Госпожа_тамагочи• 15 августа 2021

Ця скотина знову гуляє цілу ніч.

Ми у його батьків. (До речі, приїхали окремо, він машиною, я через жень на маршрутув, тому що зараз тут діти. Він мені навіть не запропонував, поїхав відразу з роботи)Сказала їм, що хай забирають до себе( вони на пенсії в селі)або хай іде до брата такого самого в батьківську квартиру у Києві. Вже у відчаї, не знаю, як мені бути далі. Троє дітей, квартира спільна, є ще одна однокімнатна- здаю. На ці квартири я збирала гроші по копійці, заробляла, в нього вигризала гроші, бо він ніколи не вмів з ними поводитись. Так, і я вважаю, що саме завдяки мені є ці квартири, тому що я на всьому економила, дурепа. Мені майже 39. Я ніде не відпочивала за кордоном, я в своєму житті взагалі мало що бачила. Тому йому квартиру віддавати не хочу
Його карта в мене, на неї приходить8 тисяч. І так вже декілька місяців поспіль.
9 він отримав готівкою- не дав ні копійки, при тому, що жере вдома. Ні одяг, ні взуття собі не купує. Мусила купити кросівки, бо вже мені соромно стало, що ходить в дірках. Як мені це все набридло.
Цілу ніч не сплю- не можу спати, серце болить, руки трусяться. Не знаю, як абстрагуватися.
Пишу, щоб відволіктися, а заодно почути думки з цього приводу.
Бокс-орун• 15 августа 2021
Ну какой смысл в этих комментариях про детей? Их назад не запихнешь, я просто так пнуть человека - признак собсвенного скотства.
Автор, вы одна вряд ли составите толковый иск в суд. Идите к юристу - найдите деньги хоть на 1 консульстацию. Думаю, все не так печально - если останутся дети с вами , то вполне рнально его выпихнуть в однушку, а вы останетесь в своей квартире. Но и сдавать будет нечего - вы останетесь только с алиментами. Надо будет идти на работу - но это лучше, чем дебил под боком.

Бокс-орун• 15 августа 2021
А, прочитала, что вы работаете. Да справитесь вы, автор! Жилье будет,работа есть - один раз отрезать и болеть больше не будет....
Само_достаточная• 15 августа 2021
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Вже прийшов. Пішов спати в кишені 3 грн. Бухали з братом цілу ніч.
Брат з його матір´ю зараз на кухні шепочуться.
Не все чую. Дещо підслухала. Брат каже: Ви спитайте, коли вона давала йому. Він вам скаже, пару років назад’
А свекруха відповідає: Я йому казала, знайди собі якусь дєвочку.’
Я в шоці. Вона не говорить з сином про те, щоб він кидав бухати, а радить когось знайти.
Лежу- тихенько вию, бо діти сплять. Воно в іншій кімнаті хропе.
Думала, що побуду до кінця відпустки трохи з дітьми, бо діти ще не хочуть їхати додому. Їм тут добре.
Він завтра вранці поїде зразу на роботу.
А я, мабуть, зберуся, і на маршрутку.
Не знаю, чи казатищось свекрусі, чи просто промовчати.
Сложно понять ваш язык. Очень специфический
В каждой бочке...• 15 августа 2021
Ответ дляПрестидижитатор
То розлучайтесь. Не чекайте, час і здоров`я не повернете.
Вот как раз болезнь может уйти после развода.
Молчунья• 15 августа 2021
Ответ дляСамо_достаточная
Обычный украинский, легко понятен и легко читается, ничего сложного.
Тантрический кекс• 15 августа 2021
Ответ дляБарышня кисельная!
Удалено администрацией...
чому? я - житель Києва, спілкуюся українською
автор Госпожа_тамагочи • 15 августа 2021
Ответ дляБокс-орун
Дякую за підтримку. Позовна заява не проблема- сестра -юрист.
Образливо просто, що він піде в однокімнатну, а ми вчотирьох залишимося в двокімнатній. У нього є половина батьківської трикімнатної квартири, там живе брат бетолковий, даі кімнати здає бомжам якимось. За їжу і випивку.
Свекруха оплачує комунальні. От хай би туди і йшов.
Само_достаточная• 15 августа 2021
Ответ дляМолчунья
Да нет не обычный
Молчунья• 15 августа 2021
Ответ дляСамо_достаточная
Да нет не обычный
Езжайте в обычную рашку, там вам будет все просто и понятно. И никаких сложностей с необычным украинским языком.

Тантрический кекс• 15 августа 2021
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Набридли вже з своїм ’ рожайте третьего’, его четвортого не родили’.
Був нормальний. А вже чотири роки, як з´їхало з катушок.
ну, 4 роки це не багато, спочтатку щость. треба змінювати Вам в собі, в своєму ставленні до оточуючого світу, цим самим Ви зможете виправити ситуацію, Вам зараз не вистачає сміливості і Ви втомлені від ситуації
Само_достаточная• 15 августа 2021
Ответ дляМолчунья
Мне здесь очень хорошо, не сижу не терплю пол жизни алкашей, как автор
Молчунья• 15 августа 2021
Ответ дляСамо_достаточная
Вы ж мучаетесь от необычного украинского. Вас аж коробит, вам нужно к вашим собратьям в рашку, они заждались!

П.С. Учите тогда украинский и не выпендривайтесь!
Тантрический кекс• 15 августа 2021
Ответ дляСамо_достаточная
дуже схоже на. троля , є тут такий украіномоаний...
Тантрический кекс• 15 августа 2021
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А я, мабуть, зберуся, і на маршрутку.
вот за свекруху і за 《дєвочку》я не вірю на 200%, свекрухи.більш за майно хвилюються, а не за 《дєвачек》
Ответ дляТантрический кекс
Хотіла б я бути тролем. І щоб в моєму житті не було б такого г...а.
Бокс-орун• 15 августа 2021
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Вариант отличный, но малореальный , если он вцепится зубами в квартиры. Как вариант - предложите ему денег за отказ в дележе имущества. Или откажитесь от части алиментов. Сестра подскажет как это правильно сделать.
И да, семейка у него та еще... Надо бы детей постепенно от них дистанцировать - пусть поменьше с ними времени проводят - представляете, чего дети наслушаются у них в гостях про вас?
Лиса Патрикевна• 15 августа 2021
Ответ дляБармалеина
Печально. Заикнетесь о разводе, готовьтесь все делить. Вы можете считать все, что угодно, но мужики в большинстве своём скоты - будут делить последние трусы.
У него своего жилья нет, конечно будет делмтьб
Радикальная• 15 августа 2021
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А я, мабуть, зберуся, і на маршрутку.
А я бы зашла и сказала: «Мамо, не соромно вам таке казати? Хочете дітей без батька залишити? Може ще повію йому приведете?» Устроила бы им варфоломеевскую ночь. Сводница старая.
Ответ дляТантрический кекс
Ваше право вірити чи ні. Я написала те, що чула. Гидко тепер і на неї дивитись, хоча в очі вона така добренька завжди, а позаочі он воно як. Може, вона й про майно щось казала, я не все чула. Вони довго говорили.

Тантрический кекс• 15 августа 2021
Ответ дляБокс-орун
в нього серез гульеи може не вистачити грошей на адвокатів, а друзі , знаючи, що любить погуляти , в борг не даватимуть, ще на перші консультаціі позичить, але якщо у авторки з юридичною допомогою і супроводом буде все добре, він не факт, що витягне суди, це зараз дуже не бюджетне задоволення.
Грабля• 15 августа 2021
Ответ дляГомосноб
Автор, вопрос вам не в обиду, а для чего вы рожали аж троих детей?Из Ваших слов, он был таким всегда, все было на Вас и так далее
зачем трое детей???
Я вам більше скажу,все може бути нормально і може статися так,що людина ламається і скочується дуже швидко і міняється так,що ви собі уявити не можете як.Якщо між чоловіком і жінкою псуються стосунки,все летить к чортам.Страждають діти,хоч як би ви не приховували,здоров’я особливо мами,якщо її потрібно думати за матеріальний устрій.Все летить в прірву і безповоротно.І тут сильною повинна бути жінка,повинна витримати багато чого,від чоловіка,від друзів,від дітей,від батьків.Вона стає компосною ямою,яка повинна переробити сміття на добриво.Це дуже важко і з однією дитиною,а з 3 тим більше.Той чоловік з яким Ви знайомитеся і яким він може бути,ви навіть не уявляєте яким може бути.Якщо розлучаються батько відкочується поступово взагалі від дітей.
Радикальная• 15 августа 2021
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я бы не выдержала и сказала ей все. Но в меня такой характер. Все проблемы решаю тут же. Носить в сердце не буду.
Ответ дляБокс-орун
На 100% не впевнена. Але вона не буде придітях такого говорити.
Бармалеина• 15 августа 2021
Ответ дляЛиса Патрикевна
Я так понимаю, все совместно нажитое(((
Ответ дляБармалеина
Я так понимаю, все совместно нажитое(((
Так
Ванна Тазиковна• 15 августа 2021
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Кризис у него да? А дети маленькие? А просто выгнать вы его можете? Без него вы самостоятельная? Алименты есть с чего ему платить, официально работает? Вы так себя всю вытрепаете. Купите витамины группы В, магний, витамин Е и С. Успокоительное растительное не сильное можно. Вы болеете, потому что постоянно испытываете стресс. А у вас 3 детей, им мама нужна. Квартиры, если что поделить 3-ка вам с детьми, 1- ка ему. Но вам бы дельце провернуть по оформлению дарственной 1комн.на детей. Чтоб не ушла эта однушка никуда. И если вам будет попадаться мужчина для души, не отказывайте себе в этом. И не ему кроссовки, а себе массаж, санаторий, маникюр, платьице. Вы себя берегите, раз мужчина вас не бережет
Грабля• 15 августа 2021
Ответ дляТантрический кекс
Повірте хвилюються.В мене було дитині 2,8 другій 3 місяця.Вона радила розійтися бо між нами немає кохання.Він цілком з нормальної родини я думала вона теж нормальна.Так вона і мені так говорила.
Мамзелькин• 15 августа 2021
Ответ дляТантрический кекс
Это Вы зря не верите))) я когда почитала это сообщение, подумала, что как с моей писали... Моя тоже посоветовала девочку найти, когда я с мужем (уже бывшим) серьезно первый раз поговорила за 12 лет брака и рассказала, что его в нашей с дочкой жизни совсем нет - ни как мужчины, ни как добытчика (тоже вещи покупала), ни как папы... И вместо того, чтобы сделать выводы - съехал на недели две к маме, вернулся, якобы помирились, но маму послушался - девочку завел... Ему 35 было или 36 и девочка с ПТУ - то ли 16, то ли 17 лет. Особо не прятался, закрывался в туалете ночью - часами вел разговоры... Думал, наверное, что я сплю и ни о чем не догадываюсь.... Ну такэ...
Директор Пляжа• 15 августа 2021
Ответ дляМудрецыха мира сего
А чё четвертого не родили? Или такой прекрасный, такой волшебный был и резко стал говном?
Поменяйте пластинку. Уже не остроумна эта заезженная фраза. Кроме того, автор спрашивает что делать дальше, а не просит покопаться в ее прошлом .
Тантрический кекс• 15 августа 2021
Ответ дляРадикальная
так треба казати, для психологвчного здоров´я, образа це одна з.базових емоцій, що розрушає психічне здоров´я