Бабка_в_кедах• 23 июля 2021
Ваші абітурієнти одержали смайлик на бюджет?
Ще до 18 є час, чи може щось змінитися? А то в мого вже останній, 5 пріорітет, поки стоїть смайлик. Спостерігали ці дні за його падінням з 1 на 5 пріорітет. Тріллер прям
Хто не в темі: вводите прізвище вашого/не вашого чада і дивитесь чо там.
Бабка_в_кедах
• 23 июля 2021
Ответ дляс_переулочка
Никуда уже ваш смайлик не денется, можете не переживать)
Сподіваюся!
КокошинЭль• 23 июля 2021
Ответ дляБабка_в_кедах
Вітаю!
Дякую! Навзаєм! 🤗 🙏
Треба відсвяткувати, всі на нервах
КокошинЭль• 23 июля 2021
Ответ дляс_переулочка
Это точно?)
Само_достаточная• 23 июля 2021
Ответ дляПолила
У нас тоже смайлик появился уже несколько дней назад. Сторожу, чтобы не сбежал
А в какой колонке этот смайлик?)
Бабка_в_кедах
• 23 июля 2021
Ответ длямладокошкина
Що дає той смайлик?
Гарантію в 90% проходження туди, де той смайлик стоїть
младокошкина• 23 июля 2021
Ответ дляБабка_в_кедах
Зрозуміло, дякую.
Наизнанку• 23 июля 2021
Смайлик - це рекомендований на бюджет.
Племінниця смайлик отримала. Вже подала документи.
Подставка для припева• 23 июля 2021
Ответ дляНаизнанку
Смайлик - це рекомендований на бюджет.
Подача документів з 29 липня.
Ангелочек с рожками• 23 июля 2021
Ответ дляНаизнанку
Смайлик - це рекомендований на бюджет.
Как она могла подать док меня мы, если это только с 28 числа?
Подставка для припева• 23 июля 2021
Прямо зараз можна віднести документи лише на контракт. Нам телефонували ще позавчора
Интеллектуальные оладьи• 23 июля 2021
Ответ дляБабка_в_кедах
Ой, а откуда такая информация?
У нас тоже стоит. Переживаем
НеВРотик• 23 июля 2021
сейчас принимают документы на контракт, моя дочь работает, учиться планирует заочно, к сожалению, бюджетного заочного нет, пригласили в КНЕУ позавчера
Просто каралева• 23 июля 2021
Дівчата,а шо значить допущено? Дитя кругом допущене,але смайлик є лише в одній спеціальності? Дивлюсь племішку
Подставка для припева• 23 июля 2021
Ответ дляПросто каралева
Смайлик може бути лише один. Але може переміщатися на нижчі пріоритети.
Просто красавица• 23 июля 2021
Ответ дляПросто каралева
Туда, где смайлик, прошла)
Просто каралева• 23 июля 2021
Дякую,дівчата. А якщо той смайлик в другий пріоритет? В перший пріоритет вистачає балів з головою,але там немає смайла! Може дитина ще посунутись вверх?
Просто каралева• 23 июля 2021
Ответ дляПодставка для припева
А на вищі?
Подставка для припева• 23 июля 2021
На нижчі вірогідніше. У сина теж на перший пріоритет бал достатньо вищий за прохідний ( який вказано відповідно минулого року), але цього року на спеціальність подало багато дітей з дуже високим балом і першим пріоритетом. Це автоматично підвищує прохідний бал в цій вступній кампанії. Підтягнули майже на 20 балів, така ситуація
Наизнанку• 24 июля 2021
Ответ дляАнгелочек с рожками
Доки вже подала, це не заборонено. Вона проходить на бюджет. Заяву напише 28-го
Наизнанку• 24 июля 2021
Ответ дляНеВРотик
Чому?
Чоловік навчався на заочці на бюджеті. В цьому році закінчив і отримав диплом бакалавра
Наизнанку• 24 июля 2021
Ответ дляПросто каралева
На якому місці дитина за списком?
Скільки бюджетних місць?
Ви впевнені, що дитині вистачає балів???
Скільки бюджетних місць?
Наизнанку• 24 июля 2021
Дівчата, ну не на всі спеціальності багато подають документів!!!
У племінниці на спеціальність подали 8!!! Дітей заяви, і набирають 9!!! На бюджет, тобто всі проходять!!!
Тому і документи можна вже підносити.