binka44• 25 марта 2022

Дитячі кросівки скечерс

Допоможіть з розміром . У дитини нога 20,5 см купила 33 р виробник вказав розмір устілки 21,5 ,приїхали кросівки ,одягли а там запас майже 3,5 см .буду купувати другу пару не можу визначитися з розміром .хто може допомогти ? Дякую
виканастя• 25 марта 2022
Может вы не правильно заметили? Как по мне скечерс детский маломерит

виканастя• 25 марта 2022
А на язычке, какая рекомендована длина стопы?
ЛюдаМило• 25 марта 2022
На Скечерсах указана длина стопы. А запас зависит от модели.
riabika_vika• 25 марта 2022
у нас всегда попадало так, что маломерит скетчерс, странно…
___Nina___• 25 марта 2022
Автор, у скечерсов размер меняется в зависимости от модели. Я заказала 2 пары скечерсов 36р - одни маломерки, другие большемерки. Поищите выбранную модель на олх и посмотрите замеры
Gala_h• 25 марта 2022
Скетчерс почти всегда большемерит, у моей сейчас стопа 20 3 взяла последние в размере eu 32.
автор binka44 • 25 марта 2022
Ответ длявиканастя
21 см
автор binka44 • 25 марта 2022
Ответ дляGala_h
У нас 20,5 я купила 33,5 на стопу 21 см ,а вони великі ,вона прямо випадає з них . Не розумію ,що робити .ходити як є ,боюся щоб не деформувалася ходьба (
виканастя• 25 марта 2022
Ответ дляbinka44
21 см
Все верно, рекомендована стопа 21 см и плюс запас

Gala_h• 25 марта 2022
Ответ дляbinka44
Якщо повернення неможливе, візьміть ще менший розмір, а ці будуть на вересень.
автор binka44 • 25 марта 2022
Ответ длявиканастя
А скільки приблизно запас ,це потрібно брати 32 р?
виканастя• 25 марта 2022
Ответ дляbinka44
Обычно запас 0.5. по размеру не посоветую. У дочки стопа 22, три пары скечерс 36 р., Все маломерят.
У меня 22.5 стопа, я в них Владу, но впритык