Квіхтулік• 18 марта 2022
ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!! Люди, які проживають близько польсько-білоруського кордону
19 березня в 9:00 на польско-білоруському кордоні Кордонний перехід кукурикі потрібно затримати фури, які постійно везуть грузи на пуйляндію через Біларусь
Подивіться останній пост в инстаграм від @natalia.ua. В кого є можливість приїхати, або знаєте людей, що живуть поруч із цим кордоном, розповсюдьте, будь ласка!!!!
Алина -a577• 18 марта 2022
Ответ дляPole
От вам і санкції...
Одною рукою допомагають нам, а другою- рашистам.
Может поэтому?
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-70820111
Ответ дляmenina
Вам пощастило(
Ракети, що летіли в місто лева розбудили пів України сиренами.
Півночі сирени, щось над нами збили. Я вирубаюсь в 6-7, на пару годин, якщо виходить. Вночі спати не можу. Не знаю, як це виправити. Раніше тільки в повній тиші засинала, тепер без телевізору не можу
Ответ дляИринаКа
У нас белый шум, потому что в тишине не могу спать давно.
Но уже дней 5 просыпаюсь по ночной тревоге в самом ее начале. Организм перешел в режим ’несения боевого дежурства’.
Ответ дляsky-labs
В мене щось подібне- другий раз підриваюся по сирені під ранок, не можу заснути, поки не буде відбій.
Ответ дляИринаКа
Навпаки, не можу зі звуками спати. Мені потрібно, щоб було чути, що на вулиці відбувається. Є страх, що проснусь від вибуху бомби.
Ответ дляPole
Я уже многим писала. Нужно обязательно весь период до Победы пить магний и валерьянку, пустырник (что найдете из успокоительных).
А если не получается нормально спать то еще и вит.С не менее 1000 мг в сутки (для надпочечников)
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляsky-labs
Ну это я ретранслирую Арестовича :)
Он же наполовину белорус...
беларусы партизанят как могут =) а пукаш долб.. об
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляsky-labs
О напомнили мне про валерьянку, спасибо! А то без нее рука левая неметь начинает, и сердце не болит но ощущение отбойного молотка
Ответ дляsky-labs
Они могут требовать санкции и для белорусии, т.к. с их территории летят ракеты в нас.
Ведется ли такая работа не понятно, нигде не встречала инфы
як мені здається - ведуть себе дуже делікатно з вусатим, щоб не спровокувати його
Не знаю, сьогодні щось зовсім у мене каша в голові
Одні питання і пошук пояснень, але поки марний