Как думаете это правда, то что они говорили?
annetka_zaraza• 03 марта 2022
Ні, фейк, теж створювала тему і потім видалила, вони атакують правління рф, а не жителів.
Ответ дляAnnaSmith
Они у себя в твитере в тот же день сказали что это фейк. И что они не ведут войну с простыми гражданами.
Те кто использует даркнет говорят правда
В любом случае сегодня узнаем
Ответ дляИрина-3428
В любом случае сегодня узнаем
В deep.web такий самий бардак як і на совєтчиці
Обєднання абсолютно децентралізоване, локальних груп дуже багато , часто діють хаотично, не узгоджено
І иут разів 10 писалось, теми злітають
Глобальний паблік лише один, ось
І иут разів 10 писалось, теми злітають
Глобальний паблік лише один, ось
Invictusgirl• 03 марта 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Зря
Очень зря!
Ответ дляPtashkaO
І иут разів 10 писалось, теми злітають
Глобальний паблік лише один, ось
І иут разів 10 писалось, теми злітають
Глобальний паблік лише один, ось
Я бачу вони там новини постять, а щось про свою роботу пишуть? Чомусь мені не все перекладає.
Ответ дляDamianaD
А Ви думаєте шо у відкритих пабліках хтось буле писати про свою роботу ??
Все оговорюється узгоджується планується на закритих форумах, де макс ретельний фейсконтроль
По локальних пабліках більше і детальніше, але їх швидко цензура блокує...
annetka_zaraza• 03 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Зря
Очень зря!
В мене теж думка про росіян однозначна, вони всі співучасники
Может они хотя бы снимут деньги со счетов компаний, фирм, олигархов, властей
Это было бы тоже хорошо
Rina_europa• 03 марта 2022
Ответ дляИрина-3428
Это было бы тоже хорошо
и перевели бы нашим пенсионерам или местным организациям чтобы те организовали еще помощь