лаМпочка• 01 июля 2021
Говорят, вышел закон о недопуске невакцинированных детей в школу?
Девочки, кто что слышал об этом? Можете дать ссылку или сказать название, не могу найти. Спасибо!
Начальник Анонимов• 03 июля 2021
Ответ дляCraftomania
Для того, щоб прийняти такий закон, потрібно переписати конституцію.Ст. 8 Конституція України має найвищу юридичну силу. Ст. 53 Кожен має право на освіту.
Закон України ’про захист населення від інфекційних хвороб’: ...Особам, які не досягли п’ятнадцятирічного віку, щеплення проводяться за згодою батьків.
Є ще багато законів, які вичерпують це питання. Колись дочку в садочок без вакцинування брати не хотіли, я тут знайшла тему, де дівчата поділились дуже гарною заявою зі всіма законами, за допомогою якої доню прийняли в садочок. Якщо комусь потрібно, то пишіть, скину фото заяви. Нажаль електронна версія не збереглась.
Мені скиньте, будь ласка