Схема сыра• 09 сентября 2021
Prom VS Rozetka: підсумки шкільного сезону.
1. Асортимент:
Основний асортимент обох майданчиків – це поло, сорочки та білизна ТМ George.
2. Цінова політика:
Вартість товарів на Rozetka приблизно на 10% вища ніж на Prom, через їх комісію. В порівнянні з іншими продавцями такого ж асортименту в Україні, наша ціна конкурентніша.
3. Зручність платформ:
Функціонал Prom більш широкий та зручний. Більше можливостей для аналізу, можливе оперативне коригування асортименту, що неможливо у Rozetka (обов’язкова модерація нових товарів). Prom має чіткий алгоритм видачі товарів, завдяки чому можна потрапити на перші сторінки видачі. Rozetka алгоритм видачі не розкриває, оскільки пріоритетом є їх особисті товари.
4. Співпраця:
Prom більш лояльний до своїх партнерів (продавців), Rozetka може видати попередження майже за будь-яку скаргу від продавців, якщо ти її не зможеш спростувати (наприклад записати розмову з продавцем).
5. Зручність для покупця:
Для мене, як покупця зручніше купувати на Rozetka і рівень довіри до Rozetka теж вищий ніж до продавців на Prom
6. ФІНАНСИ:
І найголовніше фінансові показники за серпень
Prom – 85000 грн. (комісія – 8000 грн.)
Rozetka – 74000грн. (комісія – 14500 грн.)
Висновки: Prom переважає майже по всіх показниках, але відмовившись від Rozetka довелося б відмовитись від їх обороту в 74 тис. грн., оскільки це клієнти саме платформи Rozetka, вони їй більше довіряють, їм там зручніше і т.д.
На жаль, або й на краще, вже неможливо сидіти на одному лише «кідстафі» та торгувати на сотні тисяч гривень. Люди шукають зручні, надійні та вигідніші способи придбання товарів та послуг і це підвищує конкуренцію між продавцями, що, в свою чергу, підвищую якість цих самих товарів та послуг. Головне, щоб держава менше втручалась в ці процеси, привіт пану Гетьманцеву та пану Зеленському: «Не лізьте в економіку, це не ваше».
2. Цінова політика:
3. Зручність платформ:
4. Співпраця:
5. Зручність для покупця:
6. ФІНАНСИ:
Prom – 85000 грн. (комісія – 8000 грн.)
Схема сыра
• 09 сентября 2021
P.S. прошу не перетворювати тему в срач, а коментувати лише по суті. Заздалегідь дякую!
Научительница• 09 сентября 2021
Может вы знаете почему блокируют некоторых покупателей?
Есть у продавцов черный список кому не продаёте ?
Мне почему то не продают , отказывают в покупке
Гороховая• 09 сентября 2021
Так а что по сути? Мне больше нравится розетка. На проме я сделала заказ, а через пару дней мне ответили ссылкой на сайт и предложили смотреть наличие там. Вообще бредятина. Больше туда не хожу.
Лгин• 09 сентября 2021
Беру на розетке от розетки: бесплатный самовывоз из точки выдачи. Новая уж очень дорого, особенно если берешь мелочевку
Аноним-ка• 09 сентября 2021
По-разному, смотрю ассортимент и считаю доставку. Но покупаю и там, и там.
Тарабарщина• 09 сентября 2021
Я на проме только самовывозом иногда беру. На розетке чаще, но только их товар
Схема сыра
• 09 сентября 2021
Ответ дляНаучительница
на розетці чи на промі?
Схема сыра
• 09 сентября 2021
Ответ дляГороховая
це тема, більше для підприємців та продавців
Схема сыра
• 09 сентября 2021
Ответ дляЛгин
Зараз і на розетці, і на промі, і на ОЛХ можна знайти безкоштовну доставку
Гладиолус• 09 сентября 2021
Как покупатель скажу, что фильтры у прома просто ужасные, жутко не люблю там что-то искать. На розетке, где она сама продаёт с ними всё в порядке, а у сторонних продавцов чуть получше прома.
На киде всё портят продавцы - ставит размеры лосин s, m, l, но на бирке s, замеров нет, возврата нет.
На иголках• 09 сентября 2021
Заріклася замовляти на промі.
Замовила товар у продавця з пром-оплатою. Продавець відхилив. Комісія списана. 4-й день, оплата ще не повереулася.
У другого замовила - так само.
Хреновий ресурс.
На розетці таких проблем не було.
У другого замовила - так само.
Хреновий ресурс.
На розетці таких проблем не було.
Пописанная парта• 09 сентября 2021
На проме 80% объявлений в итоге ’уже проданы’. Многие магазины очень плохо модерируют свои объявления, принимаюот оплату, а через пару дней сообщают о том, что в наличии товара уже нет, начинается эпопея с возвратом денег (а время то никто не вернет). Плюс на розетке могут быть сразу отзывы по конкретному товару, а на проме - только о продавце.
Схема сыра
• 09 сентября 2021
Ответ дляНа иголках
Заріклася замовляти на промі.
У другого замовила - так само.
Хреновий ресурс.
На розетці таких проблем не було.
У другого замовила - так само.
Хреновий ресурс.
На розетці таких проблем не було.
дуже багато залежить від продавців, тому всі маркетплейси і використовують відгуки і вони реальні і показові, перевіряються з усіх боків.
Схема сыра
• 09 сентября 2021
Ответ дляПописанная парта
як клієнт теж не люблю Пром, але і розетку використовую лише як майданчик де ’почитати про товар’)))
Сорока-ворона• 09 сентября 2021
Все зависит от того, кто ,что ищет. Я на Проме все для сада, дома, кабеля, баки и да отзывам там доверяю. На розетке больше читаю, про товар, сравниваю, но часто иду покупать на пром там дешевле и уже все отправляют укрпочтой
Аноним Анонимыч• 09 сентября 2021
Для школьного сезона малые показатели. Но у меня тоже с каждым годом все меньше. В лучшие времена была выручка 30 тыс.у.е., потом все меньше и меньше. Но у меня свой сайт, не пром и не розетка.
Тихомандражная• 09 сентября 2021
Беру многое на розетке,сравниваю цены от шампуни, мыло до бутербродницы,от канцтоваров до пуховика..
. На Проме только если бесплатная доставка .. редко.
Схема сыра
• 09 сентября 2021
Ответ дляАноним Анонимыч
Обслуговування свого сайту, виявилось досить складним завданням, а просування дорогим, тому від нього відмовились. Основні виторги роблять постійні клієнти з Viber-спільноти, а маркетплейси використовуємо для залучення нових клієнтів.
Аноним Анонимыч• 09 сентября 2021
Ответ дляСхема сыра
Да, сложности с продвижением один из факторов что продажи падают
Схема сыра
• 09 сентября 2021
Ответ дляНаучительница
На проми
там є))) також у самого прома є перелік покупців, на яких були скарги.
Елена Кол.• 10 сентября 2021
Ответ дляСхема сыра
Доброе утро, прошу прощения, можно вам задать пару вопросов в личку?
Фамильная фондюшница• 11 сентября 2021
с розеткой давно, но все чаще покупаю у других продавцев ф.юа айтел и мойо
цены, доставка, программа лояльности, кешбеки, ассортимент...
для предпринимателя розетка доп канал продаж, но и комиссия ого-го. не все группы товара можно продавать.
Пром проблемный, то корзина не работает, то сайт не работает (панда спит), то новшества какие-то не в пользу продавца и куча всего другого (покупатель всегда прав...) отзывы от клиентов - это его мнение и точка. Хотя сама же розетка отзывы удаляет))) по крайней мере мой негативный отзыв о товаре удалили. после этого сильно фильтрую эти отзывы на розетке.
если брать покупки - всегда ставлю фильтр ’продавец Розетка’, на другие даже не смотрю
и опять такие, по своей статистике кол-во покупок на розетке уменьшается в сторону других магазинов и маркетплейсов
что пром, что розетка - одни конечные владельцы))