Тільки починаю працювати в медку,дуже потрібна допомога.
Як зробити коригування в медку?
Знайти в медку потрібну ПН,скопіювати її ,створити додаток 2 і в нього перенести всі дані зі скопійованої НП?Мене цікавить саме початок,
Як зробити коригування в медку?
Ответ дляOlga980
Я то бачу що можна,але гол,бух сказав робити так,а в мене потім ці всі копії висять,А на основі воно все саме заповнюєть і не треба нічого копіювати,тільки дещо там змінити.Тому і хочу почути відповідь знатоків))
Я делаю на основании правой кнопкой мышки «створити додаток». Вообще не понимаю, зачем копию делать
Ответ дляЕлена1265
Я теж не розумію,виходить лишня робота,Скопіювати ПН ,створити додаток 2 і зі скопійованої накладної все переносити в цей додаток,а якщо треба відкоригувати 20-ть позицій,то їх всіх по черзі треба переносити,то для чого це.А якщо створити на основі,воно все саме заповнюється.
Ответ дляOlga980
Так а вы спросили у своего главбуха, зачем это делать? Может она не знает, что можно иначе?