Квіхтулік• 18 марта 2022

ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!! Люди, які проживають близько польсько-білоруського кордону

19 березня в 9:00 на польско-білоруському кордоні Кордонний перехід кукурикі потрібно затримати фури, які постійно везуть грузи на пуйляндію через Біларусь
Подивіться останній пост в инстаграм від @natalia.ua. В кого є можливість приїхати, або знаєте людей, що живуть поруч із цим кордоном, розповсюдьте, будь ласка!!!!
menina• 18 марта 2022
Ответ дляsky-labs
Поднажмем-те!
Что там с погодой?
Сонце таке яскраве, ніби все гаразд в Україні.

sky-labs• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Можливо в цьому наш захист від сябрів. Вусатого можливо саме це і тримає від активного наступу?
Вряд-ли...
Бульбаши не вояки.
Pole• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
В цьому весь правовий сучасний світ. Є закон, але в ньому завжди є лаз для маневрування((
І чомусь цей лаз- завжди на користь наших ворогів((
sky-labs• 18 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Доброго ранку! Я, як дитина, переплутала день-ніч)
Дело к обеду уже :)
Что у вас из вкусного?
Pole• 18 марта 2022
Ответ дляsky-labs
Поднажмем-те!
Что там с погодой?
Сонячна, весняна, але настрій при цьому- хмарний...
menina• 18 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Вам пощастило(
Ракети, що летіли в місто лева розбудили пів України сиренами.
sky-labs• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Да, погодка прекрасная и у нас, что снижает бдительность
sky-labs• 18 марта 2022
Ответ дляPole
Потому что они под пристальным нашим вниманием.
Если посмотреть на наших союзников, тоже есть чему удивиться :(
Pole• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Буде надіятися, що знайдуться небайдужі, які на місці
Тут мало небайдужих, треба це питання підіймати на найвищому рівні.
Чому мовчить Зе?

Алина -a577• 18 марта 2022
Ответ дляPole
От вам і санкції...
Одною рукою допомагають нам, а другою- рашистам.
Может поэтому?
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-70820111
sky-labs• 18 марта 2022
Ответ дляPole
Включите вертилятор-хмаророзганятор :)
ИринаКа• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Вам пощастило(
Півночі сирени, щось над нами збили. Я вирубаюсь в 6-7, на пару годин, якщо виходить. Вночі спати не можу. Не знаю, як це виправити. Раніше тільки в повній тиші засинала, тепер без телевізору не можу
menina• 18 марта 2022
Ответ дляsky-labs
Вряд-ли...
Бульбаши не вояки.
Так хочу вірити вам! І вірити в їхній чи то страх чи то мудрість, що завгодно, але щоб без їхніх чобіт в Україні.
Pole• 18 марта 2022
Ответ дляsky-labs
Вряд-ли...
Бульбаши не вояки.
Та він за свою ж* переймається, бо це буде початком його кінця.
ИринаКа• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Вони ще більше цього хочуть.
menina• 18 марта 2022
Ответ дляPole
Чому мовчить Зе?
Можливо, політики не можуть в це питання вмішуватися? Фіг його знає. Не можливо зрозуміти, що відбувається...
sky-labs• 18 марта 2022
Ответ дляИринаКа
У нас белый шум, потому что в тишине не могу спать давно.
Но уже дней 5 просыпаюсь по ночной тревоге в самом ее начале. Организм перешел в режим ’несения боевого дежурства’.
ИринаКа• 18 марта 2022
В мене така реклама
sky-labs• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Ну это я ретранслирую Арестовича :)
Он же наполовину белорус...

Pole• 18 марта 2022
Ответ дляsky-labs
В мене щось подібне- другий раз підриваюся по сирені під ранок, не можу заснути, поки не буде відбій.
sky-labs• 18 марта 2022
Ответ дляPole
Да он уже начался - початок кінця...
Просто невступление в войну оттягивает развязку
sky-labs• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Они могут требовать санкции и для белорусии, т.к. с их территории летят ракеты в нас.
Ведется ли такая работа не понятно, нигде не встречала инфы
sky-labs• 18 марта 2022
Ответ дляИринаКа
В мене така реклама
Очень правильная, на злобу дня...
menina• 18 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Навпаки, не можу зі звуками спати. Мені потрібно, щоб було чути, що на вулиці відбувається. Є страх, що проснусь від вибуху бомби.
sky-labs• 18 марта 2022
Ответ дляPole
Я уже многим писала. Нужно обязательно весь период до Победы пить магний и валерьянку, пустырник (что найдете из успокоительных).
А если не получается нормально спать то еще и вит.С не менее 1000 мг в сутки (для надпочечников)
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляsky-labs
Ну это я ретранслирую Арестовича :)
Он же наполовину белорус...
беларусы партизанят как могут =) а пукаш долб.. об
sky-labs• 18 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
Но это не отменяет необходимость санкций.
На расии тоже есть ’партизаны’, склад с боеприпасами где-то рванул еще в начале войны.
Наверно усилили охрану, пока не было повторов :(
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляsky-labs
О напомнили мне про валерьянку, спасибо! А то без нее рука левая неметь начинает, и сердце не болит но ощущение отбойного молотка
sky-labs• 18 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
Еще утром и днем - женьшень, элеутерококк, радиолу за 20 минут до еды...
menina• 18 марта 2022
Ответ дляsky-labs
як мені здається - ведуть себе дуже делікатно з вусатим, щоб не спровокувати його
Не знаю, сьогодні щось зовсім у мене каша в голові

Одні питання і пошук пояснень, але поки марний