Emeriez• Изменено 11 марта 2022

Хочу їхати за кордон - чоловік проти

Ми втекли з Харкова з чоловіком та донькою 3 роки, зупинилися в Чернівцях, довелося звідти перебратися до Івано-Франківська. Після сьогоднішніх подій я хочу їхати з дитиною далі, бо є родичі у Молдові та Голландії. Чоловік проти і каже, що в ІФ безпечно і не можна розділятися. Я його розумію, але сирена лунає в ухах, руки тремтять, хочу відчувати себе в безпеці. Багато знайомих відправили жінок за кордон, а самі залишилися в Україні.
Як би ви поводилися у такій ситуаціїї?
Дякую
Ladxy• 11 марта 2022
Родичі це добре, а з роботою як? В Нідерландах знання мови однозначно потрібно
галлея• 11 марта 2022
чоловік-це не родич... спасайте свою дитину...
s2008m2• 11 марта 2022
Чоловіка за кордон не випустять
СанечкинаЯ• 11 марта 2022
Никогда не бросила бы мужа, вместе до конца
Муркамурковна• 11 марта 2022
За який рахунок банкет? Родичів?
Елена-ленуся• 11 марта 2022
Ответ дляСпортсменка28
А если ребёнок под угрозой ?
автор Emeriez • 11 марта 2022
Ответ дляLadxy
Це залежить від роботи, яку виконуєте. на даний момент в пошуках роботи. Скільки часу це займе, не знаю.
автор Emeriez • 11 марта 2022
Ответ дляМуркамурковна
За який рахунок банкет? Родичів?
За рахунок чоловіка, у тому й справа.
Ladxy• 11 марта 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
А если ребёнок под угрозой ?
В Івано-Франківську? Ви дійсно в це вірите?
Елена-ленуся• 11 марта 2022
Ответ дляLadxy
Да
Муркамурковна• 11 марта 2022
Ответ дляEmeriez
За рахунок чоловіка, у тому й справа.
Він працює?
vetka• 11 марта 2022
Ответ длягаллея
ага. не родич. а за чий рахунок буде цей банкет?
автор Emeriez • 11 марта 2022
Ответ дляМуркамурковна
Він працює?
Так
Божоле• 11 марта 2022
Я б залишилася з чоловіком.
Муркамурковна• 11 марта 2022
Ответ дляEmeriez
Так
Удальонка? Стабвльно заробіток?
галлея• 11 марта 2022
Ответ дляvetka
за свій...але уц автора чоловік тримається за її спідницю...не пускає...все зрозуміло без слів...
lisulya• 11 марта 2022
Ответ дляLadxy
Та да. Мне казалось после Харькова Ивано-Франковск должен казаться мегаспокойным городом.
Автору - там говорят в Польше уже тоже сирены проверяют, так что не факт что Вы от сирен убежите
vetka• 11 марта 2022
Ответ длягаллея
де ви таке вичитали?
eva7786• 11 марта 2022
Ответ дляСпортсменка28
Я тоже очень очень не хочу мужа бросать, а какже дети? Не могу решиться
vikaS• 11 марта 2022
Ответ дляLadxy
Мы приехали из Запорожья сюда.
А тут такое сегодня (((
галлея• 11 марта 2022
Ответ дляvetka
де ви таке вичитали?
Чоловік проти і каже, що в ІФ безпечно і не можна розділятися...... що вам не ясно? що чоловіку не можна за кордон??? що є тили у жінки за кордоном... що ще не ясно?
автор Emeriez • 11 марта 2022
Ответ дляlisulya
Так, я чула, що там теж лунають сирени. Але тоді ніде ховатися.
vetka• 11 марта 2022
Ответ длягаллея
ясно, що у вас фантазії
Ladxy• 11 марта 2022
Ответ длягаллея
Так жінка за гроші чоловіка зібралася за кордон
Ladxy• 11 марта 2022
Ответ дляvikaS
Мы приехали из Запорожья сюда.
А тут такое сегодня (((
Буває. Війна. В Дніпрі теж бахнуло, у Луцьку, про Харків і мови немає.
Левандовская18• 11 марта 2022
Автор,посмотрите по ситуации ещё некоторое время.Если ситуация ухудшится уезжайте
галлея• 11 марта 2022
Ответ дляLadxy
де це є в її тексті?
lisulya• 11 марта 2022
Ответ дляEmeriez
Виходить, що ніде. Хто зна що цьому хворому діду в голову взбреде. Інші країни хоч не афішують, але теж потихеньку готуються - підстраховуються
vetka• 11 марта 2022
Ответ длягаллея
де це є в її тексті?
всі повідомлення автора прочитайте.
vetka• 11 марта 2022
Молдова отпадает в виду своей ненадежности. Голландия... без знания языка с 3 летним ребенком оцените свои шансы найти работу и способ зарабатывания денег.