Квіхтулік• 18 марта 2022
ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!! Люди, які проживають близько польсько-білоруського кордону
19 березня в 9:00 на польско-білоруському кордоні Кордонний перехід кукурикі потрібно затримати фури, які постійно везуть грузи на пуйляндію через Біларусь
Подивіться останній пост в инстаграм від @natalia.ua. В кого є можливість приїхати, або знаєте людей, що живуть поруч із цим кордоном, розповсюдьте, будь ласка!!!!
Алина -a577• 18 марта 2022
Ответ дляPole
От вам і санкції...
Одною рукою допомагають нам, а другою- рашистам.
Почему то не удивлена.
Интересно почему
Ответ дляmenina
От у вас совість є, таке показувати?
А у мене знов форсунки і львівські неврологи рекламуються, враховуючи, що око сіпається і спина болить, то Гугл дуже розійшовся у шпигуванні.
Мне сон снился что на даче клубники было море и мы не могли ее даже собрать - ведер не хватало.
Рассказала сон вслух недалеко от ноута и вот результат!