Молчунья• 22 февраля 2022
І що далі?
Всі занепокоїться. Нехай. Але ж те божевільне дало чітко зрозуміти, що Україна це ісконно рускій народ… Ленін посвоєвольнічав просто.
Я вперше в житті не знаю, що робити. Хочеться від влади якийсь план почути. Рій думок(((
Брызжу ядом• 22 февраля 2022
от вас лично ничего не зависит, и вы ничего не сможете изменить. будет, как будет уже.
спать пора.
вся лента в этих новостях.
спать пора.
вся лента в этих новостях.
Печенюшка• 22 февраля 2022
Ніхто не знає що далі . Але план вже прописаний і ми просто його проживаємо. Робіть все залежне від вас і лягайте спати!

Воленс-неволенс• 22 февраля 2022
А зеля шото отвечал? А то уже и Боря Джонсон возмутился, и МИД Дании, а наш гарант где?
Молчунья
• 22 февраля 2022
Ответ дляЧебуратор
Сдала нас наша влада
Не вірю. Бачила Данілов занепокоєний і невпевнений. Вони не знають, що робити. Нехай згуртовуються. Всі партії. Нетреба чвар. Щось вирішують.
Капуста Маша• 22 февраля 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
Он не знает что ответить
Я Вас не боюсь• 22 февраля 2022
Це не влада. Це пародія.
Без заготовленого плану А і плану Б.
Начебто велика несподіванка сталася і ніхто нічого наперед не прораховував. Нуль реакції. Нуль повідомлень. Всі слухають Путіна. Навіть спроби перетягнути увагу немає. Стає зрозуміло, хто господар. Або недогосподар.
Я не очікувала нічого іншого від клоуна.
Прикро це писати, але нам немає на кого сподіватися. Тому що ця людина окрім всього іншого ще й керує армією. Людина, яка випадкова, яка все, що уміє - записувати смішні відосіки.
Його зараз немає у інфопросторі, бо жарти дійсно завершилися.
Без заготовленого плану А і плану Б.
Молчунья
• 22 февраля 2022
Я маю хронічне захворювання, інвалідність. Може ліками запастись? Страх бере. Пропадуть, а вони життєво необхідні
Чебуратор• 22 февраля 2022
Ответ дляМолчунья
Не верю, что у них не было такого варианта. Как это не знают, что делать? Об этом не говорил только слепой и немой в последние дни
Маруська Му• 22 февраля 2022
Ответ дляМолчунья
Думаю варто бо й навіть просто подорожчати можуть
Заела_пластинка• 22 февраля 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Це не влада. Це пародія.
Без заготовленого плану А і плану Б.
Я його і сама як президента не сприймаю. Але ви такі свої думки зараз могли б притримати при собі. І до речі він зараз на РНБО.
Свезло так свезло• 22 февраля 2022
Ответ дляЧебуратор
Сдала нас наша влада
Что сдала? Не пишите чушь.
Пургену мне• 22 февраля 2022
Портнікова послухайте, останнє відео, він там розглядає три варіанти можливих подій, проте жити, як вчора ми уже не будемо, путлєр хоче взяти Україну в свій союз нєрушимий...і не заспокоється
Я Вас не боюсь• 22 февраля 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Я не буду притримувати при собі правду.
Зелена роса не для мене.
А ви вільні діяти як вам заманеться. Поки ще живемо у демократичній державі.
Зелена роса не для мене.
Ищу-брожу• 22 февраля 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Це не влада. Це пародія.
Без заготовленого плану А і плану Б.
Киев
Из моего окружения Путина не слушает никто!!!!!!!!!
Разумная Губка• 22 февраля 2022
Срочно переучивайтесь обратно говорить по-русски, без ошибок, с выражением и гордостью. А то дядя Вова всех поимённо знает, вычислит и по жоппке надает