На руках є посвідчення багатодітної сім´ї та свідоцтва дітей
Чи можливо йому перейти кордон? Потрібно на пару днів з´їздити в Польщу і повернутися назад
ShalenaBdgilka• 24 марта 2022
Ответ дляkatyunik
Цікаво тобто дітей без документів залишили?
Не знаю, показывал заверенные копии документов. Просто на каждом БП и на границе спрашивали у них, где дети, они отвечали, что дети и жена уже там ждут. Я сама удивилась, если честно
Ответ дляYaroslavaLivinson
Прекрасно) от хто чим працює🤭 якщо чесно, я не розумію в чому пріоритетність чоловіка з 1 дитиною і 5-ма...
ольга маторина• 24 марта 2022
Пересекала границу 12.03 через Ужгород - высадили двоих мужчин многодетных без детей)
Ответ дляYaroslavaLivinson
Выезжала 14.03 при мне так 2 мужчины выехали
Вони показали посвідчення і їх пропустили?
ShalenaBdgilka• 24 марта 2022
Ответ дляgalina-100
Да, ну видите , выше написали не пропустили, выходит кому как повезёт
Ответ дляLyusika
Це зворотній відбір. Дітей же рятують, щоб зберегти гегетичний код нації. Ну коди відповідної якості і зберігають. А діти сміливих патріотів в кількості 1 шт. - малоцінний матеріал, їх потім ростити-годувати не треба.
Ответ дляvikiss
У мене знайомого з 3 дітьми вчора не випустили. Причину не назвали.
Він був без дітей?
К.а.л.и.н.а• 24 марта 2022
Ответ дляLyusika
мамі з 3+ дітьми самій буде важко, на роботу не підеш, тому і випускають.
К.а.л.и.н.а• 24 марта 2022
Ответ дляdemra
Кролики увы всегда были ..
Яка дурня. Всі мої знайомі багатодітні родини - з хорошим достатком і дітей народжували, тому що хотіли та могли забезпечити. Але якщо у мами 3+ маленьких дітей - вона сама за кордоном зараз не справиться, не вважаєте так? ’Кроліки’
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Мені з 1 дитиною важко, по мед показах не можна підіймати більше 5 кг, а дитина вже 9 і ще не ходить, треба всюди носити. Але це не причина.
А в когось троє дітей 12-17 років, треба тато, щоб за ручку мабудь водити.
Ответ дляLyusika
Ну, якщо він їде з дружиною та дітьми, розумію. З однією дитиною мама й сама впорається, а з п´ятьма потрібна допомога, от тато і допомагає
Але якщо сама якось виїхала з дітьми, отже, є хтось інший на підмогу. Тобто чому тато без дітей їде - логіки не бачу.
Ответ дляSPokupo4ka
Можно виїхати, з посвідченням і без дітей!
Ви точно знаєте? Через Польщу їхали?
juljashalaj• 24 марта 2022
Ответ дляAny
Одне діло виїхати, це 1-2 дні, або декілька годин
І зовсім інше жити невідомо скільки часу самій з 3ма дітьми, а якщо ще й одне грудне до 1 року?
Моя б воля - випускала би усіх бажаючих, незважаючи від кількості дітей
Ответ дляjuljashalaj
Ну, часто дорога - це далеко не 1-2 дні в цих умовах. І друге, а як дізнатися, що він таки до дітей їде? Приставити до кожного по охоронцю й перевіряти? Немає в нас на те вільних охоронців.
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Аналогично. Все знакомые многодетные с запланированными детьми. У нашего ортодонта вообще пятеро, у них своя клиника, большой дом в пригороде Киева, хороший достаток.