім часом я просто нічого не хочу. Не хочу просити чоловіка про допомогу, не хочу приводити себе в порядок зранку, не хочу щось читати, дивитись фільм чи кудись рухатись. Якби лишилась сама, то нічим би напевно і не займалась. Лежала б і не рухалась. Не хочу, щоб чоловік до мене говорив чи торкався. Він бачить, що я не даю себе обнімати чи не підтримую розмову, ніби пробує знайти якийсь підхід, але я не хочу. Мене ці спроби тільки більше бісять, хочеться розвернутись і в кімнаті закритись. З того, що справді хочеться - зібрати речі і піти кудись. Це вже все, з такого не вибратись? Подавати на розлучення?
Герцогиня• 09 мая 2021
Магне в6 и на неделю уехать отдохнуть

ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 мая 2021
У вас депрессия,ну какой развод
Пьера Безухова• 09 мая 2021
ртом обьяснить мужу не пробовали? авось и подтянется на помощь...
Я не такая• 09 мая 2021
Ответ дляПьера Безухова
А він тупий сам не бачить,що дружині потрібна допомога ?
Мотористка• 09 мая 2021
у Вас прямо сейчас может быть ПМС?
А Я Самая Самая• 09 мая 2021
Вам нужен отдых. Есть кто-то, кто бы мог погулять с ребёнком хотя бы часа 2?
No problems• 09 мая 2021
Нужна няня, вы физически немного отдохнёт или спокойно поработает хоть 2-3 часа.
Ростки жимолости• 09 мая 2021
Берете папір і починається писати
1. Що буде якщо я розлучуся
2. Що буде якщо я не розлучуся
3. Моі дії покроково у разі розлучення.
4. Мої дії якщо шлюб зберігся
5. Чому моя дитина так себе веле?
І т.д.
Любви вам!• 09 мая 2021
Выгорание. Вам нужен отдых и одиночество. Временно. Ищите помощь извне- родня, няня, сад, кружки.

Челюскина• 09 мая 2021
Домовляйтеся з чоловіком про робочий час. Наприклад він працює 3 години, ви 1-2, по черзі. Старшого залучити до хатніх справ максимально
Пьера Безухова• 09 мая 2021
Ответ дляЯ не такая
вы знаете, неоднократно на личном опыте сталкивалась. пока не проговоришь четко и внятно-не поймет. не поможет разговор-тогда думать уже надо оно или нет. и да, они не тупые, а просто инфу воспринимают четко поставленную. просто так устроены и все
Я не такая• 09 мая 2021
Ответ дляПьера Безухова
Це бісить
В мене такий самий
Скажу - зробить,нема питань
Не скажу,от реально буде бачити,що жопа в милі і хрєн запропонує допомогу
вкрации• 09 мая 2021
Як я Вас розумію
Коли в чоловіка кепський настрій, а дитина не слухається і закатує істерику, я так хочу от просто в чому стою (задрипані домашні штани і розтягнута футболка) вийти надвір і просто йти-йти - йти....
С перепою• 09 мая 2021
Ответ дляГерцогиня
Магне в6 и на неделю уехать отдохнуть
на две.
КоКоКоКоКоКо...• 09 мая 2021
Ответ дляЯ не такая
Не думаю, что он тупой... Только мужчины эмпатией не страдают... Им реально ртом нужно, блин, проговаривать. У них, зачастую, принцип такой:’молчишь - значит все ок’. А мы претензии молча накапливаем, выдаём сочинение на тему ’какой же ты бесчувственный’, а в ответ:’тю, а чё ты не сказала?’.
Зам Ам• 09 мая 2021
Помічниця вам потрібна і трохи часу для себе
С перепою• 09 мая 2021
Ответ дляЯ не такая
Це бісить
В мене такий самий
Скажу - зробить,нема питань
и у меня такой , пока не скажу вася вынеси мусор, будет через тот мусор переступать, образно говоря.
С перепою• 09 мая 2021
отдайте мелкого в садик, через полгода станете нормальным человеком. иначе вы себя потеряете, с мужем будет грызня бесконечная, подростка упустите.
автор КлараЦеткин • 09 мая 2021
Ответ дляЯ не такая
Це бісить
В мене такий самий
Скажу - зробить,нема питань
Я пробувала кілька разів. Діє на дуже короткий час, далі все як раніше. Я от навіть не знаю, який список йому б озвучила, якби ми зараз сіли і поговорили. От я хочу, щоб ти щодня забирав дитину на 2 години, бо я хочу зробити що? Манікюр, почитати, йога? Нічого не хочу і що придумати не знаю. Полежати, щоб ніхто не чіпав? Ну так я вночі поки менший спить години дві лежу і тут на форумі зависаю, ніхто мене вночі не чіпає. Може хоч тут якісь ідеї прочитаю

Бабульция• 09 мая 2021
Ем больше такого читаю, тем больше ловлю себя на мысли, что у меня одна дочь и я правильно, что больше не имею детей
Pauderpuff• 09 мая 2021
Ответ дляГерцогиня
Магне в6 и на неделю уехать отдохнуть
Блин, а мне он вообще не помогает. Даже от валерианки больше эффект. А мне б что то сильнодействующее ))))
автор КлараЦеткин • 09 мая 2021
Ответ дляС перепою
Піде, запрошення на днях прийшло. Але це ж з вересня, на скільки я розумію
Я не такая• 09 мая 2021
Ответ дляКлараЦеткин
Я тупо ходила,безцільно
В мене менший був просто взрив мозга,я думала,щось зроблю або собі або йому
Як тільки чоловік заходив в хату після роботи,я мовчки взувалась,вдягалась і йшла
Через годинку-півтори поверталась
Мені допомагало
Любимка-анонимка• 09 мая 2021
Ответ дляКлараЦеткин
В мене точнісінько Ваша ситуація. Чекаю, коли меньший піде в садочок. Вчора весь день провалялась, чоловіку Бог дав розум забавити дітей, то сьогодні відчула себе людиною.
автор КлараЦеткин • 09 мая 2021
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я 2 дні похворіла, то менший по мені стрибав. Бо чоловік не може його втримати, він плаче і рветься до мене. Кажу, а я можу, коли ти працюєш? Образився
МощныйШива• 09 мая 2021
Я так уехала на море с подругой, мужу и его маме оставила малую после удаления аденоидов
Сейчас даже не верится
На три дня вроде
И с родителями на неделю в Еги ,года 3 было дочке, даже не вспомнила что я мама и жена, дочка ещё и заболела дома, но мне не сообщили
Что я вам скажу- те мамы которые имеют возможность уходить куда то от детей, отдыхать- возвращаются любящие, довольные , счастливые,это необходимо для того чтоб не возненавидеть детей и мужа
Берите няню, на время прогулки, так и говорите- лягу и буду лежать
С осени в сад, я когда отдала- тупо сидела голая утром и пила кофе,это было прекрасно
Ревнивая жена• 09 мая 2021
В сад ребенка? Хоть на полдня или няня, пока вы работаете. И помощница по дому , 2 раза в неделю
Челюскина• 09 мая 2021
Автор, дуже розумію і співчуваю. В один період життя я гуляла ввечері сама по годині-півтори. Бо сил не було. Часто були думки втекти з дому.
А ще в один момент мене послали на курси підвищення кваліфікацій.Курси закінчилися, а я ще місяць по вівторках на них ’ходила’. У цей час я гуляла у парку, у магазинах ,пила каву і просто сиділа в тиші.
автор КлараЦеткин • 10 мая 2021
Ответ дляЧелюскина
Клас
Четырёхсторонний скотч• 10 мая 2021
Ответ дляБабульция
Блин, я бы тоже так мыслила, если бы у меня была одна дочь, но у меня сын... и я задумываюсь о втором почему-то