Іринка Українка• 03 марта 2022

Anonymous. Сегодня 3 марта

Как думаете это правда, то что они говорили?
Star.nata• 03 марта 2022
Нет, давно сказали
AnnaSmith• 03 марта 2022
Они у себя в твитере в тот же день сказали что это фейк. И что они не ведут войну с простыми гражданами.
annetka_zaraza• 03 марта 2022
Ні, фейк, теж створювала тему і потім видалила, вони атакують правління рф, а не жителів.
автор Іринка Українка • 03 марта 2022
Ответ дляAnnaSmith
Те кто использует даркнет говорят правда
В любом случае сегодня узнаем
AnnaSmith• 03 марта 2022
Ответ дляИрина-3428
В любом случае сегодня узнаем
Вот их ответ в твитере
PtashkaO• 03 марта 2022
Ответ дляИрина-3428
В любом случае сегодня узнаем
В deep.web такий самий бардак як і на совєтчиці

Обєднання абсолютно децентралізоване, локальних груп дуже багато , часто діють хаотично, не узгоджено

І иут разів 10 писалось, теми злітають

Глобальний паблік лише один, ось
https://mobile.twitter.com/youranonnews
Invictusgirl• 03 марта 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Зря
Очень зря!
DamianaD• 03 марта 2022
Ответ дляPtashkaO

І иут разів 10 писалось, теми злітають

Глобальний паблік лише один, ось
https://mobile.twitter.com/youranonnews
Я бачу вони там новини постять, а щось про свою роботу пишуть? Чомусь мені не все перекладає.
PtashkaO• 03 марта 2022
Ответ дляDamianaD
А Ви думаєте шо у відкритих пабліках хтось буле писати про свою роботу ??

Все оговорюється узгоджується планується на закритих форумах, де макс ретельний фейсконтроль

По локальних пабліках більше і детальніше, але їх швидко цензура блокує...
annetka_zaraza• 03 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Зря
Очень зря!
В мене теж думка про росіян однозначна, вони всі співучасники
автор Іринка Українка • 03 марта 2022
Может они хотя бы снимут деньги со счетов компаний, фирм, олигархов, властей
Это было бы тоже хорошо
PtashkaO• 03 марта 2022
Ответ дляИрина-3428
Это было бы тоже хорошо
В суботу почали, процес далі йде

По офф нлвинах пролетіло, на днях, допомога арміі від Binance

І ніхто про таке звісно трубити не буде
Rina_europa• 03 марта 2022
Ответ дляИрина-3428
Это было бы тоже хорошо
и перевели бы нашим пенсионерам или местным организациям чтобы те организовали еще помощь