Дежурный по кухне• 21 июля 2021

Сільські діти.

Всі ми родом зі села, я теж. Росли, ходили в садочок, навчались в сільській школі іт.д. Здавалось, що ми були нормальними дітьми. Тепер я спостерігаю щось таке дивне в селі, куди приїжджаю до племінників чоловіка. Дано: є сімя, батько закодований алкоголік, мама домогосподарка на сільський манер. Головне худоба, городи, корова... В молодості народили дитину. Тепер під сорок посипались діти по новій. І от шестирічна дівчинка в мене викликає хвилювання. Їй восени йти в школу, а вона вкрай погано розмовляє. Я мало що розумію. Крім того іноді має дивну поведінку, як от наплавались діти в ріці і сказано було, що йдем додому. Дівчинка почала кричати, що хоче плавати, втікати від дорослих. На нас не звертала увагу, трясла мілко головою, розхвилювалась. Все це виглядає ненормально... Є ще в неї подруга, теж препогано говорить, має садистські нахили, чула, як вона намовляла іншу дитину душити кота. Перед тим задушила декілька каченят. Ось що це таке? Якийсь повальний дебілізм? Це тепер норма, чи то так співпало?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 июля 2021
Ответ дляСмешнюча
Я живу в городе большом. Младшие дети учатся в 4 и 2 классе. Многие из детей плохо разговаривают, идя в первый класс.
Мама в селе живёт. Часто ездим к ней. В селе такие же дети, обычные.
у нас племяшка в Киеве плохо разговаривала, так год перед школой с логопедом занималась и выговорилась. а если ребенком не заниматься, то что в селе, что в городе эффект будет один и тот же

бибизяна• 21 июля 2021
Ответ дляДежурный по кухне
Маю. І внука маю. 4 роки, але пркрасно говорить.
Автор, даже тут, на советчице, раз в неделю появляется тема ’ребенок не говорит’, это неумение и нежелание заниматься ребенком.
Вы с внуком наверняка занимаетесь, не сюсюкаете, поэтому и говорит нормально.
Гомосноб• 21 июля 2021
’Всі ми родом зі села’ - чёйта вдруг? ))
Н@Диете• 21 июля 2021
Автор, я жила в місті в дитинстві, і у нашому дворі були хлопці, які прив´язували котам до хвостів пусті бляшанки і гиготали, як ті нещасні, гримаючи тікали. Таке завжди було і буде. У моєму класі міської школи було мінімум двоє дітей, які дуже погано розмовляли, так ми йшли до школи у 7. Іще був хлопчик, який глядів свою однорічну сестричку після школи, оскільки його 27річні батьки дуже любили мотоцикли і дітьми не переймалися. У класі моєї сестри вчився онук директора школи, який був надзвичайно тихою і безпроблемною дитиною, але при цьому був абсолютно непридатним до навчання - не розумів нічого. Йому ставили 3, бо він не заважав, але читати він так і не навчився.
Таке завжди було, на жаль. Просто раніше це більше приховувалося. Діагноз може трапитися у любій сім´ї, і справа тут не у коровах...
Железная тетя• 21 июля 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
норма в семье алкаша и селючки больше внимания уделять коровам, а не детям. если что, у моего БМ тоже так было, хотя родители сельская интеллигенция - учителя. один раз оставила им своего ребенка двухлетнего на пару недель, так успел чуть не утонуть (случайно соседка проходила мимо и спасла, а так бы захлебнулся в обычной глубокой луже в конце улицы), голодал (по приезду дома просил и ел сливочное масло без хлеба, потому что там никто завтраки-обеды-ужины не предлагал, а сам он ничего взять не мог, кроме стоящего на столе домашнего солёного масла), ходил неумытый и немытый, колготки и майки, что я давала с собой, просто были черные, как будто ими пол мыли, а не ребенок носил. про чистить зубы и умываться я вообще молчу. а мыться на ночь тем более. по приезду увидела собственного ребенка во дворе, играющего огромным топором. у меня аж сердце ёкнуло. подошла отобрать тихонечко ’игрушку’ - свекровь возмутилась: не треба нічого забороняти дитині, ти йому дитинство зіпсуєш!
а если он утонет или себе ногу топором отрубит - то всё норм! детство точно будет не испорчено. у них же много внуков, одним больше - одним меньше, подумаешь.
ну голодный, грязный и без присмотра по улице целый день тыняется, подумаешь...
больше ни разу там его не оставляла, естественно.

П.С. Когда спросила у дочери брата мужа, какая у неё любимая книжка, она мне с этажерки принесла Собрание сочинений Ленина в ярко-красной обложке. Т.е. детских книжек ребенку никто не покупал и не читал априори. И книжки в доме только старые советские на полке стоят.
Ви, як і автор, описали власну родину
Ну робіть вибір свідомий
Не обирайте сільських чоловіків
Не лишайте дітей сільським бабусям, які мають купу роботи
Що ж тут скаржитися? Це тільки ваша родина!
автор Дежурный по кухне • 21 июля 2021
Ответ дляЖелезная тетя
Співчуваю вам щиро

Але все ж, наші бабусі, овдовівши, займалися виключно дітьми і господарством
Ви обрали інший шлях
І вас зовсім не дивує, що раніше в селах так не жили...
Та в селах одружувались вдруге.

Я овдовіла, коли син був вже самостійним. Виховання сина прозодило в повній і нормальній сімї.
Ms. Откровенность• 21 июля 2021
Ответ дляКолдунья-вещунья
Как сказал бы психиатр - Педагогическая запущенность
сейчас уже нет такого диагноза другим бы ’наградили’

nahaka• 21 июля 2021
Ответ дляКолдунья-вещунья
Скорее всего
Alexandra0311• 21 июля 2021
Народилась і вчилась в селищі міського типу (район великий), декілька шкіл, моя школа на 1500 дітей, вчителі на мій погляд були ’сильні’, діти отримували перші місця перемоги на всяких обласних олімпіадах поступали до інститутів і т.д, і от щоб ’картавили’ або не вимовляли букви, у нас таких дітей по школі не було, зараз як відкрию ютуб з тематикою ’жизнь в деревне’ багато блогерів ’половину алфавіту не вимовляють’ і іх діти також і вони на це не реагують ніяк
автор Дежурный по кухне • 21 июля 2021
Ответ дляГомосноб
Якщо добре поритись в своїх предках, то всі ми родом зі села.
Copy-Paste• 21 июля 2021
У всех своя норма. Мне, например, вас очень тяжело читать.
Гомосноб• 21 июля 2021
Ответ дляДежурный по кухне
Таки ваша теорія підтверджується )))
дама_из_декрета• 21 июля 2021
Ну взагалі то в селах завжди так було. Худоба город..нема коли. Діти ростуть самі по собі.
Мамаша в бигудях• 21 июля 2021
Ответ дляДежурный по кухне
Так, я живу в місті. Коли мій син йшов в школу, всі розмовляли добре. Про невролога мовчу, бо ж мама образиться. Це ж треба забити на корову і поїхати в місто до спеціаліста.
Киев. После проверки логопеда в сентябре 1 класса родителей 6 детей из 30 пригласили на беседу. Нормальный, не ´´неблагополучный´´ район.
20% детей.
автор Дежурный по кухне • 21 июля 2021
Ответ дляН@Диете
Ви так думаєте , що не в коровах? Це ж немає часу на дитину. А швидше всього немає бажання. Проблема є. Дитина дуже погано говорить і поведінка неадекватна. В школі будуть знущатись з неї.
Железная тетя• 21 июля 2021
Ответ дляAlexandra0311
Народилася в місті
Вчилася в мовній спец школі
Туди відбір проводили і з вадами мовлення дітей не брали
Але такі діти були і 40 років тому, і 20
А зараз їх в рази більше
Як і неврології дитячої загалом
автор Дежурный по кухне • 21 июля 2021
Ответ дляМамаша в бигудях
20% детей.
Це якийсь парадокс. В наш час розвтку технологій!
ЯниЯ• 21 июля 2021
Автор, в городе таких детей называют лидеры - когда ’хочу ещё купаться и делаю что хочу’, просто о детей которые пред школой не знают букв и плохо говорят, в городе точно так же полно детей аутистов, с рас, с зпр и другими заболеваниями. Вам просто надо обосрать село или конкретную девочку?
Я вся ваша• 21 июля 2021
Ответ дляЖелезная тетя
А загалом дивні питання у вихідця з села...
Ви в універі вчилися?
Вам не здавалося, що однокурсники з міста більше і краще підготовлені після школи?
В нас це було дуже помітно, хто з села, а хто з міста
я из Харькова, но в институте часто тусила с одлногруппниками в общаге. Сельские дети были намного амбициознее, трудолюбивее и организованнее нас городских почему-то.

ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 июля 2021
Ответ дляЖелезная тетя
Ви, як і автор, описали власну родину
Ну робіть вибір свідомий
Не обирайте сільських чоловіків
Так я ж написала, что больше там не оставляла.
И тот муж уже 20 лет как бывший )))
И он еще как-то рассказал, что до приезда в Киев в ВУЗ на учёбу ни разу не чистил зубы, вообще. А в общаге все пацаны утром вставали и шли на блоке умываться и чистить зубы, вот и ему пришлось купить щетку и зубную пасту и ходить как все. Я была в шоке. Надо ли говорить, в каком состоянии у него были зубы и здоровье в целом?
Еще и бесился, когда я с проблемами по здоровью к врачам обращалась и ребенка, например, на промывание миндалин водила. Считал это дурной выкачкой денег, надо терпеть и не жаловаться, пока совсем больной орган не отвалится.
Он например зубы не лечил, пока уже совсем от боли выть не начинал. Просто сходить дырку запломбировать - а зачем? она ж не болит пока что... вот разрушится зуб полностью, что вырывать или полностью высверливать под наркозом придется - то да, это оправданное обращение.
Н@Диете• 21 июля 2021
Ответ дляДежурный по кухне
У вас типова думка щасливої матері безпроблемної дитини. Якщо вам колись доведеться стикнутися з неврологами і подібною дитиною, то ви зрозумієте, що неврологи насправді мало що можуть. Дитині призначать (без обстежень) ноотропи (які інколи можуть нашкодити у такій ситуації), вітаміни групи В і щось для поліпшення мозкового кровообігу. Вартість тих препаратів може перевищувати сільський дохід, користь сумнівна. В ситуації, що ви описали, більш дієвим є дефектолог, який проводить заняття. Плюс логопед. Моя подруга брала заняття дефектолога для важчого, ніж ваш випадок. На місяць це коштувало 10тис.грн., Київ. Вашим родичам потрібна буде фінансова допомога, допоможете? Чи тільки на форумі готові пропісочити їх?
Я вся ваша• 21 июля 2021
Ответ длябибизяна
откуда вы такая умная взялись? вы хорошо подумали над тем что написали:
’’ребенок не говорит’ - это неумение и нежелание заниматься ребенком’?

знала я таких умных мам, хвастающимся гениальным первым ребенком, потому что она с ним мол занимается.
Пока не появлялся второй, с кардинально другими способностями....
автор Дежурный по кухне • 21 июля 2021
Ответ дляЯниЯ
Навіщо це мені? До моменту познайомлення з нею я й не знала, що таке на світі є. Теоретично знала, а практично не стикалась. Привезли мені її вгості взимку. Йдем гуляти, а вона захотіла одягнути тонкі колготи. Штани ні в яку. На моє щаперечення вона почала рвати волрсся на голові. Адекват?
Железная тетя• 21 июля 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
И тот муж уже 20 лет как бывший )))
Ви розумієте, що описанням свого чоловіка і його родини, ви себе принижуєте, а не їх?
Це ж ви зробили такий вибір
Для чого?
Пожмаковна• 21 июля 2021
Родители заняты выживанием в селе ,а дети предоставлены сами себе , всё развлечение это душить котят и цыплят .
К слову ,я жила в поселке ,мама не работала ,занималась мной ,много ,я ходила в музыкальную школу по классу фортепиано , английский с репетитором ,но соседских котят душила ,одного на смерть ,могла ударить свою собаку ,если он не слушал ,била двоюродную сестру ,дралась в школе .
Годам к 15 переросла ,сейчас собираю бездомных животных и пристраиваю в хорошие руки .
ХЗ , что это было со мной , откуда та жестокость
ЯниЯ• 21 июля 2021
Ответ дляДежурный по кухне
А как поведение связано с местом проживания? В городе нет таких детей?
Педиатор_я• 21 июля 2021
Свекровь живёт в селе, дети разные там, как и в городе, есть развитые, есть не очень. Все зависит от родителей. С поведенческими отклонениями, лично я детей в городе больше видела, объяснение простое, детей просто больше, возможности у родителей больше.
Да Щас же• 21 июля 2021
Ответ дляДежурный по кухне
Так. Колись в класі був один повний хлопчик, а тепер... А діти що їдять? Чоловіка брат годує внука на сніданок натуральною кавою. І все завжди запивається колою. Дитині 10 років. Мама зайнята пошуком тата в закордоні.
Жах..
Это называется наше поколение выросшее на рекламе кока колы, такой с огоньками на авто,и праздничного настроения со снегом- и сухариках с чипсами. Вот результат- люди забыли про здоровую пищу.
А про важность чтения и разговоров с детьми я уже и не мечтаю,что родители начнут это делать- ТЕЛЕФОНЫ НАШЕ ВСЁ.Особенно в сёлах. Либо работы много и некогда с детьми, либо сами втыкают. Но мир сам вытеснил восприятие информации через книги,общение и т.д..- заместил всё инет ресурсами- результат налицо.
автор Дежурный по кухне • 21 июля 2021
Ответ дляЯниЯ
Можливо є. І навіть точно є. Ну але погодьтесь, що одна дивна дівчинка грається на подвірї. Тут приходить ще одна така ж. Я в шоці. Це вже перебір.
ЯниЯ• 21 июля 2021
Ответ дляДежурный по кухне
Выйдите во двор в своем чудо городе на детскую площадку и там будет десяток таких девочек и мальчиков. Или все тысячи логопедов, неврологов, психологов и психиатров детских работают с воображаемыми детьми по вашему? И в школах введена инклюзия для несуществующих детей с отклонениями?